Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Lūk, ko es darīju mazākā mērogā;
1. Šķīdums IPA/H2O 2:1 ((IPA 800ml, H2O 400ml)(1200ml)) tika pievienots 2000ml kolbai.
2. Uzreiz pievienoja NaBH4 (116 g) un sāka maisīt.
3. P2NP (67 g) pievienoja nelielās porcijās, lai maisījuma temperatūra nepārsniegtu 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) ūdenī (13 ml) pievienoja lēni pa pilieniem, lai maisījuma temperatūra nepārsniegtu 80 *С.
5. Pēc tam reakciju 30 minūtes refluksēja 80 °C temperatūrā, izmantojot ārējo sildīšanu.
6. Šķīdumu dekantēja un nofiltrēja no reakcijas atkritumiem un iepildīja separācijas piltuvē.
7. Reakcijas maisījumam pievienoja 25 % NaOH ūdens šķīdumu (533 ml) un atdalīja fāzes.
8. Apakšējo slāni notecina lielā vārglāzē un savāc augšējo organisko slāni.
9. Pēc tam ūdens fāzi iepildīja separācijas piltuvē un ekstrahēja ar 500 ml IPA.
10. IPA iztvaicēja 3/4, pusi no piena brīvās bāzes un pusi no IPA.
11.IPA un frībāzi izšķīdināja 130 ml acetona.
12.ortofosforskābi pilināja līdz pH - 6 (pastāvīgi maisot).
13.Maisījumu ielika saldētavā uz 12 stundām.
14.Pēc kristalizācijas suspensiju filtrēja un mazgāja ar sausu aukstu acetonu, līdz acetons ir tīrs.
15.Acetonu no mazgāšanas un ipa/acetona maisījumu ielika atpakaļ saldētavā turpmākai nogulsnēšanai.
16. Procesu atkārto, līdz vairs nav nogulšņu, lai iegūtu 60-70 % augstas kvalitātes amfetamīna, jo maisījumā kļūst vairāk acetona, var būt nepieciešams pilināt vēl nedaudz skābes, lai to samazinātu, bet ne pārāk daudz, jo acetons ir ph7.

Šeit ir foto ar dažiem izžāvētiem pastas akmeņiem, pārējais ir sajaucams sausais pulveris, jo man un maniem draugiem tas ir pārāk spēcīgs.
Iespējams, es atjaunināšu recepti un uzrakstīšu nelielu mājas ķīmiķa recepti, ir daudz veidu, kā to varētu uzlabot.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 510

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
tas nav mets , vai jūs varat no šejienes uzrakstīt, kā to izdarīt, lai kristālmets
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kādu metodi jūs izmantojat, lai šo balto pastu pārvērstu kristālos
d-metamfetamīnu?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Vai es varu aizstāt CuCl2 ar CuSO4. Es izlasīju to reddit un idk, vai tas ir iespējams, bet es domāju, ka jā bc Cu(II) man ir taisnība?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Jā, jums jāprot. Lai gan man pašam ar šo sintēzi ir problēmas, tāpēc varbūt man vajadzētu mēģināt CuCl2 vietā. Tomēr tas ir daudz dārgāks un daudz mazāk pieejams.
 

alf405

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
" Lai būtu precīzs, CuCl2.2H2O skaitlis ir jāreizina ar 1,5, lai iegūtu pareizo CuSO4.5H2O daudzumu."

