Pētniecisko ķīmisko vielu testēšanas nodaļa

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Testu komanda
  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
2c-x, DOx, metamfetamīns
  • Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties testēt?
Jā, esmu pārskatījis pārdevējus, lai pārliecinātos par profesionalitāti, metodi un izpratni par notikuma vietu. Visvairāk uzticams un godīgs

Man ir padziļinātas zināšanas par manis uzskaitītajiem savienojumiem. Es sniegšu faktus, pat NMR ect. Ja tiek pieprasīts. Dokumentēju visu procesu no pastkastītes līdz pat patēriņam, neatklājot konfidenciālu informāciju.
  • Uz kādu valsti tiks sūtīts
  • ASV
Lūdzu, jautājiet, ja jums ir kādi jautājumi
paldies
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Es esmu ASV gribētu pārbaudīt metamfetamīnu man ir plašas zināšanas šajā jomā un varu atšķirt sliktu,labu un lielisku produktu,neesmu pārliecināts, kas ir pārējie 2, bet, ja tie dod līdzīgu sajūtu kā jebkuri opioīdi, lūdzu, es arī gribētu pārbaudīt. Kur mēs ejam no šejienes
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Es dzīvoju Austrālijā, vietā, kas atrodas 4 no pilsētas. Es uzskatu, ka visi smēķē katinonu vai zemas kvalitātes metamfetamīnu. Iv nolēma pārtraukt pirkšanu un labprāt izmēģinātu 2c-x.
Es priecātos, ja es varētu iemācīties sintēzi, bet es nezinu, kur sākt un kāda izmēra iekārtas, lai iegūtu. es maksāšu par mentoru personīgi vai šifrētā e-pastā. es esmu ieinteresēts varbūt sintēzi, kas iemācīs man abit par ķīmiju un pēc tam izmēģināt meth / amph sintēzi.
Vai kratīšana un cepšana ir visvienkāršākā, bet visriskantākā metode.
Man ir nepieciešams avots iepriekšējiem lāstiem, bet kādu dienu plānoju izgatavot savus lielos daudzumos.
Tāpat kā gatavojot vakariņas pēc savas gaumes, tāds ir mans redzējums par sintēzi. Es gatavoju rīkus pēc savas gaumes, pievienoju lil garšvielas un visu, kas patīkams.
UZMANĪBU KURSĒTĀJIEM ES MĒRĪT BTC BŪT TAVU STUDENTU VAI PERSONĀ LĪDZ EMAIL.fuck pērk ielas narkotikas, es daru savu.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hey mate Es esmu no Austrālijas arī, ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība jūsu ceļojumā, ļaujiet man zināt, man ir know how un tikai par visu, kas nāk kopā ar to mieru
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil ir tur prom, kur mēs varam iegūt rase vienu no ja eļļa es distlee aktone ar eļļu un tagad tā savienots
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hei, es arī esmu no Austrālijas, no Ziemeļkvīnslendas. Es šeit meklēju uzticamu metožu piegādātāju. Es vēlos veikt darījumus ar Dead Drops, Escrow un Crypto. PM mani, lūdzu.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testu komanda

  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
Amfetamīnu, CMC , MMC.

  • Vai jums ir priekšstats par vielu, ko vēlaties testēt?
Jā, mums ir profesionāli deguni. Man ir apnicis, ka šie sūdi tik ilgi uzskaitīti uz ielām.

Es nodrošināšu pilnīgu un godīgu pārskatīšanu -no nosūtīšanas līdz pat patēriņam.
  • Uz kādu valsti tas tiks nosūtīts
    ES / Rumānija.

    Sveicieni!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Mīlestība Rumānijā ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
man patīk izmēģināt NEP, A-PiHP un MDPHP, Atrašanās vieta Vācijā! Sazinieties ar mani :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV ir biedējošs?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tur ir gara atbilde, kas izriet no tā, kā tas darbojas uz Sim lietotnēm un kā citas relīzes / bloķētāji kā Rubīns stuff es domāju tad bloķēt re-up ņem mdpv tikai blokus, bet tie ievērojami mazāki un teorētiski daudz mazāk kaitē nero raidītājiem redzēt ļoti ilgi nāk līdz ar vairuma cilvēku pamatojums ir ārkārtīgi mazāk atkarību un darbojas kā sava veida bloķētājs citiem teiksim mazāk maigi aktieriem uz saviem receptoriem tas ir ārkārtīgi tas ir ārkārtīgi tas ir ārkārtīgi vienkāršota versija, bet es nevaru par mūžu atcerēties papīru numurus, kas ir darīt pētījuma ir.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Interesanti, man par to būs jāizlasa. Nekad īsti nebiju interesējies par MDPV, līdz to dzirdēju,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kā tika veikts sūtījums? Vai ar sūtījumu bija kādas problēmas?

