P2P uz (d)-fenil-2-propanolu iespējams?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Varbūt tas jums palīdzēs tālāk, es personīgi to vēl neesmu pārbaudījis. Es varētu paskatīties savās mapēs, varbūt es varētu atrast oriģinālo PDF vēl

Vispārīga procedūra raķemizācijas eksperimentiem. A
0,06 M amīna (100 mg) un tiola (1,2 vai 0,2 ekvivalenta) 0,06 M šķīdums.
benzolā refluktēja 2 h (stehiometriskais stāvoklis) vai 7 h (stehiometriskais stāvoklis).
h (katalītiskais stāvoklis) AIBN klātbūtnē (kopējais koncentrāts).
20 mol % AIBN daudzums tika sadalīts trīs vienādās daļās, kas bija 20 mol % AIBN.
porcijās (ja reakcijas laiks > 2 h), kuras pievienoja secīgi ik pēc 2 h). Pēc koncentrēšanas atlikumu atšķaidīja
ar HCl (1 M), un šķīdumu izskaloja ar Et2O. Iegūts
ūdens fāzi bazificēja ar piesātinātu nātrija karbonātu.
un ekstrahēja ar Et2O. Pēc tam izdalīja tīru amīnu
žāvēšanas uz MgSO4 un koncentrēšanas
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Man ir pieejami aibn un tiols, bet es būtu pateicīgs par palīdzību ar pareizajām attiecībām, kas pārvērstas, teiksim, uz kg L-meth frībāzes? Es publicēšu savus rezultātus
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
iepriekš minētā procedūra ir analītiskā mērogā, un jums vispirms ir skaidri jāsaprot viss, kas ir teikts (piemēram, 0,06M šķīdums no 1 kg amīna benzolā būtu patiešām rūpnieciskā mērogā, un benzols ir bēdīgi slavens kancerogēns, pat ja tas patīkami smaržo), jums ir jāapgūst starpmolu konversijas aprēķins un pilnībā jāsaprot, kas ir 20% molāro ekvivalentu... ķīmiķi parasti raksta šādi, jo viņiem tas ir būtiskāk nekā siera kūkas receptes tipa raksts.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Lūdzu, atvainojiet, ja mans komentārs bija mazliet skābs... tas stigmatizējums par fosgēna ieviešanu kaujas laukos padara mani nedaudz augstprātīgu pēc izskata, bet es patiesībā neesmu tik ļoti slikts cilvēks, tikai varbūt skarbs pret ķīmijas zināšanām (un visvairāk pret sevi). Aprēķināšana jūsu vietā nebūs izglītojoša no manas puses, bet, ja jūs pamēģināsiet, es apsolu to pārbaudīt un laipni jūs pamācīt.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Lūk, šeit ir norādīti visu 3.

L metamfetamīns 149,23 g/mol
Metiltiogilkolāts 106,14 g/mol
AIBN 164,21g/mol

Tāpēc tas būtu 1 mol L- metha, un tajā ir teikts, ka 0,2 ir vienāds, tātad 106,14x0,2=21,22g. Un 20% aibn ir 32,84g.

Tātad, teiksim, ka es sajaucu 149,23 g L-metāna un 21,22 g tiola un refluksēju 7 stundas, bet ik pēc 2 stundām pievienoju 10,94 g (32,84/3=10,94 g) AIBN.

Vai tas būtu pareizi skaitļi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Šķiet, ka tas ir pareizi, atvainojiet, ka atkal jūs bargi nosodīju, neaizmirstiet par amīna koncentrāciju augsnes šķīdumā, kas, kā teikts, ir 0,06M benzola (šī koncentrācija ir pārāk zema preparatīvajā skalā, un benzola aizstājējs, piemēram, toluols, ir ļoti ieteicams, ja vien nav vārīšanās temperatūra, benzols vārās aptuveni 68C, bet toluols - 110C).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Labojums: vārīšanās temperatūra ir būtiska, jo ir nepieciešams reflukss, tāpēc tikai jāuzmanās no ieelpotajiem tvaikiem, jo tas ir ahetipisks kancerogēns, pat ja tas nav ļoti spēcīgs, hroniskas iedarbības gadījumā tas var izraisīt smagus aknu bojājumus. Arī benzola viršanas temperatūra, ko es minēju, ir no atmiņas, un jums to vajadzētu pārbaudīt. Es ticu, ka jūs pārbaudījāt molārās masas, tāpēc es neveicu nekādu dokumentāciju, tikai pārliecinājos, ka jūsu domāšana atbilst ķīmiķa domāšanai.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas ir pareizi Es atradu šo pašu procesu pirms kāda laika, un problēma ir iespējama tikai tādā daudzumā, ka summas lielāki tie nestrādā pareizi, tāpēc daudz laika mazām summām es to nemēģināju.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Tātad, vai tas būtu L meth HCl, vai arī es varētu izmantot brīvo bāzi? Un btcboss, ko jūs domājat ar "augstākie nedarbosies"? Arī benzols man nepatīk, varbūt piemērots aizstājējs būtu acetonitrils, jo benzola bp ir 80, bet acetonitrila 82?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jābūt no L-metha brīvās bāzes šķīduma ar tiolu.
Es gribu teikt, ka šis process nav efektīvs lielākos daudzumos.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Vai ir vēl kādi citi veidi, kas ir zināmi? No manis izlasītā ir daudz rakstu, kuros teikts, ka Meksikas karteļi to dara diezgan masveidā... kāpēc tas nebūtu piemērots lieliem mērogiem?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Es arī vēlos padziļināti iedziļināties šajā tēmā. Pat ES iestādes savās publikācijās raksta par šāda veida "otrreizējās pārstrādes" metodes masveida izmantošanu citādi likvidētajai L- metametāna frakcijai. Es atradīšu vienu no rakstiem un ievietošu to šeit.

