Wszystko w jednym wątku dla konwersji glicynianu etylo-metylowego PMK do PMK

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ponieważ wydaje się, że wiele osób (w tym ja) ma problemy z konwersją / ponownym przygotowaniem tego "nowego" glicynianu pmk, myślę, że moglibyśmy zebrać wszystko razem w tym wątku, aby zobaczyć, czy w końcu uzyskamy w 100% działający przepis na konwersję.

Stosuję przemywanie alkaliczno-hcl z NaHCO3 ze złymi wynikami, gęstą i brudną ciemnobrązową oleistą substancją.
ale mam bardzo nowy sposób, który opublikuję na końcu tego wątku, brzmi bardzo interesująco, ale najpierw co próbowałem i zawiodłem:

1: dH2o z NAOH i GLYCIDATE przez 1 GODZINĘ W 80º
2. Stężony HCL, myślę, że używam dużo, następnym razem dodam kroplami do końca bąbelkowania / widocznej reakcji i pomiaru PH-3.
3. ODRZUCIĆ wodny (może powinienem przemyć NAOH 5% przed odrzutem?)
4. płukanie NAOH, jeśli nadal widoczny wodny, solanka
5. 2 płukania wodą, aż woda w kontakcie z warstwą organiczną wykaże neutralne PH
a rezultat to gęsty brudny syf..... jakiś pomysł? rada?


nowa i obiecująca konwersja, którą otrzymałem:

1. umieść wosk i nadtlenek wodoru w stosunku 1:8 (jaka czystość HP? NIE WIEM)
2. Podgrzać, powoli dodawać kroplami kwas, mieszając i kontrolując wartość PH (nie ma więcej informacji, przypuszczam, że do osiągnięcia 3 lub więcej)
3. po zakończeniu reakcji przez 2 godziny ciecz reakcyjną ekstrahuje się roztworem wodorotlenku sodu (przypuszczam, że 5%) i uzyskuje się fazę wodną
4.. uzyskaną fazę wodną dodaje się następnie kroplami kwasu w celu dostosowania wartości ph, aż do pojawienia się oleistej substancji, a oleista substancja jest ekstrahowana rozpuszczalnikiem organicznym, a następnie odparowywana w celu jej uzyskania.

brzmi bardzo dobrze, prawda? ale nie znam zaleceń dotyczących bezpieczeństwa obchodzenia się z nadtlenkiem wodoru o wysokim stężeniu, nigdy go nie używałem... jakieś sugestie?
ponieważ nie podają, jakiego stężenia nadtlenku wodoru powinienem użyć, przypuszczam, że im wyższe możliwe... tutaj mogę znaleźć z wieloma trudnymi 70%

Jakieś przemyślenia?

Mam tylko 100 gramów ETHYL GLYCIDATE, więc nie mogę stracić więcej próbując wszystkiego..... próbuję tego syntezatora jako osobistej satysfakcji...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O jakim dokładnie CAS mówisz?
Dzięki.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nie pamiętam teraz, nie ma mnie w domu, ale nowy, waxy ethyl.methyl pmk glycidate, ten, który sprawia problemy wszystkim, chyba że znajdziemy rozwiązanie tutaj
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mam metody dla CAS 28578.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

to jest olej lub biały proszek, prawda?
Problem pojawia się z woskową, ale mam dostęp do wersji z białym proszkiem, czy mógłbyś przesłać mi metodę? będę bardzo wdzięczny.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olej, mam metody, ale jeszcze nie zrobiłem sam, czekam na zamówienie, jak tylko będę wolał je zrobić, podzielę się wynikami ze wszystkimi doświadczeniami na ten temat.
Dzięki.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Wygląda na to, że olej wymaga jedynie bezpośredniego przegrupowania z HCL, tak samo jak stary pmk Gly..... zobaczmy, jak to idzie i proszę, pamiętaj, aby opublikować tutaj... tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Posiadane przeze mnie informacje nie są w ten sposób aktualizowane.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Słyszałem, że w przypadku tej nowej gly receptura składała się tylko z etanolu, wody i HCl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moja rada jest taka, aby zapomnieć o wszystkich publikowanych w literaturze syntezach, które nie są wykonywane osobiście i poczekać, aż znajdziemy najlepszą metodę, gdy otrzymamy produkt, ponieważ mamy metody testowania bezpośrednio od producentów. Dzięki.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

