Pētniecisko ķīmisko vielu testēšanas nodaļa

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, Madre, es jau rakstīju jums ziņu par šo un citiem veidiem, kā es varētu kļūt par Breaking Bad komandas līdzstrādnieku, bet ierakstā, uz kuru es atbildēju, bija teikts, ka jūs meklējat komandu RC testēšanai, un tad, lasot šo ierakstu, es redzu, kur jūs minējāt metamfetamīnu kā narkotiku piemēru, tāpēc tagad man rodas jautājums, vai tas attiecas tikai uz pētnieciskajām ķimikālijām, vai tas attiecas uz visām narkotikām? Jo es noteikti mainītu savu vēlamo narkotiku izvēli, ja tas tā būtu! Lūdzu, dodiet man zināt, un vēlreiz paldies par jūsu laiku un uzmanību, jauku dienu!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nekas, es lasīju lietotāja TESTINT pieteikumu, un viņa izmantotais formāts lika man domāt, ka tā ir daļa no madres amata. Mana kļūda.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Es dzīvoju ASV un esmu pašmācības ķīmiķis ive veikts 2cx b thru e nav D un mda un meskalīns un, ja, protams, dmt, kas im pārliecināts, ka lielākā daļa ppl sākt ar extrqction nav synth lai gan id vēlētos dot TSTAB šāvienu id vēlētos paraugu.daži rcs 2cx un citi entactogens / psychedelics dos godīgu opibion no mailbix uz bio assay un esmu ļoti labi saistīts, kur es esmu es visu pārdošanu, tāpēc es dnt tiešām darīt mazo roku rokās manas ppl darīt liela mēroga labāk off FED nekā valsts es saku lol klauvēt uz koka
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Es dzīvoju Austrālijā, vietā, kas atrodas 4 no pilsētas. Es uzskatu, ka visi smēķē katinonu vai zemas kvalitātes metamfetamīnu. Iv nolēma pārtraukt pirkšanu un labprāt izmēģinātu 2c-x.
Es priecātos, ja es varētu iemācīties sintēzi, bet es nezinu, kur sākt un kāda izmēra iekārtas, lai iegūtu. es maksāšu par mentoru personīgi vai šifrētā e-pastā. es esmu ieinteresēts varbūt sintēzi, kas iemācīs man abit par ķīmiju un pēc tam izmēģināt meth / amph sintēzi.
Vai kratīšana un cepšana ir visvienkāršākā, bet visriskantākā metode.
Man ir nepieciešams avots iepriekšējiem lāstiem, bet kādu dienu plānoju izgatavot savus lielos daudzumos.
Tāpat kā gatavojot vakariņas pēc savas gaumes, tāds ir mans redzējums par sintēzi. Es gatavoju rīkus pēc savas gaumes, pievienoju lil garšvielas un visu, kas patīkams.
UZMANĪBU KURSĒTĀJIEM ES MĒRĪT BTC BŪT TAVU STUDENTU VAI PERSONĀ LĪDZ EMAIL.fuck pērk ielas narkotikas, es daru savu.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hey mate Es esmu no Austrālijas arī, ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība jūsu ceļojumā, ļaujiet man zināt, man ir know how un tikai par visu, kas nāk kopā ar to mieru
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Pēc manas izpratnes acetons ir nepareizs šķīdinātājs, jo tas ir sajaucams/šķeļ eļļu, tāpēc tas apvienosies. es ekstrahētu ar dcm vai tolulīnu. tad skābes bāze vai hidrohlorīda gāze jūsu produktu, tad jūs varat turpināt no turienes.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Paldies, es esmu un a newbe tāpēc es neesmu pazīstams ar to, kā to izdarīt, vai jūs varat paskaidrot, ja u ir know how un arī grūti iegūt ķīmijas aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Cik daudz ķīmijas zināšanu jums ir ? Un kādā valstī jūs atrodaties ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
5-meo-dmt

- Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties pārbaudīt?
Esmu mēģinājis jau agrāk, bet tās vienmēr krāpjas, un nekad nevar būt drošs.

Uz kādu valsti tas tiks nosūtīts: Francia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Whoa how come come ive never seen this before! Es tik ļoti gribētu izmēģināt RC opioīdus. Esmu tos nepārtraukti fiending tos kopš es uzzināju par tiem, un es esmu darījis lielāko zenes zem saules tagad. Diemžēl man ir arī scammed no vairākiem tūkstošiem un, iespējams, ir norīta vairāk cukura nekā faktisko opioīdu lol. FML.

