Pētniecisko ķīmisko vielu testēšanas nodaļa

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Esmu ļoti pieredzējis lielākajā daļā stimulantu un psihedēlisko vielu, un man ir dabiski augsta tolerance pret jaunām ķīmiskām vielām, tāpēc, ja tas ir labs man, tas mēdz būt super labs arī lielākajai daļai pārējo.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Lūdzu, nosūtiet man personīgo ziņu.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Hi glitchy, es esmu super interesē disos jo labāk drošāka un jaunāka jo vairāk uzsāka es esmu uz izpratni sliktāk nekā viens; kurš joprojām regulāri skatās tv. Dodiet man pm es neesmu pārliecināts, kas jums ir piekļuve es esmu ļoti sliecas uz hxe vai oxo pce kombinācijas. Un es esmu arī mums. Es esmu studējis ķīmiju, augi sēnes, jo man bija 12, ya es zinu gandrīz katru fn augu <~my name I cnt vadīt savu auto bez otrās rokas identificēt katru koku krūmu domājot par manu apoc kolekcijas, kas man atgādina, es esmu gotta iet darīt 10 jūdzes pastaiga par ķekars sūdi. (Manas acis burtiski pārvietoties thru līnijas augiem) un tas ir, kā jūs varat zvejot mani, ja u kādreiz nāca pāri mani. Es eju, skatoties lejup un uz nākamo augu rindu. Tāpēc mana interese ir dabiska un ļoti agresīva. Thx un goodluck ceru drīz saņemt ziņu.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Lūdzu, nosūtiet man personīgo ziņu.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
man patīk izmēģināt NEP, A-PiHP un MDPHP, Atrašanās vieta Vācijā! Sazinieties ar mani :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV ir biedējošs?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV IR VIENS NO LABĀKAJIEM LĪDZEKĻIEM PRET ATKARĪBU NO AMFETAMĪNA, KĀDS IR BIJIS VAI JEBKAD AGRĀK.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tātad, kāpēc jūs nepieprasāt smagos hiterus, nevis bālu pihp
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tur ir gara atbilde, kas izriet no tā, kā tas darbojas uz Sim lietotnēm un kā citas relīzes / bloķētāji kā Rubīns stuff es domāju tad bloķēt re-up ņem mdpv tikai blokus, bet tie ievērojami mazāki un teorētiski daudz mazāk kaitē nero raidītājiem redzēt ļoti ilgi nāk līdz ar vairuma cilvēku pamatojums ir ārkārtīgi mazāk atkarību un darbojas kā sava veida bloķētājs citiem teiksim mazāk maigi aktieriem uz saviem receptoriem tas ir ārkārtīgi tas ir ārkārtīgi tas ir ārkārtīgi vienkāršota versija, bet es nevaru par mūžu atcerēties papīru numurus, kas ir darīt pētījuma ir.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Interesanti, man par to būs jāizlasa. Nekad īsti nebiju interesējies par MDPV, līdz to dzirdēju,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV jūs biedē?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Testu komanda

  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
Amfetamīnus, psihedēliskos līdzekļus, disociatīvos līdzekļus, kanabinoīdus, patiesībā jebko.

  • Vai jums ir priekšstats par vielu, ko vēlaties testēt?
Jā, pēdējās divās desmitgadēs esmu lietojis visu veidu vielas, dažas, protams, vairāk nekā citas. Pavadīju daudz laika, lasot par visiem veidiem un arī citu cilvēku pieredzi, lasot ceļojumu ziņojumus, tādus forumus kā bluelight un tagad BB.
  • Uz kuru valsti tas tiks nosūtīts
    ES / Islande.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Lūdzu, nosūtiet man personīgo ziņu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pack joprojām nav piezemējies es get. Tas, ka ir laiks, kad sen sen atpakaļ, kad tika izmantots kurjerpasts vai pat DHL ASV, bet 30 % veiksmes līmenis bija norma, es negaidīju, ka. Nē viņi ir nosūtījuši uz kravas kuģa mums noliktavās un privāto kurjeru, lai jebkurā laikā no. 3 dienas līdz mēnešiem .. es saprotu, viss, ko es lūdzu, ir dm stāsta man izmantoto metodi un savienojuma nosaukumi tikai izmantot numuru un vēl sliktāk dīvainas krāsas, ti, zila meth ment meklēt. Kā vara sāļi. Lūdzu, DM mani ar kādu informāciju, lai mēs varētu kvadrātveida šo prom paldies un mīlestību.
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Joprojām pacietīgi un gaida viņi to nosūtīja lēni boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
justies brīvi o_O hipijs
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Testu komanda

Kādu vielu vēlaties izmēģināt?

atbildi:

Man patīk stimulanti un opioīdi. Bet es teiktu, ka patiesībā es testēju visu, kas man šķiet interesants.

Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties testēt?

atbildēt:


Es gribētu izmēģināt dažas pētnieciskās vielas, piemēram, heksedronu, pentedronu. Dipyanone un citi RC opioīdi arī ir ļoti interesanti.

Es atdotu abas savas nieres par kādu īstu sūdu, piemēram, karfentanilu.
.


Uz kuru valsti tas tiks sūtīts?

Vācija
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
P.M mani, lūdzu
 
  • Like
Reactions: vis

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im ASV un ir ieinteresēti testēšanas daudz RC, kā arī vairāk tad pāris draugiem, im vairāk meklē RC salīdzināmi ar opioīdiem un xanax ,,vairāk RC opioīdi es vēlos es varētu saņemt taisnu fentanila vai auto fent, ka es drīzāk tad kaut ko no nitazēna klases vai kaut ko citu par teiksim - broaz flualp ,u-47700,u-8 un tamlīdzīgi, kā arī psihodēlisko 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amphetamine & psihedēliskie amp rc, disociatīvie savienojumi sintētiskie kanabinoīdi mums visiem ir sava dziļa un ilga pieredze ar DOC.
Ceru, ka es varu kļūt par daļu no komandas!!!!
Sveiki
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kā tika veikts sūtījums? Vai ar sūtījumu bija kādas problēmas?

- Man bija neliela kļūda ar sūtījuma adresi, bet, par laimi, @Madre bija ļoti izpalīdzīgs un palīdzēja man, cik vien varēja. Tā kā bija pieļauta kļūda ar pirmo sūtījumu, tas ieradās apmēram 2-3 nedēļu laikā. Citādi nekādu problēmu nebija.

* Fotogrāfijas ar vielu uz svariem (sūtījumā, iepakojumā, bez iepakojuma, tikai viela, jebkuras valsts nominālvērtības monēta)

- Diemžēl es atvēru paketi, pirms es atcerējos par attēliem, es atvainojos par to, bet es varu teikt, ka tas bija ļoti professionaly iepakots tas bija vēstules formā, un produkts bija pelēkā iepakojumā. Un pulveris bija mazā zip lock maisiņā, un tas bija marķēts, kā tam vajadzētu būt. Heres vienu attēlu es paņēmu ar monētu.


Detalizēts ceļojuma ziņojums no jums.

- Ļoti tīrs nekad nav mēģinājis šo vielu, bet ive lasīt dažus ziņojumus par to, ka tas ir ļoti spēcīgs un patiešām viegli pārspēt, tāpēc es paņēmu ļoti nelielu devu intranazāli apmēram 10 mg. Augsts mani pārsteidza, jo neliels daudzums es paņēmu, tiešām mellow un opioīdu kā augstu, bet ne tik daudz eiforija. Citādi, manuprāt, ļoti labas kvalitātes pētniecības ķimikālijas, bet vienlaicīgi es ieteiktu veikt dažus pētījumus, pirms mēģināt lietas, piemēram, šo. Tas ir pārsteidzoši spēcīgs.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Pakalpojumu drošība: 10/10
⭐️ Piegādes ātrums: 8/10
⭐️ Produkta kvalitāte: 10/10 - ļoti tīrs
⭐️ Cik lielā mērā tika attaisnotas jūsu cerības? 10/10 - Gaidīju vienkāršu opioīdu uzbudinājumu, ko arī saņēmu, un nedaudz vairāk.
Esmu pateicīgs par iespēju būt testa grupā, un ceru, ka šis pārskats būs noderīgs.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Paldies par jūsu darbu, kungs.
Gaidām jūsu pm turpmākai sadarbībai ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tagad es zinu, kāpēc man ir līdzīgs maiss...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Šī tēma ir veidota tikai revīzijām un ceļojumu ziņojumiem. Citas atbildes tiks dzēstas. Paldies, puiši.

Ja vēlaties kļūt par testētāju, gaidām jūs vietnē <<<<PM>>>>.


 
Top