Fenilacetona (P2P) sintēze no benzaldehīda ar butanonu

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Saponifikācija NaOH ūdens šķīdumā 50 grādu temperatūrā ?! Tas ir patiešām slikta ideja
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kāda temperatūra ir nepieciešama?
 

mckennai

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai jūs jau izmēģināt vai tikai jautājat? Es gandrīz mēģinu, ka recepte tikai Viljamss mani vada un virza. Es domāju, ka esmu paveicis pirmā starpprodukta iegūšanu, man bija 3butān2ons, tagad es esmu uz acetoksi sintēzes 2. posmu. Ja u jau mēģina sintezēt, es labprāt parunāšu un sazināsimies ar u. Ja jau mēģina sintezēt, es labprāt parunāšu un sazināsimies ar u.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Reiz jau mēģināju nesekmīgi, tagad gribu sākt vēlreiz, izmantojot minēto kombinēto metodi un draugu viedokļus un dažas vienkāršas iniciatīvas. Es labprāt ar jums sadarbošos😉
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Visi saka, ka šai metodei ir trūkumi. Vai kāds ar šo metodi kādreiz patiešām ir ieguvis ievērojamu iznākumu?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Šo metodi izmantoju daudzkārt. Nedaudz pārveidots. Labākie rezultāti, ko es ieguvu, bija 30 ml P2P no 100 ml benzaldehīda. Zinu arī dažus cilvēkus, kuri daudz pētīja šo reakciju; viņu labākie rezultāti bija aptuveni 35 ml P2P.

Darba metode:

1. Metilfenil-butenons, kas pagatavots šādi: 500ml benzaldehīda sajauc ar 1000ml MEK. Maisījumu atdzesē ar ledu piepildītā tvertnē līdz aptuveni +5 grādiem.
2. Pievieno 35-37 % HCL ūdens šķīdumu (jāpievieno 100 g tīra HCL, kas atbilst apmēram 286 ml 37 % HCL).
3. Sajauc un tur spainī ar ledu uz nakti, lai ledus izkusst.
4. Pagaidiet vēl 24 stundas.
5. Ielieciet to dalāmajā piltuvē, izmetiet apakšējo slāni.
6. Tumši brūni sarkano maisījumu izskalo ar 500 ml ūdens, ūdeni izmet.
7. Destilē visu, kas vārās zem 150 grādiem atmosfēras spiedienā, un izmet.
8. Pārējo destilē vakuumā, lai iegūtu dzeltenu eļļu.

Šī eļļa nedēļas laikā pēc nostāvēšanas kļūst tumšāka.


Bayer-Villiger:
1. 100 ml iepriekš sagatavotās eļļas pievieno 300 ml ledus etiķskābes un 100 ml 50 % ūdeņraža peroksīda maisījumam.
2. Uzkarsē un samaisa 55 grādu temperatūrā.
3. Kad reakcija sāksies, temperatūra paaugstināsies virs 55..60 (apmēram 1..2 stundas): tā ir norāde, lai izslēgtu karsēšanu. Ja temperatūra paaugstinās līdz 70, tad kolbu nedaudz atdzesējiet zem tekoša ūdens.
4. Maisiet, līdz temperatūra atkal nokrītas līdz 50..55 grādiem, pēc tam atkal ieslēdziet karsēšanu.
5. Maisiet un karsējiet 6 stundas.
7. Ielej maisījumu 1 litrā ūdens, ekstrahē 3 reizes ar 100+100+100 ml DCM
8. Destilēt DCM


Saponifikācija:
1. Iepriekš minētajā posmā iegūto Bayer-Villigera produktu ievietot kolbā, maisot. Lēnām pievieno
NaOH šķīdumu (30 g NaOH, 250 ml ūdens, 250 ml etanola). Lēnām, t. i., pa pilieniem, apmēram 3..5 pilienus sekundē. Maisījums kļūst sarkanīgi oranžs

2. Pievienošanas beigās pH jābūt virs 12
3. Maisījumam pievieno etiķskābi (jebkurā procentuālā daudzumā) līdz neitrālam pH. Maisījums kļūs dzeltens
4. Pārlej ar 1 l ūdens un ekstrahē 3 reizes ar 100+100+100 ml DCM.
5. Destilē DCM un etanola pēdas pie atmosfēras spiediena
6. Destilējiet P2P vakuumā.
7. Kolbā paliks daudz darvas.
 
View previous replies…

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Vai var izmantot hloroformu 4. ekstrahētajā saponifikācijas posmā?
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Vai ir nepieciešama sārmaina MPB mazgāšana? Es pamanīju, ka jūs to nedarījāt, bet destilējāt pēc mazgāšanas ar ūdeni
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
P2P var destilēt arī ar ūdeni, taču tas notiek ļoti lēni. Tomēr metilfenil-nutenons JUMS JĀdestilē vakuumā, jo tajā ir ievērojams daudzums putekļu, un MPB ar ūdeni nedestilēs.
 
View previous replies…

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Liels paldies💎, kā L-metu var pārvērst par racemātu?un kāpēc Meksikā var izmantot al/hg metodi plašā mērogā?
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
pat hcl ir burbuļojis 1,5 h. kāpēc nepievienot Hcl šķidrumu? Kāpēc. Vai kāds var man paskaidrot. Paldies
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Jūs varat izmantot ūdeni saturošu HCl. Vienkārši izmantojiet 1 litru benzaldehīda uz 2 litriem MEK un aprēķināto 35..37% sālsskābes daudzumu. Uz katriem 100 g benzaldehīda nepieciešams 20 g TĪRAS HCl. Tātad 1L benzaldehīda būs nepieciešams 200g TĪRAS HCl. Tagad aprēķiniet, cik daudz ūdens skābes jums ir nepieciešams.