Ja ir veids, kā kaut ko pārbaudīt Im vienmēr spēle! No Rietumu ES :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
PICK ME.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo sēnes ) Es gribētu izmēģināt 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B un kādu legit LSD.. o un jebkuru ķermeņa eiforiju veicinošu RC.. ja jūs meklējat svaigu RC es esmu jūsu puisis. Es došu jums visus uzskaitītos pieprasījumus, piegādi pēc nosūtīšanas standartiem, satura izkraušanu un svaru, patēriņa metodi, garšu, sākuma laiku, ilgumu utt. Piegāde uz ASV
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mans labākais draugs ieteica, ka es atnācu pārbaudīt BreakingBad tirgus un im soo priecīgs, ka viņš to izdarīja theres daži forši cilvēki šeit! Bet es noteikti esmu pieredzējis psihodēlisko vielu jomā, es pats ekstrahēju nn-DMT un esmu darījis dažas rc ķimikālijas, piemēram, Nep, Aphip, 4fmph, visus Mephadrone analogus, un Dude tas būtu kā sapņu scenārijs! Es būtu super profesionāls un uzrakstīt ya up visu pārskatu, un es būtu super pateicīgs par iespēju, un mana draudzene būtu arī piedalīties vairāk vieglas vielas, bet es esmu ASV, un es gribētu izmēģināt visu, ko jūs vēlaties nosūtīt vismaz pēc tam, kad es veikt dažas kaitējuma mazināšanas pētījumus, bet es esmu suuuper interesē jebkuru no 2c šķirnes, un es pat izmēģināt mets, jo tas nav obligāti mans mīļākais narkotiku bc tas vienmēr ir tikai sagriezts uz sūdiem manā pilsētā es daudz labāk gribētu darīt kādu lavada, bet es būtu dokumentēt visu..bet ima stfu tagad es tikko saņēmu patiešām satraukti an prly brīvprātīgi mazliet vairāk informācijas, nekā man vajadzētu būt ... izvēlēties mani! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
Jebkuru, kas ir smēķējamā formā. vairāk nekā 20 gadu pieredze. Vēlas uzzināt, kādas kvalitātes cilvēki šeit ražo.
  • Vai jums ir priekšstats par vielu, ko vēlaties izmēģināt?
  • Protams, nav daudz, ko neesmu izmēģinājis. vai lietojis daudz
  • Uz kuru valsti tas tiks nosūtīts?

Spānija / ES
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Tas jau sen nav bijis. ļoti jautri

  • Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties izmēģināt?
  • Uz kuru valsti tā tiks nosūtīta? Spānija
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Es esmu ASV un naudu gatavs pārbaudīt
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sound, DM me pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kā tika veikts sūtījums? Vai ar sūtījumu bija kādas problēmas?

- Sūtījums tika nosūtīts ļoti ātri. Uz katru man uzdoto jautājumu tika atbildēts, un katra atbilde bija ātra un patiešām noderīga.

* Vielas fotogrāfijas uz svariem (sūtījumā, iepakojumā, bez iepakojuma, tikai viela, jebkuras Jūsu valsts nominālvērtības monēta).

-
ZxQYFSIqrn





- Dopamīna skriešanās uzreiz pēc tam serotonīna skriešanās damn tā burtiski debesu. Ko es mēģinu teikt, tas ir tas, kas tam vajadzētu būt un nedaudz vairāk :) Mana deva bija 0,25 bombu iekšķīgi tas prasīja laiku, bet pīķa hit mani kā vilciens un ilga kādu laiku . Visas nakts laikā es redosed 2 līdz 3 līnijas.
Mefedrons man liekas terapeitisks, tas liek tev atvērties un palīdz izpausties garīgi un fiziski. 4MMC ir sajūta, ka tu pastāvīgi esi mdma pīķa virsotnē, kamēr tu esi fucked up uz amfetamīna.
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRONS)

⭐️ Pakalpojumu drošība
Slepenība tiek lietota gudri, bez liekiem riskiem, kas krīt acīs.

⭐️ Piegādes ātrums 10/10,
Piegādāts pusotras nedēļas laikā. Pakete bija aizzīmogota kā vienkārša vēstule vai neliela paciņa. Ieradās ātri un bez problēmām.

⭐️ Produkta kvalitāte: 10.
Nepieciešams laiks, lai sasniegtu, bet, kad tas sasniedz... tas sasniedz.

⭐️ Cik lielā mērā jūsu cerības tika attaisnotas? 10/10
Fantastisks klientu atbalsts un laba kvalitāte.

