Visvienkāršākā recepte kristāla mefedrona pagatavošanai

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Vai šo metodi ir iespējams pielāgot 3-cmc, mainot 2b4m uz 2b3c?
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U can marę crystal when u have freebase and this process is 1 day
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
dievam par mīlestību, kāpēc, pēc velna, tu gribētu taisīt šo sūdus, jo es labi zinu, ka tu to nedari sev.

pārtrauciet indēt cilvēkus un izgatavojiet labu vielu, piemēram, 4mmc vai 3mmc, ellē, izgatavojiet pat 2mmc, bet atstājiet šos hlorētos kaķus, kur nu vēl.

Apsolu, ka cilvēki būs 1000x apmierinātāki un atgriezīsies pēc vēl 4mmc.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Hlorēti katinoni nav tas pats, kas hlorēti amfetamīni. Welbutrin ir 3 hlorēti katinoni līdz, un cilvēki to lieto daudzumos 200-300 mg dienā gadiem ilgi.
Visas spekulācijas par 3-cmc toksicitāti balstās uz 4-hloramfetamīna neirotoksicitāti. Bet 4-CA izraisa serotonīna neirotoksicitāti, jo ir spēcīgs serotonīna atbrīvotājs lika MDMA, un neirotoksicitātes mehānisms ir tāds pats, bet spēcīgāks.
MDMA paaugstina serotonīna līmeni par 900 %.
4-CA - 1100 %.
Un abas iedarbības ilgums ir 4-5 stundas.
3-CMC paaugstina serotonīna līmeni par 300% 30-45 minūšu laikā.
Kādi citi muļķīgi jautājumi?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
jā, jūs runājat muļķības, jo es neko neteicu par neirotoksicitāti, nemaz nerunājot par serotonīna toksicitāti.

Nezinu, no kurienes jūs to paņēmāt, arī neko neteicu par hlorētiem amfetamīniem, dīvaini.

es pat neko neteicu par jebkāda veida toksicitāti, jūs vienkārši uzreiz izdarījāt secinājumus.

Wellbutrin ir pazīstams jau ilgu laiku un ir labi izpētīts, citādi tas nebūtu medikaments.

Wellbutrin arī nav citotoksisks, bet 3cmc ir, tieša inde. sūdi taisa caurumus degunā (es zinu, ka tas nav citotoksiskums, bet tomēr), un par šo neirotoksiskumu.

Lai gan tas vēl nav pierādīts, es uzskatu, ka tam ir jābūt patiesībai, viena nakts ar 3cmc pasliktina manu HPPD par fuck tonnu un atstāj manu redzes traucējumus uz vairāk nekā nedēļu, bet 2 dienu binge ar 4mmc, kas atbrīvo vairāk serotonīna nekā MDMA, pasliktina manu redzi uz 2 dienām, un tas mazāk pasliktina redzi nekā 3cmc.

arī dopamīnam ir jābūt toksiskam, jo tā iedarbība atgādina agrīnās parkinsona pazīmes, trīcošas ekstremitātes vai trīce, trīcoša elpa, klusa runa, traucēta atmiņa, traucēta staigāšana un koordinācija, stīva bezemocionāla seja, kūtrums... un tas ilgst dažas dienas pēc lietošanas.

pētījumi par 3cmc neirotoksicitāti vēl pat nav veikti, tāpēc tas nav 100% nepatiess. šī analoģija ar hlorētiem amfetamīniem neko ne pierāda, ne atspēko.

man ir muļķīgs jautājums, vai jūs atspēkosiet faktu, ka 3cmc ir KUSTISKUMS/TOKSISKUMS, NE NEUROTOKSISKUMS?

iemācies lasīt vai arī nevajag izdarīt secinājumus.

ar "saindēšanos" es domāju, ka tā ir ārkārtīgi kaitīga un toksiska orgāniem un šūnām.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Vai kāds, veicot šo sintēzi, iegūst lielāku iznākumu ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Es 70%
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Jūs vēlaties teikt, ka pēc šī amata pilnībā varēja sasniegt tik augstu iznākumu vai ir kāds triks ? Man tikai vēl ir neliela neskaidrība par NMP, vai pēc metilēšanas man to uzreiz paskābināt, vai NMP pievienošana ir nepieciešamā daļa? Ja tas ir nepieciešams, tad kā tas ietekmē sintēzi? Man vienkārši ir interesanti par to.
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Izgatavots un u redzēsiet vienkāršu
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Šo recepti var pielāgot metkatinona/etilkatinona?
Tikai etilkatinona gadījumā aizstājot 2b4m ar 2b-propiofenonu un metilamīnu ar etilamīnu?
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ja izmanto 2b4m un etillamīnu, iegūst 4mec
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Es tikai vienu reizi to daru, es pati gatavoju metilēna šķīdumu, tam izmantoju aukstu destilētu ūdeni, tad pievienoju to 2b4mp ar benzolu, kaut kā jau redzu slāņu atdalīšanos, kāds var man palīdzēt ? Tā kā nākamajā posmā es to mazgāju ar ūdeni, galu galā rezultāts ir tik mazs, es baidos, ka produkts ir palicis ūdens slānī, nevis augšējā organiskajā slānī.
 
