P2P uz (d)-fenil-2-propanolu iespējams?

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Arī mani šī tēma ļoti interesē, lai gan no cita skatu punkta. Racēmiskā metamfetamīna brīvo bāzi var izšķirt bez šķīdinātāja, izmantojot manu iecienītāko savienojumu (grin):
O,O`(+)-dibenzoil-d-vīnskābe ar labu iznākumu. (80-85% ).

Tomēr es gribēju pajautāt, vai kādam ir pieredze ar tā saukto RRR procesu. RRR nozīmē "izšķiršana-raķemizācija-reciklēšana", lai nevēlamo l-izomēru atkārtoti raķemizētu atpakaļ līdz 50:50 racēmiskam maisījumam. To veic, izmantojot nelielu daudzumu radikāļu iniciatora, piemēram, AIBN, un tila radikāļu avotu (t. i., metiltioglikolātu). Šādā veidā var palielināt iznākumu no teorētiskajiem 50 % līdz vairāk nekā 90 %, procesu veicot vairākas reizes. Līdz šim es nevarēju atrast nevienu saprātīgu procedūru.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kādu dibenzoilvīnskābi jūs izmantojat, lai sadalītu cas? Vai tā ir šķidrā daļa vai kristāliskā daļa? Vai varat to paskaidrot sīkāk? Es piekrītu šai metodei. Manuprāt, tā ir labāka nekā vīnskābe. Paldies.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Jā, o,o-dibenzoil-d-vīnskābe ir vienīgā literatūrā nosauktā, kas darbojas hirālās izšķiršanas procesā metamfetamīna parastajā procesā. Meklējiet "dutch resolution" (holandiešu izšķirtspēja), lai uzzinātu, kā tas tiek darīts. Parastā vīnskābe neuzrāda atdalīšanu. Process, kam vajadzētu darboties pēc šķīdības atšķirībām, darbojas pēc pavisam cita principa, un tas var darboties, bet var arī nedarboties. Es nezinu.
Ilgtermiņā jebkura hirālā sintēze būs izdevīgāka, par to nav šaubu.
Ikvienam, kas plāno izmantot AIBN, vajadzētu ļoti labi informēt sevi par to, kā rīkoties ar šo materiālu, tas ir diezgan nepatīkams.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Tas ir tas, kas jums jāzina....

N-metilamfetamīna optiskā izšķirtspēja, veidojot diastereoizomēru sāļus ar 2R,3R-O,O´-Di-p-toluoilvīnskābi
DÁVID KOZMA, ZOLTÁN MADARÁSZ, CSABA KASSAI UN ELEMÉR FOGASSY
Organiskās ķīmijas tehnoloģijas katedra, Budapeštas Tehniskā universitāte, Budapešta, Ungārija
CHIRALITY 11:373-375 (1999)
 

Attachments

  • APgLzjaD58.pdf
    57 KB · Views: 365

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Holandiešu valodas izšķirtspēja un daudzas citas lietas saistībā ar visu šo labo izskaidrots:

RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN

Racemātu izšķiršana ar kristalizāciju
Piedevas un atdalīšana
Proefschrift
 

Attachments

  • JRdgfBtFPb.pdf
    8.2 MB · Views: 352
Top