⭐️ Vispārējs iespaids par piegādātāju 10/10, Pārdevējs ir ļoti tiešs un godīgs. Jūtas kā cilvēks, ar kuru var veikt darījumus.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Pakalpojumu drošība (no 0 līdz 10)

-- gan drošība, gan iepakojuma slēpšana bija visaugstākā līmenī, skatīt zemāk pievienotajās fotogrāfijās labus 4-5 drošības slāņus, turklāt pats produkts bija vakuumizēts, lai novērstu smaku. Kas parasti ir problēma mcat, bet neatkarīgi no stealth šī lieta ir top notch, cleanest Esmu redzējis. 10/10

⭐️ Piegādes ātrums (no 0 līdz 10)

-- Piegāde bija mazliet ilgāk, nekā gaidīts , un manai pieredzei ar tiešsaistes pirkumiem, tomēr es tiku informēts visā laikā, un tas joprojām ieradās ātrāk par starptautisko pasūtījumu nekā lielākā daļa ārvalstu amazon paketes. 7/10

⭐️ Preces kvalitāte (no 0 līdz 10)

-- Pats vēl neesmu to izmēģinājis, bet kāds to pārbaudīja un izmēģināja, viņi bija ļoti pārsteigti un teica, ka tas ir augstākā līmeņa plaukts. Paši kristāli ir tīrākie, kādus jebkad esmu redzējis, man teica, ka tie ir labs trieciens, tika dots ļoti dāsns paraugs, kas sver 1,5 g (bez maisiņa), lielisks produkts. 9/10

⭐️ Cik labi tika attaisnotas jūsu cerības? (no 0 līdz 10)

-- Bez nelielas piegādes aizkavēšanās, kas ir sagaidāma, pērkot jebkuru produktu starptautiski, narkotikas vai ne, manas cerības tika izpildītas un pārsniegtas. 9/10

Kopējais vērtējums no 40 --

35/40 Ļoti labi, iesaku!!

piezīme: Šis ir papildu vērtējums par klientu apkalpošanu, vienmēr ātras un kaislīgas atbildes, padarot visu pēc iespējas gludāk


Zemāk ir daži attēli, atvainojiet par pārlieku eksponēto skalu, tas ir LCD displejs

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Piegādātās vielas 5-Meo-Mipt
Patēriņa metode Iztvaicēts Eagle Pipe
Pieredzes ilgums 6 stundas
Daudzums 70 mg *2



⭐️ Pakalpojuma drošība (no 0 līdz 10) 10
Piegādātā viela ir perfekti iepakota un kvalitatīvā iepakojumā. Droši no ziņkārīgo skatītāju acīm.
Vienīgais trūkums, ko es pamanīju, ir gala iepakojums, kurā šī konkrētā viela nāk.
Tā kā tas ir pārāk plāns un ievietots plastmasas maisiņā, ar to kļūst grūti rīkoties, izšķērdējot daudz vielas.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Piegādes ātrums (no 0 līdz 10)


Tas vienmēr ir atkarīgs no daudziem faktoriem, bet piegāde ir bijusi ļoti ātra.
Es saņēmu izsekošanas kodu sestdien, un viela bez problēmām ieradās otrdien.


⭐️ Cik lielā mērā jūsu cerības tika attaisnotas? (no 0 līdz 10) 5



Viela mani patiesībā ir vīlusies, bet tas nav saistīts ar to, bet gan ar manām cerībām par citu triptamīnu (Dmt un 5-MEO-DMT), kurus esmu izmēģinājis, iedarbību.


⭐️ Produkta kvalitāte (no 0 līdz 10) 5


Manu iepriekšējo cerību dēļ, iespējams, es neesmu īsti saskatījis šīs vielas jēgu.
Es pat domāju par to, lai novērtētu zem 5, bet tas nebūtu godīgi.
Varbūt es nesaprotu, kāpēc neviens nevēlas šādu pieredzi, bet tad es pārdomāju un saprotu, ka ne visi ir gatavi intensīvai pieredzei ar 5-Meo-Dmt vai ar pašu Dmt, tāpēc es izanalizēju šīs vielas iedarbību. un, lai gan tā ir viegla attiecībā pret iepriekšējo, tā var būt noderīga, lai sāktu ar triptamīniem jautrā veidā, tāpēc pieci ir godīgi.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Sveiki no NL.

Vispirms es labi izlasīšu noteikumus šeit, varbūt pēc tam pieteiksimies :)
 
Top