P2P uz (d)-fenil-2-propanolu iespējams?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, esmu redzējis P2NP sintēzi, kurā galvenokārt tiek iegūts d izomērs. Vai tad pārveidošanas laikā P2P nebūtu jāpārņem D produkts?
 

Attachments

  • 0lSu9P1HVE.jpg
    0lSu9P1HVE.jpg
    743.5 KB · Views: 316

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Tas ir interesanti, es to nebiju zinājis, forši! Tas, protams, nav P2NP, ko ražo, bet tam ir pievienota alkohola grupa uz pirmā oglekļa, tas ir tiešais norfedrīna prekursors, jo P2NP ir tiešais amfetamīna prekursors.

Tas nozīmē, ka, lai iegūtu d-amfetamīnu, ir vajadzīgi kādi smagāki lielgabali nekā NaBH4/CuSO4, protams, RP/H3PO3/H3PO2 + I vai bērzs, nāk prātā dažas citas metodes.

Bet man nav ne mazākās nojausmas, kāpēc benzaldehīda kondensācijas ar nitroetānu ar trietilamīnu kā katalizatoru rezultātā rodas nitroalkohols, nevis tikai nitro savienojums, kā zināms. Arī tas ir pārsteigums, kāpēc tas ir selektīvs ne tikai attiecībā uz cis vai trans konfigurāciju. Dīvaini.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Arī mani šī tēma ļoti interesē, lai gan no cita skatu punkta. Racēmiskā metamfetamīna brīvo bāzi var izšķirt bez šķīdinātāja, izmantojot manu iecienītāko savienojumu (grin):
O,O`(+)-dibenzoil-d-vīnskābe ar labu iznākumu. (80-85% ).

Tomēr es gribēju pajautāt, vai kādam ir pieredze ar tā saukto RRR procesu. RRR nozīmē "izšķiršana-raķemizācija-reciklēšana", lai nevēlamo l-izomēru atkārtoti raķemizētu atpakaļ līdz 50:50 racēmiskam maisījumam. To veic, izmantojot nelielu daudzumu radikāļu iniciatora, piemēram, AIBN, un tila radikāļu avotu (t. i., metiltioglikolātu). Šādā veidā var palielināt iznākumu no teorētiskajiem 50 % līdz vairāk nekā 90 %, procesu veicot vairākas reizes. Līdz šim es nevarēju atrast nevienu saprātīgu procedūru.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kādu dibenzoilvīnskābi jūs izmantojat, lai sadalītu cas? Vai tā ir šķidrā daļa vai kristāliskā daļa? Vai varat to paskaidrot sīkāk? Es piekrītu šai metodei. Manuprāt, tā ir labāka nekā vīnskābe. Paldies.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Tas ir tas, kas jums jāzina....

N-metilamfetamīna optiskā izšķirtspēja, veidojot diastereoizomēru sāļus ar 2R,3R-O,O´-Di-p-toluoilvīnskābi
DÁVID KOZMA, ZOLTÁN MADARÁSZ, CSABA KASSAI UN ELEMÉR FOGASSY
Organiskās ķīmijas tehnoloģijas katedra, Budapeštas Tehniskā universitāte, Budapešta, Ungārija
CHIRALITY 11:373-375 (1999)
 

Attachments

  • APgLzjaD58.pdf
    57 KB · Views: 365

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Holandiešu valodas izšķirtspēja un daudzas citas lietas saistībā ar visu šo labo izskaidrots:

RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN

Racemātu izšķiršana ar kristalizāciju
Piedevas un atdalīšana
Proefschrift
 

Attachments

  • JRdgfBtFPb.pdf
    8.2 MB · Views: 351

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Varbūt tas jums palīdzēs tālāk, es personīgi to vēl neesmu pārbaudījis. Es varētu paskatīties savās mapēs, varbūt es varētu atrast oriģinālo PDF vēl