drugi przepis, który zamieściłem, pochodzi bezpośrednio z laboratorium producenta, w rzeczywistości brzmi bardzo logicznie i obiecująco, ale pierwsza metoda 8-kwasów alkalicznych), którą wszyscy znamy, pochodzi z przepisu jednego z klientów mojego sprzedawcy... w każdym razie... nie zadziałało... a bardziej PRO metoda, której nie testowałem z powodu trudnego pozyskania wysokiego% nadtlenku wodoru... więc jestem na początku..... zobaczmy, jak to idzie z tobą kolego, nie mogę się doczekać.
powodzenia
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
To jest logika i ogólna reakcja dla estrów i jeśli ten rzekomy "glicydan" byłby właśnie taki, to działałby dla nas wszystkich... ale jest na nim coś dziwnego... Bóg wie, co dodali, aby uniknąć kwestii prawnych....
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Właśnie zdecydowałem się otworzyć nowy wątek z powodu tego zamieszania związanego z syntezą glicynianu etylu PMK, ale ty już to zrobiłeś.

ZRZECZENIE SIĘ: WSZYSTKIE NAPISANE INFORMACJE SĄ MOIM OSOBISTYM ZBIOREM INFORMACJI, SĄ ONE PUBLIKOWANE WYŁĄCZNIE W CELU ŁATWEGO ODNIESIENIA.

Jako początkujący chemik wierzę, że wielu ludzi wpadłoby w zamieszanie, tak jak ja, więc po prostu odrzuciłbym wszystko, co znalazłem na tym forum i informacje, które mogłem, ponieważ nie przeprowadziłem eksperymentu w obecnym czasie, tylko zbieranie informacji, dalsza edycja może się odbyć

CAS 28578-16-7, wszyscy profesjonaliści mówią o, nie zawracaj sobie głowy nazwą (PMK-Ethyl Glycidate / BMK-Methyl / Ethyl-Methyl PMK / glycidyl ester)

Oto link @Jack wspomniany w większości wątków dotyczących ostatecznej syntezy MDMA

Prekursor do prekursora został znacznie uproszczony przez @William Dampier

Jeśli nie możesz uzyskać CAS 28578-16-7 bezpośrednio, postępuj zgodnie z krokiem @William Dampier z preparatami
- etanolanu sodu CAS 141-52-6
- Piperonal CAS 120-57-0,
- A-bromopropionian etylu CAS 30365-54-9
- itp.

Sam CAS 28578-16-7 może być w różnym stanie i kolorze (Pmk/BMK Oil/PMK White Powder).

Uważałem, że kroki miały na celu wyprodukowanie MDMA, chociaż istnieją różne nazwy MDMA, takie jak 3,4-metylenodioksymetamfetamina

a następnie symbole chemiczne
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Dowiedziałem się, że wszystkie z nich są podobne do metamfetaminy, przypuszczam, że wszystkie mogą być również prekursorami metamfetaminy, po prostu brakuje nam wiedzy i doświadczenia. Kredyty dla @Jack, @William Dampier, @DocX i @G.Patton, studiuj podstawową chemię i ELI5 do google
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Problem polega na tym, że dokument dotyczący zarekwirowanych rzeczy w Australii itp., który już przestudiowałem, dotyczy metylo-pmk (starej i łatwej do zmiany postaci), a nie rzeczywistej formy etylo-metylowej.....
w rzeczywistości australijski sprzęt postępował zgodnie ze starą recepturą, która pojawia się również w całkowitej syntezie strajku itp... której nie można użyć w nowej formie...
Mam rację @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Metoda została podana dla tego, który jest stały w temperaturze pokojowej

1:1:1 P:etonal:dh20 podgrzewać w 60c przez 1 godz.
2 HCL ogrzewać 3,5 godz. W 75c

Około 60%

Myślę, że może być poprawa.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Tak, dokładnie to miałem na myśli
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Mogą one działać dla tego samego CAS, ale w postaci oleju lub proszku, bardziej powszechny wosk wymaga 2 etapów, najpierw alkaliów, kwasu.... i oczywiście destylacji próżniowej.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś może zaoferować metodę lub wkład w celu uzyskania wyższego zwrotu procentowego?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Odnoszę się do tego, że jest to forma oleju w temperaturze powyżej 33 ° C i zaczyna zamieniać się w suchy miód w temperaturze pokojowej. To właśnie masz na myśli mówiąc o wosku. Dzięki
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Więc nie postępuj zgodnie z przepisem, który skomentowałeś, to nie zadziała .... dla wosku, o którym wspomniałeś, że potrzebujesz 2 oczyszczania alkaliczno-kwasowego, ale nawet wiedząc o tym, nie mam dobrych wyników... wciąż nad tym pracuję, zmieniając temperatury, ilość hcl itp. i widziałem zmiany, ale nadal źle....
 
Top