- Man bija neliela kļūda ar sūtījuma adresi, bet, par laimi, @Madre bija ļoti izpalīdzīgs un palīdzēja man, cik vien varēja. Tā kā bija pieļauta kļūda ar pirmo sūtījumu, tas ieradās apmēram 2-3 nedēļu laikā. Citādi nekādu problēmu nebija.

* Fotogrāfijas ar vielu uz svariem (sūtījumā, iepakojumā, bez iepakojuma, tikai viela, jebkuras valsts nominālvērtības monēta)

- Diemžēl es atvēru paketi, pirms es atcerējos par attēliem, es atvainojos par to, bet es varu teikt, ka tas bija ļoti professionaly iepakots tas bija vēstules formā, un produkts bija pelēkā iepakojumā. Un pulveris bija mazā zip lock maisiņā, un tas bija marķēts, kā tam vajadzētu būt. Heres vienu attēlu es paņēmu ar monētu.


Detalizēts ceļojuma ziņojums no jums.

- Ļoti tīrs nekad nav mēģinājis šo vielu, bet ive lasīt dažus ziņojumus par to, ka tas ir ļoti spēcīgs un patiešām viegli pārspēt, tāpēc es paņēmu ļoti nelielu devu intranazāli apmēram 10 mg. Augsts mani pārsteidza, jo neliels daudzums es paņēmu, tiešām mellow un opioīdu kā augstu, bet ne tik daudz eiforija. Citādi, manuprāt, ļoti labas kvalitātes pētniecības ķimikālijas, bet vienlaicīgi es ieteiktu veikt dažus pētījumus, pirms mēģināt lietas, piemēram, šo. Tas ir pārsteidzoši spēcīgs.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tagad es zinu, kāpēc man ir līdzīgs maiss...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Sveiki visi, beidzot ir pienākusi gaidītā diena, sūtījums ieradās ar zibens ātrumu, paldies Glitch, kurš ar prieku dalījās 0'250 mg no tik aktuālā: 5meo -DMT, piemērots saskaņā ar manu profesionālo novērojumu kā neirobiologs, lai nodzēstu psihotiskās epizodes no smagiem stimulantiem . Pats ceļojuma ziņojums tiks ievietots ceļojumu sadaļā.
Piegādes ātrums:
10:10
Slepenība:
10:10
Tīrība:
10:10

Noteikti iesaku!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Kādu vielu vēlaties izmēģināt?

jebkuru stimulējošu vielu, piemēram, amfetamīnu, CMM un CMC.

- Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties testēt?
jā, man ir daudzu gadu pieredze ar stimulantiem, un es varu atšķirt produkta kvalitāti.

-Uz kādu valsti tas tiks sūtīts?

Rumānija/ES
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Im gaida jūs PM puiši, šī tēma ir TIKAI ziņojumiem.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Un daudzi no ziņojumiem, kuros slamping MD PV viņi netīšām deva jaunus pētījumu virzienus un teoriju par receptora bloķēšanu, neizraisot pilnīgu un totālu atcelšanu stimulantu pasaulē man ir šie ziņojumi numurus jums, ja jūs vēlētos, lai pārlasītu.
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, glitchy
im in us and have vast expirence with almost all drugs mainly psychedlics, non opiod rcs, all stims
gribētu izmēģināt jebko, kas nav opiāts vai sintētiskais kanabinoīds.
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Kopumā iepakojums bija ļoti diskrēts, nevarēja īsti pateikt, kas ir iekšpusē. Liels paldies piegādātājam par nelielajām dāvaniņām iekšpusē - šķiltavu un uzlīmi.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Service security 10
⭐️ Piegādes ātrums 10+ (mazāk nekā 4 dienas!)
⭐️ Preces kvalitāte 6
⭐️ Cik labi tika apmierinātas jūsu cerības? 6
⭐️ Vispārējs iespaids par piegādātāju 9

Tagad sīkāk. Attiecībā uz saziņu un piegādi - teicami.
Lai gan attiecībā uz ietekmi es nebiju tik ļoti apmierināts. Bija 2 mēģinājumi - viens ar pilnu vēderu, otrs ar tukšu vēderu. Domāju, ka tas būs atšķirība attiecībā uz iedarbības iestāšanās ātrumu un intensitāti, bet abos gadījumos efekts sāka attīstīties ļoti lēni, ne ātrāk kā pēc 1,5-2 stundām pēc lietošanas. Domāju, ka varbūt tā ir individuāla tolerance vai kaut kas cits - bet manam partnerim, kura narkotiku vēsture ir pilnīgi tīra, bija tikpat lēna iedarbības sākšanās.