Viens no tematiem, ar ko vienmēr nākas saskarties, sekojot līdzi akadēmiskajiem/zinātniskajiem darbiem, ir augstās šķīdinātāja un savienojuma attiecības, ko viņi izmanto. L-metha bāzes 0,06M koncentrācija ir smieklīgi zema, preparatīvai vai pienācīgai slepenai ķīmijai diezgan nelietderīga.
Tāpēc patiesībā mums ir jāizstrādā praktiska metode, kas balstīta uz esošo informāciju, piemēram, šo darbu.

Baidos, ka zvanīšana Meksikas karteļiem pēc atbalsta nav alternatīvs ceļš zināšanu iegūšanai. *smaids*

Man ir zināma pieredze zinātnisko rakstu "pārvēršanā" un piemērošanā pagraba apstākļiem, lai gan (vēl) ne metamfetamīnam.

Viens jautājums: Kuru ierakstu dokumenta 5. tabulā jūs attiecīgi nosakāt L-metam /0,2kv. metil-thio?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Jā, es izmantotu tikai tik daudz, lai ērti izšķīdinātu benzolu, jo tas būtu 25 kg mērogā un nebūtu jēgas... man ir pieejamas visas ķimikālijas, tāpēc jebkura jūsu informācija palīdzētu, jo es varu to diezgan viegli pārbaudīt... vai jums ir kādas idejas par benzola aizstājēju, vai ir jāizmanto benzols?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
jā, tas izklausās saprātīgi, kā likumsakarību es ieteiktu tilpuma attiecību no 1:6 līdz 1:10, šajā gadījumā 1:10 būtu 1000ml L- metamfetamīna brīvās bāzes, kas izšķīdināta 10 000ml benzola.
Šķīdinātāja izvēli nosaka dažādi faktori. Cik man zināms, tie ir vārīšanās temperatūra, ja izmanto refluktoru (HerrHaber to jau norādīja), šķīdinātāja šķīdība ūdenī un otrādi, ja izmanto uz ūdeni jutīgas procedūras (t. i., Griganāra reakcijas), minētais toksiskums, polaritāte utt.
Tātad, ko es šeit izvēlētos: Es domāju, ka arī toluols būtu derīgs, tāpat kā ksilols, kā arī etilacetāts? Vai jūs to jau apsvērāt?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cik man zināms (es oficiāli neesmu ķīmiķis), AIBN ir radikāļu iniciators, un tiols (šajā gadījumā metiltiogilkolāts) reaģē ar AIBN, radot citu radikālu, tāpēc kā radikāļiem tiem skābekļa vai ūdens klātbūtnē ir īss mūžs, šī iemesla dēļ, manuprāt, būtu grūti uzturēt efektīvu procesu plašā mērogā bez inertas atmosfēras.
Inertā atmosfērā tas būtu iespējams.
Bez inertas atmosfēras es to izmēģinātu (patiesībā, kad man būs brīvais laiks, es ceru to izdarīt) stehiometriskajos apstākļos (reflukss 2 stundas) ar šiem daudzumiem:
0,06 M brīvās bāzes šķīduma toluolā.
Metiltiocilholāts 1,3 ekviv.
30 mol % AIBN
Iemesls ir tāds, ka īsākā laikā reaģē mazāka iespēja, ka skābekļa klātbūtnē radikāļu dēļ produkts zaudēsies, tāpēc es pievienotu nedaudz vairāk tiolu un AIBN nekā sākotnējā procesā.

TAS IR TAS, KO ES PĀRBAUDĪTU, TAS NENOZĪMĒ, KA TĀ IR OFICIĀLA METODE VAI LĪDZĪGA METODE, UN ES VARU KĻŪDĪTIES.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es aizmirsu komentēt par citiem veidiem, par kuriem jūs jautājāt:
Cits veids, kas iespējams, izmantojot Raneja niķeli kā katalizatoru spiediena apstākļos. (Es nekad neesmu mēģinājis tikai literatūrā)
Katrā ziņā man nepatīk tik daudz runāt par procesiem, kurus es pats nepārbaudīju, bet šis ir pietiekami interesants, lai piedalītos pat mans zemais profils ķīmijā.
Šis doc varētu palīdzēt ar procesu pavediens.
https://pubs.acs.org/doi/full/10.1021/jo061033l
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Tātad jūs refluksētu toluolu, nevis tikai uzsildītu to līdz 80c? Un ko 0,06M pārvērš gramos brīvās bāzes? Es esmu nedaudz neizpratnē par šo daļu.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Rediģēts: tikko atradu šo publikāciju un tajā ietverto attēlu.

Galvenā Meth ražošana

FgKy6Zhawj
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Jā, tas ir tas pats izdevums, ko esmu lasījusi. Tātad, teiksim, 1 kg frībāzes 6 l toluola, pievienojot 142,2 g tiola un uzkarsējot. Tad ik pēc aptuveni 2 stundām pievieno 73,3 g AIBN... vai mani skaitļi šķiet precīzi? Turklāt, tā kā es pāreju no benzola uz toluolu, vai es toluolu tikai uzkarsētu līdz 80c, vai arī es toluolu uzkarsētu līdz refluksa temperatūrai ar augstāku bp - 110c...
 
Top