Looking for a vendor Producent 4-MMC Mefedron, Tryptamina i Disso

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Szukam producenta 4-MMC lub Mefedronu. Szukam również tych, którzy mogą produkować lub dostarczać 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK i 5-meo-pce (lub pcp). Zignoruję sprzedawców, którzy żłobią ceny i tych, którzy nie mają doświadczenia. Kupuję hurtowo, ale zaczynam od mniejszych ilości, które z czasem zwiększam zgodnie z moim poziomem komfortu z dostawcą. To nie podlega negocjacjom.

Własna strona internetowa i/lub obecność na rynku DN jest plusem, ale nie jest konieczna, jeśli masz kogoś odpowiedniego, kto za ciebie ręczy.

Transakcja musi być przeprowadzona na escrow.

W przyszłości planuję stworzyć własne 4-MMC. Ale jeśli podaż jest doskonała, a dostawca profesjonalny, rozważę rezygnację z samodzielnego wytwarzania i będę kontynuował zakupy. Jestem przyzwyczajony do wysokiej czystości i profesjonalnie wykonanych produktów, więc wiem, jak wygląda właściwy produkt i będę bardzo wybredny.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Cześć.
będziesz miał problem ja też szukam 4mmc od dłuższego czasu dlatego założyłem tu konto. tam gdzie mieszkam 4mmc jest bardzo słabej jakości ale bardzo tanio..... Jeśli ktoś ma 4mmc wysokiej jakości to też kupię!!! Chiny czy Indie nie produkują już tych leków, a szkoda ;(.
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Cześć! Czy kiedykolwiek próbowałeś od nich kupować?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Mogę dostarczyć kilka próbek 4-mmc do przetestowania , większość 99,9% czystości
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Dozwolone. Powiem więcej, w ciągu kilku godzin wprowadzimy funkcjonalność, która pozwoli każdemu bezpiecznie kupować i sprzedawać na forum bez obawy o oszustwo.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Witaj, jesteśmy MephedroneRus.... Specjalizujemy się w produkcji i dostawie mefedronu, możemy pomóc :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chłopaki, potrzebuję pomocy, ponieważ jesteście z Rosji, dobrze, że mówicie po rosyjsku. piszcie w lis, nie mogę znaleźć normalnego przepisu.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
jeśli chcesz mefedron aron stevens jest twoim człowiekiem, na telegramie jest @asbbgate
dostanie najlepszą cenę i najlepszą jakość.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
można również kupić ketaminę. Nie wiem, czy będzie miał tryptaminy, ale na pewno może je zdobyć
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Jeśli zgodnie z Twoją prośbą.
Możemy z łatwością spełnić Twoje potrzeby.

Możemy przeprowadzać transakcje escrow na tym forum.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Poszukuję dostawcy 4-MMC zarówno w małych ilościach, jak i luzem, najlepiej z krajów spoza UE.
Brak porad dotyczących dostawców DNM, z wyjątkiem jednego (jedynego nie w Wielkiej Brytanii lub Polsce, tylko kraje, w których produkcja 4-mmc jest ogromna, ale nie ma wysyłki poza ich kraje ze względu na duże ryzyko związane z wysyłką na zewnątrz) wszyscy inni dostarczają tylko tanie przypadkowe katynony kupione w Chinach lub resztki magazynów UE.

Zobacz sam różne publiczne oficjalne wyniki testów laboratoryjnych i zobacz, ile testowanych "4-mmc" nie jest nawet 3-mmc, ale 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC itp. itd.

Nie interesuje mnie również losowy spam od sprzedawców oferujących ponad 20 produktów / tylko odsprzedawców - często nawet jeśli mają dobre intencje i legalność, nie mogą przetestować / wypróbować każdej partii dla każdego związku, ufają swoim hurtownikom, a oszustwa na katynonach są najbardziej modne. Więc nie ma sensu, ponieważ synteza 4-mmc jest tania i prosta, znalezienie prekursorów również nie jest dużym problemem w UE.

Bezpośredni chemicy / producenci specjalizują się w kilku chemikaliach, ale takich kilku wykonanych w profesjonalny sposób, z wielką skrytością i wokalem od kupujących z dobrą reputacją tutaj lub w innych zaufanych społecznościach.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Niezły żart, znaleźć 4-MMC (4-metylometkatynon) z Chin....
Sprzedawcy RC z Chin nawet palą pozostawione zapasy, gdy tylko związek zostanie zakazany - nie tylko ryzykują zamknięciem działalności, ale także (dosłownie) utratą głowy.
Z pewnością istnieją podziemni sprzedawcy (głównie współpracujący z przestępczością zorganizowaną lub meksykańskim kartelem), ale nie na pewno do syntezy 4-mmc.
 
Top