Izmantojot gāzveida HCl, jūs iegūsiet nedaudz labāku dzelmi un mazāku blakusproduktu daudzumu. Bet, manuprāt, tas nav tā vērts, jo īpaši lielos apjomos. Turklāt, lietojot ūdens HCl, ir jālieto vairāk MEK, citādi HCl pārāk agri atdalīsies uz dibena.

"Gāze 1,5 stundas" ir nepareizi. Jums ir jāgāzē, līdz uz katriem 100 g benzaldehīda ir 20 g gāzes. Cik ilgi tas var aizņemt, neviens nezina.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Skat. iepriekš šajā lapā publicēto ziņu Nr. 121
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Bro, kā atdalīt amfetamīna un metamfetamīna izomērus
 

mckennai

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai mēs varam kaut ko labot??? Jūs sakāt, ka magnija sulfāts bezūdens un norādāt Na2SO4 un vienā no soļiem u atkal sakāt mgso4 par to.. Vai jūs varat skaidri formulēt precīzu pozīciju un precīzas vērtības??? Izmantošanai un pirkšanai.. Mums ir jāzina daudzums, kas mums ir jāsaņem un jāizmanto.. Jūs nenorādījāt nevienu vērtību, cik daudz mgso4 vai na2so4 mums ir nepieciešams.... Paldies
 
Last edited:

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Attiecībā uz magnija sulfātu, jo tas tiek izmantots tikai žāvēšanai, jūs varat ievietot jebkuru daudzumu, kādu vēlaties. Patiesībā nav noteikts daudzums, ko ievietot, bet atkarībā no tā, ko jūs darāt.... , piemēram, ja es gribētu izmēģināt kaut ko, kas būtu, teiksim, 200 milimetru eļļa vai kāds cits, es, iespējams, iemestu tur 15 vai 20 g magnija sulfāta un, iespējams, mazliet to vadītu, un pēc stundas vai stundas atgrieztos un vakuumfiltrētu to tieši no turienes. Ja procedūrai, ko jūs veicat, ir jābūt stingri bezūdens, jūs varētu to pašu darīt vēlreiz, varbūt pat trīs reizes, ja vēlaties pārliecināties, ka no turienes tiek izvadīts viss ūdens. Šim nolūkam pietiek ar vienu reizi.
 

mckennai

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai mēs varam kaut ko labot??? Jūs sakāt, ka magnija sulfāts ir bezūdens, un nenorādījāt precīzas vērtības, cik daudz mums nepieciešams, lai iegūtu.. Un otrkārt, bricketā jūs sakāt "na2so4", bet vienā no rakstiem jūsu soļos kaut kur jūs sakāt "mgso4". Patiesībā magnija sulfāts mgso4 , bet nātrija sulfāts na2so4 .. Lūdzu, vai varat sniegt precīzu pozīciju ar neto vērtībām, lai to varētu izmantot.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Liels paldies💎, kā L-metu var pārvērst par racemātu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Iespējams, ar zināmu temperatūras iedarbību tas ir iespējams. Bet mēs to nezinām droši.
 

mckennai

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Im dara šo vienu ar diviem dažādiem veidiem. 1. Viljamsa metode qnd lalalandera pieredzējušo tēmu. . 2. Zinātniskais centrs.. im jautājums par pavedienu.. 1 gaidīšanas laiks 2, dažādi reaģenti.. 3, pilnīgi atšķirīgas taktikas..

Vai kāds var sniegt pareizo un ātrāko veidu, kā iegūt p2p no benzaldehīda un mek?? Kurš veids man būtu jāievēro? Man ir hcl un h2so4 hcl gāzes burbuļošana, bet es neesmu izmantojis stikla aprīkojumu hcl pilināšanai pār sērskābi ar atmohsperic spiediena stikla iekārtu, es vienkārši nopirku dozēšanas sūkni un uzstādīju to, lai stundā pilienu izvēlētu daudzumu ml pār sērskābi... vai tas ir ok????. Vai arī, lūdzu, uzrakstiet man maršrutu, es nevarēju labi izdarīt, ka stikla trauku uzstādīšana hcl gāzēšanai un vakuumēšanai. Es to atrisināšu, lai vakuumētu, bet man nav nekādas idejas, kā pareizi rīkoties, lai gāzētu hcl.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Bunsena kolba ar silikona šļūteni un šļirci ar hcl
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Izgatavojiet šo PE, polietilēna caurulīti (nevajadzētu būt augstai temperatūrai, lai nebūtu problēmu). Vai arī PTFE caurules, ja jums ir pārāk daudz naudas. Silikona caurulītes sabrūk saskarē ar MEK, benzaldehīdu vai acetonu. Uzreiz.

Avots: Jebkura ķīmiskās izturības tabula un personīgā pieredze
 

mckennai

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Man ļoti nepieciešama jūsu atbilde pm williams tas man šodien ir ļoti svarīgi, es ceru, ka jūs redzēsiet un atbildēsiet pēc iespējas ātrāk, cik vien varat :"(
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Vai otrajā posmā es varu izmantot 15 litru kolbu ? un ekstrakcijas procesu veikt 50 litru plastmasas mucā?
 
Top