Vispārīga procedūra raķemizācijas eksperimentiem. A
0,06 M amīna (100 mg) un tiola (1,2 vai 0,2 ekvivalenta) 0,06 M šķīdums.
benzolā refluktēja 2 h (stehiometriskais stāvoklis) vai 7 h (stehiometriskais stāvoklis).
h (katalītiskais stāvoklis) AIBN klātbūtnē (kopējais koncentrāts).
20 mol % AIBN daudzums tika sadalīts trīs vienādās daļās, kas bija 20 mol % AIBN.
porcijās (ja reakcijas laiks > 2 h), kuras pievienoja secīgi ik pēc 2 h). Pēc koncentrēšanas atlikumu atšķaidīja
ar HCl (1 M), un šķīdumu izskaloja ar Et2O. Iegūts
ūdens fāzi bazificēja ar piesātinātu nātrija karbonātu.
un ekstrahēja ar Et2O. Pēc tam izdalīja tīru amīnu
žāvēšanas uz MgSO4 un koncentrēšanas
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Man ir pieejami aibn un tiols, bet es būtu pateicīgs par palīdzību ar pareizajām attiecībām, kas pārvērstas, teiksim, uz kg L-meth frībāzes? Es publicēšu savus rezultātus
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Domāju, ka pievienošos jaunajai pētnieku komandai un arī es veiksim dažus eksperimentus. :D:D.
Lai sāktu, man ir jāiegādājas savienojumi metil-tioglikolāts un smieklīgais savienojums AIBN. Es vienmēr pārbaudu lielos ķīmijas uzņēmumus, lai aplēstu izmaksas. (dalot to cenu ar 5 grin). Jebkurš ieteikums par uzticamu piegādātāju ir pateicīgs.

Attiecībā uz šķīdinātāju es pamanīju, ka Sigma-Aldrich un vairākās citās vietnēs pārdod 0,2 M šķīdumus toluolā, tāpēc patiesībā toluols šķiet piemērota izvēle.

 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man ir piegādātājs AIBN un tiolu, ja nepieciešams.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, cik augsta būtu cena ar jūsu piegādātāju, Runājot par eksperimentiem, es arī piekrītu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nav augsts Pēdējo reizi, kad jautāju, bija aptuveni 500 € moq abu kuģniecības iekļauts.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
ok izklausās saprātīgi, kāds ir moq, 1 kg, es domāju. Un kā ar izpildes laiku, no brīža, kad piegādātājs saņem maksājumu?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
pēdējais jautājums, vai viņi pieņem kriptogrāfijas, lai gan, ja nē, tas nebūtu nekāds iemesls, vismaz man. thx. thx
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
perfekti, tad, lūdzu, norādiet mums kontaktinformāciju. Šeit vai, ja tas attiecas uz privātumu, izmantojot PM.Liels paldies.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ļaujiet man pajautāt, kā viņi izvēlas to darīt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es šodien runāšu ar savu piegādātāju, un viņi man teica, ka viņiem nav pietiekami daudz laika, lai pārvaldītu foruma darījumus, viņi lūdza, lai es darbojos kā cilvēks pa vidu, tāpēc... pastāstiet savu viedokli par to.
Es domāju, ka iespēja reklamēt savus galvenos produktus šeit, un es varētu pārvaldīt darījumu tieši ar nelielu komisijas maksu par cenu, protams ;-)
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Process būtībā ir smalks, tostarp komisijas maksa jums. Svarīgākais jautājums šajā gadījumā ir, kā tiek apstrādāti sensitīvie dati. Vai tad jūs sūtītu pakas tiešajam klientam vai piegādātājam tieši no Ķīnas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nosūta piegādātājs, nevis es.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
ok, lai es zinu, vai viņi piekrīt. Vēl viens īss ārpus tēmas jautājums: Vai jūs reaktoram izmantojat sildītāju/dzesētāju vai tikai sildīšanas ierīci? Un kādu dzesēšanas šķidrumu / siltumnesēju jūs izmantojat?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man ir sildītāja/dzesēšanas iekārta, un kā pārneses šķidrumu izmanto vannas eļļu.
Ja viņi ir vienisprātis?Ko jūs domājat?
Paldies.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nu, tad iesaku jums savākt pasūtījumus no puišiem, kuri vēlējās šos reaģentus (tostarp no manis), un pēc tam pasūtīt tos pie sava piegādātāja.
 
Top