Looking for a vendor Producent 4-MMC Mefedron, Tryptamina i Disso

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Szukam producenta 4-MMC lub Mefedronu. Szukam również tych, którzy mogą produkować lub dostarczać 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK i 5-meo-pce (lub pcp). Zignoruję sprzedawców, którzy żłobią ceny i tych, którzy nie mają doświadczenia. Kupuję hurtowo, ale zaczynam od mniejszych ilości, które z czasem zwiększam zgodnie z moim poziomem komfortu z dostawcą. To nie podlega negocjacjom.

Własna strona internetowa i/lub obecność na rynku DN jest plusem, ale nie jest konieczna, jeśli masz kogoś odpowiedniego, kto za ciebie ręczy.

Transakcja musi być przeprowadzona na escrow.

W przyszłości planuję stworzyć własne 4-MMC. Ale jeśli podaż jest doskonała, a dostawca profesjonalny, rozważę rezygnację z samodzielnego wytwarzania i będę kontynuował zakupy. Jestem przyzwyczajony do wysokiej czystości i profesjonalnie wykonanych produktów, więc wiem, jak wygląda właściwy produkt i będę bardzo wybredny.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Poszukuję dostawcy 4-MMC zarówno w małych ilościach, jak i luzem, najlepiej z krajów spoza UE.
Brak porad dotyczących dostawców DNM, z wyjątkiem jednego (jedynego nie w Wielkiej Brytanii lub Polsce, tylko kraje, w których produkcja 4-mmc jest ogromna, ale nie ma wysyłki poza ich kraje ze względu na duże ryzyko związane z wysyłką na zewnątrz) wszyscy inni dostarczają tylko tanie przypadkowe katynony kupione w Chinach lub resztki magazynów UE.

Zobacz sam różne publiczne oficjalne wyniki testów laboratoryjnych i zobacz, ile testowanych "4-mmc" nie jest nawet 3-mmc, ale 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC itp. itd.

Nie interesuje mnie również losowy spam od sprzedawców oferujących ponad 20 produktów / tylko odsprzedawców - często nawet jeśli mają dobre intencje i legalność, nie mogą przetestować / wypróbować każdej partii dla każdego związku, ufają swoim hurtownikom, a oszustwa na katynonach są najbardziej modne. Więc nie ma sensu, ponieważ synteza 4-mmc jest tania i prosta, znalezienie prekursorów również nie jest dużym problemem w UE.

Bezpośredni chemicy / producenci specjalizują się w kilku chemikaliach, ale takich kilku wykonanych w profesjonalny sposób, z wielką skrytością i wokalem od kupujących z dobrą reputacją tutaj lub w innych zaufanych społecznościach.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Niezły żart, znaleźć 4-MMC (4-metylometkatynon) z Chin....
Sprzedawcy RC z Chin nawet palą pozostawione zapasy, gdy tylko związek zostanie zakazany - nie tylko ryzykują zamknięciem działalności, ale także (dosłownie) utratą głowy.
Z pewnością istnieją podziemni sprzedawcy (głównie współpracujący z przestępczością zorganizowaną lub meksykańskim kartelem), ale nie na pewno do syntezy 4-mmc.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Słyszę, co mówisz, głośno i wyraźnie. Sam popełniłem ten błąd i przekonałem się o tym podczas testów laboratoryjnych. Dostałem 4-CMC i 4-CEC, z których oba doprowadziły mnie do szaleństwa na kilka dni.

4-mmc jest, jak słusznie zauważyłeś, niedrogim i prostym syntetykiem, a prekursory nie są aż tak dużym problemem. Mój problem polega na tym, że nie mam ani prywatności, ani żadnego laboratorium, więc po prostu chciałem kupić go w dużych ilościach. Jestem po prostu zdumiony, jak trudno jest go znaleźć.

Dziękuję za odpowiedź.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
tak, jeśli masz dobrego sprzedawcę chemikaliów i zrobiłeś naprawdę dobrą syntezę 4mmc, to 1 kg 4mmc kosztuje 300 €, jeśli zrobiłeś tony i zrobiłeś sobie 2b4m, to cena jest znacznie niższa
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jeśli więc lubisz pieniądze, dlaczego nie zrobić tego i nie sprzedawać wszystkim klientom z UE/USA? Jak powiedziałem, w USA jest sprzedawany za 100 usd / g, aw UE, w zależności od kraju, od 50 EUR do 120 EUR / G.

Jeśli możesz wyprodukować 1 kg za 300 EUR, w najgorszym przypadku zarobisz 50 000 EUR, w najlepszym 120 000 EUR z 300 EUR....

Lub podróż do pobliskiego kraju, aby wykonać tę pracę, jestem pewien, że znajdzie się wiele osób, które zajmą się przygotowaniem dla ciebie sprzętu laboratoryjnego i potrzebnych prekursorów. ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tak, mój przyjacielu, rozumiem dobrze, że takie duże ryzyko cię zniechęca! Dlatego też w moich ostatnich komentarzach dałem ci radę, jak stać się bogatym bez takich ryzyk i uratować kontynent!
Powinieneś używać OpenAI w taki sposób, abyś mógł łatwo tłumaczyć na angielski, a my również dobrze się zrozumiemy :) W razie potrzeby dalszych informacji, napisz do mnie na PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jeszcze kilka lat temu tak nie było. Problem, jak już wspomniałem, pojawia się, gdy lek spoza głównego nurtu znów staje się modny - po kilku legalnych rozprzestrzenieniach się małego sprzedawcy, wieloryby przejmują kontrolę i nie obchodzi ich, czy jest to prawdziwe 4-mmc, czy analogi. To samo stało się z A-PVP, potem z MXE i w zasadzie z każdym świetnym RC po tym, jak został zbanowany.

To czysty pech, że jedyne 2 kraje z masową produkcją są najbardziej kontrolowane pod kątem wysyłki na zewnątrz. Wielorybów to nie obchodzi, więc nawet nie zadają sobie trudu, by wysłać muła.

Mali sprzedawcy wiedzą, że będą mieli trudności ze sprzedażą, ponieważ nie ma zaufania, jeśli nie mają przedstawiciela. Ale byliby w stanie sprzedać DD przy odrobinie cierpliwości i dostarczeniu próbek.

Przestępczość zorganizowana lub hurtowi dostawcy / producenci dbają tylko o pieniądze, a nie o scenę - więc to jest to, co robimy. Mam tylko nadzieję, że zdadzą sobie sprawę z ogromnego potencjału zysków, które mogliby osiągnąć i obudzą się wcześniej czy później.

To samo tutaj, mogę łatwo zdobyć wszystkie prekursory, ale naprawdę nie nadaję się do próbowania jakiegokolwiek syntezatora. Być może znajdę laboratorium do wynajęcia, aby produkować bez przeszkód... nadal potrzebuję zdolnych rąk ;)
 
Top