Vai šis reizinājums 1,5x ir pareizs jebkurā mērogā? No maza līdz rūpnieciskam?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
mans aprēķins par p2np nabh4 amfetamīna metodi
IPA 40-50 ml
H2O 12,5 ml
NaBH4 3,5 g
P2NP 2 g
CuCl2 +-0,2 g 9,675 H2o
NaOH (25 % ūdens šķīdums) 16 ml
Acetons (sauss) 5-10 ml
Vispirms es iepilinu ipa un h2o un maisu 2 minūtes, tad pievienoju p2np, tad izšķīdu 0,200 mg vara hlorīda 5 ml ūdens un pievienoju to, bet temperatūra nepalielinās.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Cik ml vara hlorīda 200 mg izšķīdina ūdenī un pievieno 1 ml? Vispirms pievienoju ipa un ūdeni, tad pievienoju nabh4, tad pievienoju p2np, lai tas nepārsniegtu 60 grādus, temperatūra paaugstinās, bet, kad pievienoju vara hlorīdu 200mg, temperatūra nepaaugstinās, izšķīdu to 5ml ūdens un pievienoju, reakciju veicu ar 2lt stikla balonu ar 3 kakliņiem.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Pirmo reizi, kad es izmēģināju šo reakciju, tā darbojās pilnīgi pareizi. Izmantojot to pašu visu un atkārtoti kristalizējot p2np, lai tas būtu svaigs, tas joprojām neizdodas, lai ko es darītu. Es turpinu sūtīt ļoti tīru baltu pulveri, kas nav tāds pats kā pirmajā reizē. Tam ir gandrīz nedaudz augļu smarža, un tieši pirms sērskābes pievienošanas tajā reizē, kad tas darbojās, šķidrums bija zeltainas krāsas, un katru reizi pēc tam tas ir ļoti dzidrs. Man šķiet, ka es kaut ko daru nepareizi ar p2np pievienošanu pirmajos soļos. Vai ir kāds maksimālais laiks, kurā tas nedrīkst sēdēt, samazinot? Zinu, ka video ir teikts, ka visu p2np pievienošanai vajadzētu aizņemt aptuveni 6 stundas, tāpēc pieņemu, ka līdz tam laikam tas ir droši. Es zinu, ka pirmajā reizē, kad es to darīju pirmo reizi, kad es pievienoju pēdējo p2np gabaliņu, tas pārtrauca reaģēt uz p2np pievienošanu tieši tajā laikā, bet pēc tam katru reizi tas joprojām nedaudz reaģē eksotermiski un burbuļo. Neesmu pārliecināts, kāda varētu būt atšķirība starp pirmo reizi un katru citu reizi. Varbūt kādam ir kādi triki vai arī kādam ir gadījies, ka tas nav izdevies tāpat kā man. Paldies
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai spirtu pēc tā iztvaikošanas var izmantot atkārtoti? Vai arī tas ir izveidojis acetropisko maisījumu (88%ipa/12%h2o), jo pēdējo reizi tika izmantots reakcijās?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Jūs varētu pamēģināt... tam noteikti būtu jābūt destilētam, jo tam ir krāsa. Kaut kas tur ir.... Man ir nelielas problēmas ar manu, un es ceru, ka kāds redz šos ierakstus un zina, kas notiek. Pirmo reizi, kad es to perfekti.... jauks gaišs iedegums... spēcīgs efekts. Nākamajā reizē un katru nākamo reizi gala sulfāts, kas jāfiltrē, ir ļoti balts ar augļu smaržu ? Tam ir gandrīz viegla rozā huhe. Ļoti vāja iedarbība. Es pieņemu, ka tas ir pārlieku vai nepietiekami samazināts? Vai kāds zina, kurš no tiem? Vai kas to varētu izraisīt? Pārāk ilgi vai nepietiekami ilgi? Temperatūra....kas tika turēts rindā? Es domāju, lasot patentu, viņi ieliek visu p2np, piemēram, 10 minūtes un cep to ar vara 20 minūtes, sakot, ka samazināta raža pēc 30 minūtēm. Izskatās, ka tas ir drošs, bet tā nav... tāpēc pārāk vai pārāk maz samazināts, lai es varētu to izlabot.... paldies visiem.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai to var izdarīt metāla mājas katlā bez refluksa vai zaudējumi būs pārāk lieli?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
NaOH sabojās jūsu katlu. Šķīdinātājs iztvaiko bez atgaitas kondensatora.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai ir kāda ideja, kā likvidēt acetona smaku vai ko citu var izmantot?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Acetonam laika gaitā vajadzētu iztvaikot. Izklājiet to vienmērīgi uz žāvēšanas trauka (izjaucot jebkādus saķepumus), un tam vajadzētu izžūt aptuveni 1-2 dienu laikā.

Lai paātrinātu procesu, varat to ievietot vakuuma kamerā vai uzsildīt kolbā un izvilkt vakuumu, lai iegūtu ātrāku paņēmienu.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai HNO3 var izmantot PH kritumam
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Šajā posmā es izvairītos no oksidējošo skābju izmantošanas. Vtamīns C derēs, askorbīnskābe, un tas ir arī reducējošs aģents, tāpēc nav problēmu.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tā darīts, bet beigās, kad vakuumā nekas neiznāk, izmantots 85% acetons un 85% fosfoskābe. Amph eļļa izturēja 20h istabas temperatūrā, līdz es atradu skābi, kur varētu būt problēma?
 

Attachments

  • yqxp5rul3V.jpg
    yqxp5rul3V.jpg
    5 MB · Views: 148
  • 9k0PQzpjMJ.jpg
    9k0PQzpjMJ.jpg
    8.3 MB · Views: 159
  • o9wGC4rBfR.jpg
    o9wGC4rBfR.jpg
    8.1 MB · Views: 155

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, 85 % acetona un 15 % kāda šķīdinātāja?????
Vai varat skaidri aprakstīt, ko jūs darījāt, sniedzot pēc iespējas sīkāku informāciju. Tas palīdzēs mums atrast jūsu kļūdu.
 
View previous replies…

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pievienoju p2np lēnām 5 stundu laikā ipa/ūdens un nabh4 , uzturēju temperatūru zem 60c, pievienoju cucl2 un 30min uzturēju temperatūru 76-80c (nezinu, vai es ieliku pietiekami daudz cucl2, bet sākumā kļuva tumšs) Paņēmu šķidrumu un pievienoju tajā NaOH (nepārbaudīju, vai ph ir 11 vai vairāk), tad paņēmu virsējo slāni, tad vispirms mēģināju samazināt pH ar vit C šķidrumu, bet tas vispār nedarbojās šodien atradu (20 stundas ūdenī istabas temperatūrā) fosforskābi 85% un samazināju pH līdz 6. Nav ne jausmas, kas ir šie 15% acetonā tā nav rakstīts. Nākamnedēļ mēģināšu ar 99% un bez vit C. Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tātad esat nolēmis izgatavot amfetamīna askorbātu?
Vai iztvaicējāt šķīdinātāju?

Kā izmērījāt CuCl2 daudzumu? Vienkārši aptuveni pievienojāt? Tāpat kā sāls vārīšanas laikā?
 

arianasdad

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cik slikta ir smaka Id vēlētos veikt nelielu vai vidēja lieluma partiju savā garāžā, mani kaimiņi ir diezgan tuvu, ja tā ir slikta, vai audzēšanas telts ar oglekļa filtru vispār palīdzētu, vai ir kādi citi vienkārši risinājumi.
 

arianasdad

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar mazo vai vidējo partiju es domāju 10 g partiju, ja tas palīdz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs varat izmēģināt 3-5 g partiju un gonna saprast, ka. Ja jums ir labi filtrēta ventilācijas plūsma, viss būs kārtībā.
 
Top