Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
20-40 grādi ir optimāli ... nāk, manuprāt, labāk ir vērot, kā reakcija uzvedas, nevis stingri turēt kādu temperatūru ...

šie noteikumi, kurus var atrast internetā, ir vairāk ilustratīvi, lai tiem pietuvotos ... tikai prakse ļaus iegūt atbilstošus rezultātus ...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
@DocX @Mystery_chemistry @G.Patton

Vai, veicot šo darbību 20 l kolbā, jūs ieteiktu manuālu dzesēšanu ar ledus vannu, kā parādīts Al/Hg maršruta video pamācībā?

Turklāt, tā kā P2NP nevajadzētu pievienot uzreiz, kādam vajadzētu būt maksimālajam laika intervālam, kurā tika pievienots viss daudzums?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
jā, iemet dibenu ledū un sāc pievienot p2np ... pirmie apsūdzības uzraksti būs visvairāk bungu ... kad bumbas parādīsies pa visu virsmu, varēs sākt pievienot p2np ātrāk ... prakse un novērošana ļaus iemācīties, cik ātri un kad var pievienot vēl vienu porciju.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Interesanti! Pieņemsim, ka es izmantotu 1000 g P2NP, cik mazās porcijās jūs to sadalītu?

Turklāt, ko jūs domājat ar ''bumbām'', vai jūs domājat burbuļus?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Paldies par atbildi, tas man noteikti palīdzēs un tagad man būs daudz vieglāk.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mans cilvēks, tev tiešām drīzumā jāsāk gatavot pašam :)..
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Tātad es šodien izdarīju savu otro mēģinājumu, un tas gāja ļoti labi, es drīzumā sniegšu pilnu atjauninājumu ar visas procedūras attēliem.

Bet man ir viens jautājums, kuru, manuprāt, es izlaidu.



Sestajā solī es pievienoju NaOH 25 % maisot, un slāņi atdalījās tieši tā, kā aprakstīts, mans jautājums ir šāds.

Dzeltenais šķidrums, kas man ir, ir brīvā bāze (a-eļļa), un apakšējais slānis ir ūdens slānis, un tas ir slānis, ko 7. solī sajaucu ar IPA, tad vakuumēju un vēlāk sajaucu ar savu brīvo bāzi.

Vai es pareizi saprotu?

Ar cieņu
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jūs sapratīsiet reakcijas laikā. Jums jāpievieno P2NP un jāuztur temperatūra zem 60 grādiem C. Tas ir visnozīmīgākais parametrs.

Sveiki, labs darbs! Patiesībā jums ir gandrīz taisnība. Jūs pievienosiet IPA ūdens slānim, lai no tā iegūtu amfetamīna brīvās bāzes atliekas. Pēc tam atdaliet slāņus (jums nepieciešams organiskais), iztvaicējiet šķīdinātāju un iegūstiet bezamfetamīna bāzes eļļu. Pēc tam var apvienot slāņus un turpināt sāls veidošanos.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Haha I knoow man, man prekursori un lielākā daļa laboratorijas aprīkojuma ir gatavi, un es tikai gaidu savu 20 l kolbu + kondensatoru un dažus citus priekšmetus.

Manas smadzenes eksplodē no 6 mēnešu mācīšanās haha
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Lieliski :) Nevaru sagaidīt, kad drīz to izmēģināšu!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Tikai tāpēc, lai es to pareizi saprastu.



Tāpat kā attēlā, ūdens slānis, kas ir tas, ko es ekstrahēju, izmantojot IPA un pēc tam vakuumējot?

Brīvajam slānim vairs nav vajadzīga ekstrakcija, bet vakuums? To tikai sajauc ar frībāzi, kas tiks ekstrahēta no ūdens slāņa?

Vai es pareizi saprotu?

Jo vakar sajaucu frībāzi ar sērskābi līdz pH 6, un tā kļuva ļoti bieza kā putukrējums un kristālbalta, tagad tā ir saldētavā jau 12 h, un šodien es to vakuumēšu un notīrīšu ar aukstu acetonu, pēc tam izžāvēšu.

Ar cieņu
 
Last edited by a moderator:

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kad veicat ipa atdalīšanu, parasti ipa atdalīšanu veicat vakuumdestilācijas ceļā.
Daži cilvēki pēc tam veic arī A eļļas destilāciju ar tvaiku, lai novērstu katru nepatīkamo smaku un padarītu to īpaši tīru. (bet cilvēki parasti neatpazīst A eļļu bez smirdīgās smakas).
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Diezgan netīrs, ja par to padomā tbh, ka cilvēki labprātāk izvēlētos neattīrītu produktu
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jā, bet tas ir viss, ko viņi zina.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, jums ir jāapvieno brīvā bāze no ūdens ekstrakcijas ar vispārējo daļu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Perfekts, paldies.

