Wszystko w jednym wątku dla konwersji glicynianu etylo-metylowego PMK do PMK

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Mam ten sam problem z woskiem. Po zmydleniu i reakcji z HCI powstaje ładny, jasnobrązowy olej. Po ostygnięciu do temperatury pokojowej staje się ciemnobrązowy, prawie czarny i gęsty.

Czy ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat?
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Czy już tego próbowałeś? Jaka była wydajność?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Potrzebuje ostatniego etapu, destylacji próżniowej, aby oddzielić zanieczyszczenia/wodę w brązowym kleju, o którym wspomniałeś.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
i tak.... 1 krok przez zmianę układu z HCL nie jest ważny w przypadku tego wosku, wymaga wcześniej (jak można przeczytać w tym poście i innych) NaoH 5% z dH2o, następnie hcl, następnie solanka lub jeszcze lepiej zneutralizować Nahc03, a następnie destylacja próżniowa.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ktoś ma faktycznie przetestowaną metodę, która działa z wysoką wydajnością? Mówiąc o cas 28578-16-7
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję za odpowiedź. Może wyraziłem się niejasno, ale chodziło mi o to, że zrobiłem to w 2 krokach. Najpierw naoh (i pozostawić na co najmniej godzinę), a następnie reakcja z HCL. Gdzie po dodaniu HCL rozdzielił się na dwie warstwy.

W przypadku starych proszków nigdy ich nie destylowałem i zawsze mogłem doskonale używać oleju.

Czy Twoje wyniki są lepsze dzięki powyższym metodom?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
W rzeczywistości problem pojawia się, gdy porównujemy ze starym pmk, ponieważ kiedy uzyskujemy tę dziwną warstwę organiczną, myślimy, że wszystko zawiodło, wtedy nie idziemy dalej, ale jak wiedziałem, wszyscy, którzy stosowali metodę zasada / kwas, musieli destylować... Chciałbym poznać wyniki, jeśli ktoś zastosuje metodę nadtlenku wodoru, którą opublikowałem w moim otwartym poście, ponieważ wydaje się, że będzie ona znacznie doskonalsza i bardziej przejrzysta, ale nie jestem skłonny obchodzić się z nadtlenkiem wodoru w stężeniu większym niż 70% bez wyciągu PRO... mam aparat do ekstrakcji, ale... nie podejmę takiego ryzyka, w każdym razie ta metoda została mi przesłana od dużego producenta rzeczy, a nie od sprzedawców... więc powinna to być najlepsza z najlepszych opcji.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Cóż... po kilku niepowodzeniach myślę, że w końcu to zrobiłem... Rezultatem jest czysty olej, bez brudnych rzeczy... koniec z miodowym wyglądem, ale z dużą różnicą, jeśli porównamy z metylowym pmk, wynikiem jest brązowo-ciemnoczerwony olej, o intensywnym zapachu sasafrasu, który utrzymuje stan w temperaturze pokojowej i nigdy nie zamarza, kluczem jest destylacja próżniowa, nie potrzeba dużo destylacji, woda w produkcie po destylacji to tylko trochę.
Jeśli to zrobisz, wkrótce zobaczysz, że reakcja została zakończona... nie ma już wody przepływającej przez skraplacz i następuje tylko refluks oleju. Wrzucę zdjęcia, jeśli znajdę wygodną metodę, aby to zrobić tutaj.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


forum jest bezpieczne :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Cóż... po kilku niepowodzeniach myślę, że w końcu to zrobiłem... Rezultatem jest czysty olej, bez brudnych rzeczy... koniec z miodowym wyglądem, ale z dużą różnicą, jeśli porównamy z metylowym pmk, wynikiem jest brązowo-ciemnoczerwony olej, o intensywnym zapachu sasafrasu, który utrzymuje stan w temperaturze pokojowej i nigdy nie zamarza, kluczem jest destylacja próżniowa, nie potrzeba dużo destylacji, woda w produkcie po destylacji to tylko trochę.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Gratuluję! Czy mógłbyś podzielić się dokładnym przepisem i zastosowanymi krokami?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Jasne!

Po pierwsze, przepraszam za mój angielski, wiem, że czasami może być "dziwny"...

więc próbowałem różnych ilości w metodzie kwasowo-zasadowej, aż znalazłem właściwą.
Kluczem jest destylacja próżniowa, piszę o kapitale, ponieważ widziałem, że (tak samo jak stało się ze mną na początku) po zrobieniu kwasu bazowego, gdy widzimy wynik (brudny i wyjątkowo gęsty kiepski miód), myślimy, że coś było nie tak, a potem nie idziemy dalej... ale oto klucz.
DLA 50 GR WOSKU (poszedłem na niską skalę, ponieważ mam tylko niewielką ilość wosku)

1. umieść 50 gr wosku i 70 ml dH2O i 12 gr ługu, powoli zwiększaj temperaturę do 80 ° C, gdy 80 ° osiągnie, mieszaj przez godzinę.

2. dodać do mieszaniny 32,5 gr HCL 65% i mieszać jeszcze przez 1 godzinę w temperaturze 80ºC.

3. umieścić w lejku Sep, odrzucić warstwę wody i dodać przyzwoitą ilość dH2o z 5% wodorowęglanem sodu (lub po prostu zrobić nasycony roztwór) i wykonać typową operację w lejku Sep. i pozostawić na 30 minut

4. powtórzyć jeszcze 2 razy płukanie nasyconym roztworem, zawsze wyrzucać wodę i 1 tylko płukanie wodą.
(jeśli pojawi się emulsja, spróbuj przemyć solanką)...

5. destylować próżniowo, aż cała woda zniknie (to tylko niewielka ilość, która sprawia problemy) i można to zrobić w rotowapie.
i....

VOILA! masz pożądany produkt, tylko o innym kolorze niż stary glicydat... rezultatem będzie ciemnoczerwono-brązowy olej.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może wyjaśnić różnicę między tymi 2 numerami cas dotyczącymi pmk? jeden wydaje się być glicynianem etylu pmk, a drugi glicynianem metylu pmk, który jest uważany za stary, który łatwo się konwertuje, a który jest nowy, z którym wszyscy mają trudności? Każda pomoc byłaby niesamowita 🙏

13605-48-6 pmk glicynian metylu

vs

28578-16-7 glicynian etylu pmk
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Cześć @Fring, chciałbym również znać dokładny numer CAS glicynianu etylo-metylowego dla tego kluczowego prekursora MDMA, syntezy PMK (MDP2P).
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
nie trać czasu, zaufaj mi, Chińczycy WSZYSCY sprzedają formę ETHY METHYL, ponieważ etyl jest zakazany, nie grają, gdy coś jest zakazane... mogą mówić, co chcą, ale to wszystko etyl, może nawet nie wiedzą... pamiętaj, że zdecydowana większość z nich nic o tym nie wie, po prostu to sprzedają.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Przy okazji pytanie, czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę między proszkiem a woskiem?
Ponieważ z umysłem chemicznym nie bardzo rozumiem różnicę między tymi 2 formami.
Co dokładnie się zmienia? Temperatura krzepnięcia nie jest taka sama? Jedna jest bardziej jak "sól", a druga ma inną teksturę, ale z tą samą cząsteczką?
Wszystkie te szczegóły mnie dezorientują i tak naprawdę ich nie rozumiem.
a także, czy wszystkie tego rodzaju prekursory wymagają takiej samej konwersji, aby stać się ketonem.
dziękuję za informacje
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Dzięki za ten tekst! Rozumiem, że masz na myśli 35% HCl?
 
Top