Pēc sākuma es sāku just vieglu nomierinošu un relaksējošu efektu, kā pēc pintes alus. Šī sajūta bija diezgan pazīstama. Pēc 2-3 stundas tādas sajūtas kā smarža un garša kļuva nedaudz spilgtākas, tas pats ar krāsām. Neona gaismas uz sienas bija diezgan baudāmas, bet ne aizraujošas. Izņemot to, nekādu papildu redzes efektu vai ko citu. Kaut kāda iemesla dēļ tas vairāk atgādināja vieglu mdma ar patīkamām pieskāriena sajūtām, nevis skābi ar psihedēliskiem efektiem. Kopumā es biju nedaudz vīlies.

Stundā 4-5 attīstījās neliela derealizācijas un depersonalizācijas sajūta, ko gaidīju daudz agrāk. Patīkamais, kas nāca līdz ar to - ka esmu nedaudz ārpus sava ķermeņa, manas problēmas nav manas, apkārtējie cilvēki netraucē manai būtībai. Svarīgākais šajā dozēšanā bija tas, ka tā bija pietiekami viegla, lai jebkurā vēlamā brīdī varētu no tās izkļūt un nonākt saskarē ar realitāti. Tātad tu it kā esi atbildīgs par visu procesu.

Tagad par kvalitāti un gaidām es ieliku 6, jo iepriekš īpaši lsz nebiju lietojis, esmu vairāk pazīstams ar lsd, un šajā lsd devā efekti, īpaši vizuālie, ir daudz pasakaināki. Tāpēc es biju nedaudz vīlies. Lai gan mani iepriecināja fizisko sajūtu saasināšanās, un to nebiju gaidījis. Neesmu pārliecināts, vai efekta maigums bija slikto transportēšanas apstākļu dēļ, vai uz šo narkotiku ir nepieciešama lielāka deva, lai sajustu kaut ko vairāk, bet kopumā es šo produktu neparakstītu, bet droši vien varētu ieteikt iesācējiem, kuri baidās zaudēt kontroli zem vielām un nemeklē spēcīgus efektus.

2. Es to absolūti negaidīju, bet papildus saņēmu Metocin 4-HO-MET, 1 tableti.

Tagad tas bija kaut kas!

⭐️ Produkta kvalitāte 10+
⭐️ Cik lielā mērā tika attaisnotas jūsu cerības? 10+

Lai gan arī man pagāja vairāk nekā pusotra stunda, līdz sāku kaut ko just, efekts bija pārsteidzošs. Jauki vizuāli priekšstati, patīkamas ķermeņa sajūtas, relaksējošs prāts, kas lidoja tālu ārpus mana ķermeņa.

Ķermenis. Es jutu vieglus silta gaisa uzplūdus, kā id es gulēju uz siltām smiltīm pludmalē. Apkārt esošo lietu tekstūra bija amizanta, es gribēju pieskarties un sajust katru priekšmetu.

Vizuāli. Sienas kustējās, elpoja, riņķoja, gaisā redzēju varavīksnes krāsas viļņus. Kad es gulēju uz dīvāna, ēka pārvērtās par kuģi un sāka lēni peldēt pa ielu, garām kokiem un citām ēkām. Tas bija brīnumaini.

Prāts. Problēmas nepastāvēja, es biju tik mierīga un pārliecināta. Tajā pašā laikā, ja kāds ienāktu istabā, es ar savu gribu varēju viegli izslēgt šo efektu un būt un izturēties "normāli". Es varēju mainīt efekta intensitāti, kad tas bija nepieciešams.

Visbiežāk tas ilga apmēram 4-5 stundas un pēc tam mazinājās. Tas bija apbrīnojami! Es noteikti to iegādātos un ieteiktu citiem.

Kopumā. liels paldies, tā bija interesanta pieredze par abiem produktiem!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sup!
Jā, tik interesants un detalizēts pārskats! Respect <3

DM man atpakaļ, ja tavs krēsls būs gatavs vēl vienam kosmosa ceļojumam ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Interesē stimuli. Galvenokārt PV, MMC vai CMC. Varbūt NEP
Piegāde uz ASV.
Paldies
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
5-meo-dmt

- Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties pārbaudīt?
Esmu mēģinājis jau agrāk, bet tās vienmēr krāpjas, un nekad nevar būt drošs.

Uz kādu valsti tas tiks nosūtīts: Francia
 
Top