Visticamāk, ka rīt izdarīšu trešo mēģinājumu, bet šoreiz IPA ekstrakciju izdarīšu gan uz ūdens slāņa, gan uz a-eļļas. (Pilns stāsts ar attēliem tiks publicēts pavisam drīz)

Man ir vēl viens jautājums, partiju, ko es vakar darīju, es to uzglabāju saldētavā 15h un maisījums bija tikai biezs kā putukrējums, skaista balta krāsa, bija ļoti grūti to vakuumēt, kopumā aizņēma apmēram 2h. Bet man liekas, ka mana amfetamīna pasta joprojām ir pārāk mitra, kādi ieteikumi, kā to rūpīgi izžāvēt?

Pašlaik es to turēju plastmasas pārtikas kastītē bez vāka un atstāju uz divām stundām istabas temperatūrā, bet tā sāka kļūt ļoti gaiši brūna, tāpēc šobrīd tās vietā turu ledusskapī. Vai ledusskapja metode ir pietiekama, lai atlikušais šķīdinātājs iztvaicētu un izžāvētu?

Ar cieņu
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Nomazgājiet viņu ar acetonu nākamajā dienā, lai iegūtu tīru pulveri
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tas ir jāmazgā ar sausu (bez % ūdens) aukstu acetonu līdz tīri baltam. Pēc tam to var vakuumfiltrēt un ievietot pārtikas kastē vakuumeksikatorā vai citā kamerā ar vakuumu.
 

Eidolon-UK

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Daži noderīgi padomi no mana drauga ciphir, kurš piedalījās sākotnējā pavedienā vespiary:

Lai reakcija noritētu, ir nepieciešama ļoti enerģiska maisīšana reakcijas sākumposmā, kad tiek pārrauta C=C dubultā saite, ir nepieciešama ļoti enerģiska maisīšana,
Kad šī daļa būs beigusies, šķīdums no dzeltenas krāsas pārvērtīsies baltā krāsā.
Otrā daļa, nitrogrupas reducēšana līdz amīnam, norit labāk, pēc iespējas ātrāk pievienojot vara hlorīda dihidrāta (CuCl2.2H2O) šķīdumu,
tas daudz puto, tāpēc gāzes pievadam var pievienot elektriskā vakuuma pastiprinātāja sūkņa izeju un pielietot nelielu pozitīvu gaisa spiedienu, lai kontrolētu putēšanu.
Tāpat starp reaktora tvertni un kondensatora mezglu var piestiprināt taisnu adapteri pret izšļakstīšanos, lai novērstu putu izplūšanu no augšas.
Var mēģināt izmantot arī 10 līdz 20 % vara hlorīda molāro ekvivalentu, bet var izmantot 8 % vara hlorīda dihidrāta molāro ekvivalentu un 8 % vara sulfāta pentahidrāta molāro ekvivalentu, tādējādi joprojām nodrošinot Cu nanodaļiņas vai NaBH4-Cu kompleksu, bet ar samazinātu putēšanu. (Piezīme: 1000 g P2NP nozīmē, ka šī reakcija ir 6,12 molu reakcija (1000/163,2 g/mol), tātad 8 % molārais ekvivalents ir 0,49 moli katra vara sāls.)
Ūdens ekstrakcijai pievieno piesātinātu daudzumu parastās galda sāls (NaCl), jo tai ir lielāka afinitāte pret ūdeni, pēdējā amiņu molekulu slodze tiek izstumta no šķīduma un nonāk nepolārajā slānī.

Piedevām:
Es zinu, ka Ciphir parasti pēc nitro pārvēršanas amīnā pievieno ledus etiķskābi, līdz pH = 4, lai amīnu iestumtu ūdens slānī (jebkāds šņākšana ir lieko NaBH4 dzēšana, nākamreiz lietojiet mazāk). IPA atdalina līdz aptuveni 97C, tad basificē līdz pH = 11 ar NaOH, tagad destilē ar tvaika destilatoru, kas savienots ar ieplūdes atveri reakcijas trauka centrā.
Izmantojot 2 l atdalīšanas piltuvi, savāc ūdeni (apakšējo slāni) ekstrakcijai, saglabājot nepolāro slāni, jo tas ir tīra amīna brīvās bāzes eļļa.
Ekstrahējiet ūdens slāni 3 reizes ar DCM vai citu nepolāru šķīdinātāju, kas nav sajaucams ar ūdeni, pievienojiet sāli ūdens slānim pēdējai ekstrakcijai.
Apvieno organisko fāzi un ekstraktus un destilē NP šķīdinātāju.
Amiņeļļu sajauc ar 5 daļām bezūdens izopropanola (IPA), sērskābi sajauc ar 2 daļām bezūdens IPA, pievieno, līdz pH = 9, tad ļoti uzmanīgi pievieno, līdz pH = 6,7, ar Buknera piltuvi filtrē amorfu baltu cietu vielu (ar šo amīnu nav iespējama kristalizācija), piltuvē vakuumē sausu cietu vielu.
Pārbauda filtrāta pH, vajadzības gadījumā pievieno vairāk skābes, ievieto saldētavā, lai iegūtu otro ražu, atkārto procesu, līdz vairs neveidojas amīnsulfāta nogulsnes.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Jā, jums ir taisnība. Mana kļūda, paldies par precizējumu.
 
Top