  • Like
Reactions: $!$

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Ja tas patiešām ir metilēns, nevis pārrakstīšanās kļūda, tad jūs nekad no tā nesaņemsiet produktu; šķīdumam jāpievieno metilamīns, un tikai tad, kad reakcija ir pabeigta, mef izšķīst benzolā, 2B4M ir polārs, tāpēc šķīst ūdenī, tur arī notiek reakcija.
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Atvainojiet, tā ir tipa kļūda, tas, kas man ir cas 593-51-1; pēc tam, kad izlasīju jūsu viedokli, vai es varu būtībā izmantot tikai ūdeni, lai izšķīdinātu cas 1451-82-7, pēc tam pievienojot NaOH ūdenī, vispirms to sajauc kopā, tad lēnām pievienojot MA.HCI RM un maisot, visam procesam jābūt zem 30 grādiem pēc Celsija un noslēgtam. Pēc tam es beidzot pievienoju benzolu ekstrakcijai un paskābināju benzola slāni. Vai tas būtu tāpat, vai jums ir kāds padoms par šo ideju ? Tā kā iepriekšējā reizē no benzola slāņa man bija tikai daži grami produkta, es stingri uzskatu, ka lielākā daļa nereaģējušā Cas 1451 joprojām ir palikusi ūdens slānī, es izmisīgi nezinu, kā to vakar labot.
 
  • Like
Reactions: $!$

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Tā kā man šoreiz ir tāds stāvoklis, ka man nav nekāda laboratorijas aprīkojuma, man ir tikai plastmasas kaste, spainis, krūze un ledusskapis, tāpēc MA.šķīduma 40% izgatavošanas process no MA.HCI man ir ļoti grūti paveicams, es ceru, ka es varu saņemt kādu profesionālu padomu.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Man ir virkne jautājumu, uz kuriem, cerams, kāds varēs man atbildēt.

1. Šķīdinātājs
ES ir grūti iegūt benzolu, un pēc šīs sintēzes apspriešanas esmu nolēmis tā vietā izmantot DCM. Sākotnējā receptē ir izmantoti 200 ml benzola, bet šķiet, ka, izmantojot DCM, 500 ml ir populārs daudzums, lai iegūtu tādu pašu daudzumu 2b4mp. Kā atšķirīgais šķīdinātāja daudzums ietekmē procesu? Vai papildus labākai termiskajai stabilitātei aminācijas laikā (vairāk šķīdinātāja = lielāks RM tilpums = tas tik ļoti nesakarst, salīdzinot ar mazāku RM tilpumu), vai lielāka šķīdinātāja izmantošanai ir kādas citas priekšrocības? Vai 500 ml DCM var samazināt, piemēram, uz pusi, t. i., 250 ml? (Es zinu, ka DCM ir zems viršanas punkts un ka RM ir jāuztur zem 40 °C.).

2. Metilamīns (MA)
MA hidrohlorīds (MA.HCl), šķiet, ir populāra alternatīva ūdens MA (vieglāka transportēšana, uzglabāšana, stabilitāte). Vai var vienkārši pievienot bāzi RM kopā ar 2b4mp un šķīdinātāju un pēc tam pievienot MA.HCl tieši RM? Man iesaka kā bāzi izmantot trietilamīnu, vai tikpat labi derētu arī NaOH?

3. Paskābināšana
Šajā receptē norādīts izveidot HCl maisījumu acetonā un pievienot šo maisījumu RM nelielās porcijās. Citās pamācībās vispirms pievieno acetonu un pēc tam pa pilieniem pievieno HCl. Kurš veids ir labāks un kāpēc?

4. Filtrēšana
Tā kā šī ir visvienkāršākā recepte, vakuumfiltrēšana, izmantojot Šota/Bihnera piltuvi, nav iespējama. Vai tā vietā var izmantot kafijas filtrus un gravitācijas filtrāciju?

5. Acetons
Mans acetons ir deklarēts >99,6 % tīrs, ūdens saturu ražotājs nav deklarējis. Vai mans acetons tiek uzskatīts par sausu šim lietojumam?

6. Individuālie aizsardzības līdzekļi
Vai ir nepieciešama gāzmaska, vai to var spārnot, izmantojot labu ventilāciju vai strādājot brīvā dabā?

7. Atkritumu apsaimniekošana
Es redzu trīs atkritumu veidus:
  1. ūdens frakcija, kas izmetama brīvās bāzes skalošanas laikā 2. posmā. Tai vajadzētu būt tikai ūdenim ar nelielu broma piejaukumu, vai to ir droši izmest dzīvojamā vietā?
  2. šķīdinātāji (DCM un acetons), kas atdalīti filtrēšanas laikā 4. posmā, un acetons, kas izmantots mazgāšanai. Kā to droši un atbildīgi izmest, vienlaikus izvairoties no ūdens attīrīšanas uzņēmuma veiktās paviršās pārbaudes?
  3. izlietoto indikatorpapīru, izlietoto filtrpapīru un tamlīdzīgus atkritumus. Es pieņemu, ka to var iesaiņot, aizzīmogot un izmest kopā ar sadzīves atkritumiem, vai man ir taisnība?
Paldies par jebkuru padomu. Šī būs mana pirmā sintēze, tāpēc cenšos par visu padomāt iepriekš, un varbūt par dažām lietām pārdomāju pārāk daudz. Lūdzu, pastāstiet man, ja arī tas tā ir.
 
  • Like
Reactions: $!$
Top