Wszystko w jednym wątku dla konwersji glicynianu etylo-metylowego PMK do PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę w molecul, gdy jest to proszek lub vax?
Dlaczego tak jest, a kiedy pytam bezpośrednio do nich.... nie mają prawdziwej odpowiedzi.
Jako chemik... naprawdę chcę wszystko zrozumieć.

i ok, glicydan pmk został zakazany / ok, glicydan metylu pmk jest zakazany / dla jasności mamy tylko GLICYDYN ETYLU PMK.

ktoś wie jaka jest różnica w konwersji? czy ta nowa grupa wnosi coś innego do wydajności na końcu.
Jestem ciekawy wskazówek i różnych punktów widzenia.

i mam wrażenie, że rodzaj oleju, który mamy na końcu, jest trochę kiepski....

Czy ktoś ma jakąś technikę, aby uzyskać najlepszy olej, bardzo klarowny i czysty lub nie ma znaczenia podczas procesu?
dziękuję
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Może to zabrzmi irytująco lub zbyt głupio z mojej strony, a może to przez te luźne definicje, które cały czas się pojawiają. Kiedy mówicie "ten, który jest stały", czy oznacza to CAS 13605-48-6 czy 28578-16-7 w rzekomej formie "proszku" i czy coś takiego istnieje? Co Chińczycy rozumieją przez proszek 28578-16-7? To jest moje noob preconception, że jeśli istnieje substancja, to ma swój własny CAS, jeśli jest jakaś sól, to jest to inny CAS.
Więc w końcu chciałbym wiedzieć, jaka byłaby najlepsza procedura dla CAS 13605-48-6? Jeśli jest to procedura opisana wcześniej i odnosząca się do biustu z Sydney, jak można zoptymalizować maksymalną całkowitą objętość w zalewie (dla 35 g papier wskazuje 600 ml zalewy, bardzo niepraktyczne i kłopotliwe)? I jak można pominąć krok miedzi z procedury (używając hcl?)?
dzięki wszystkim
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
i przy okazji, ponieważ... to brzmi teraz większość mdp2p z tego nowego pmk glycidate robi mi ciemny i niezbyt jasny olej....
ktoś ma jakieś wskazówki ?
ponieważ chciałbym wiedzieć, po konwersji, co jest najlepsze do ekstrakcji tego ketonu.
Jakiego rodzaju rozpuszczalnika mogę użyć do oczyszczenia oleju?
kilka metod, aby uczynić go bardziej przejrzystym i czystym? (destylacja? zamrażarka? mycie nasyconym nahco3?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
dlaczego wszyscy chcecie mieć nieciemny olej? o co chodzi? to jest inny prekursor, więc wynik jest inny... ciemnoczerwony olej... celem jest uzyskanie czystego i niebrudzącego oleju, zgodnie z opisaną metodą (zasada-kwas) destylacji próżniowej... wynik jest RÓŻNY, nie ten sam GLY co wcześniej... więc nie ten sam kolor....
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Aspekt wizualny substancji jest dla niej charakterystyczny, jeśli występuje zauważalna różnica, może to oznaczać, że zawiera ona dużą ilość zanieczyszczeń. Czy destylujesz keton próżniowo? Czy tylko usuwasz wodę?
Czekam na trochę glikolu etylowego PMK...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kiedy czytałem wszystkie tematy dotyczące glicynianu PMK o CAS: 28578-16-7, aby było jasne, może on występować w postaci proszku i substancji olejowej, która może stać się twarda poniżej 33 * C. Wszystkie powyższe metody dotyczą substancji olejowej / woskowej.

O ile mogłem uzyskać notatki na temat procesu, napisałem to jasnym językiem, aby ludzie mogli to lepiej zrozumieć (w tym ja). Mam kilka pytań dotyczących tych ulepszeń i co zrobić, jeśli tak się stanie.


Ulepszenie jak przeczytałem na forum:

Pytanie odnośnie ulepszenia:
Czy podgrzewamy to do 80*C czy trzymamy z NaOH w 20*C. Czy dodajemy PMK-gly-eth w 20*C bezpośrednio czy podgrzewamy bardziej?

Krok 2: dodanie kwasu:

Jeśli nastąpiła poprawa w etapie z NaOH i dodajemy kwas solny, czy podnosimy temperaturę do 80*C? czy utrzymujemy ją na poziomie 20-21*C? jeśli utrzymujemy ją na poziomie 20-21*C, czy kontynuujemy ponownie po 12 godzinach, czy dodajemy ten etap w ciągu pierwszych 12 godzin?

Krok 3 separacja:


Krok 4 destylacja próżniowa:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Cóż... nie próbowałem zmydlania w temperaturze pokojowej przez 12 godzin, ale na pewno to zrobię, ponieważ ciemnobrązowy kolor w tej konwersji pojawia się po zmydleniu w 80 ° C... może to może rozwiązać... o innych korzyściach nie wiem....

Jeśli chodzi o dodawanie kwasu, to inny proces, tak, na pewno powinieneś umieścić w 80ª.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Cóż... błąd tutaj polega na tym, że niektórzy ludzie myślą, że mogą kupić stary CAS, ale to nie jest poprawne, jedyną dostępną formą jest woskowa, istnieją 2 prezentacje tego, ale to tylko sposób, w jaki producent go kończy... jeden jest bardziej żółtym woskiem, a drugi jest bardziej białym proszkiem, ale jak tylko osiągną 30 ° C, stopią się... to ta sama cząsteczka, zaufaj mi.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
te same produkty, ten sam proces...
Kwestia poprawy koloru... cóż... może istnieje, ale IMO wszystkie nowe MDMA będą ciemniejsze niż wcześniej, zobaczysz... nowe MDP2P to ten sam materiał, ale o ciemniejszym kolorze, wtedy MDMA będzie ciemniejsze... tylko trochę, moje wyniki były jak stara niemyta "coca-cola" wyglądająca... bez względu na to, ile razy ją myjesz, zachowuje ten kolor.
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro czy możesz wysłać mi metody olejowe, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

sir, mam już olej pmk
jaki następny krok mogę zrobić?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nie jestem tutaj ekspertem, skontaktuj się z @G.Patton @William Dampier, są ekspertami na tym forum i bardzo pomocni

i upewnij się, że Twój numer sprawy PMK jest poprawny przed wykonaniem jakichkolwiek kroków, oto kilka pomocnych linków, do których możesz się odnieść:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Czy ktoś naprawdę z powodzeniem produkuje gotowe mdma z tego nowego glicynianu etylu pmk?

Czy po prostu wszyscy mają problemy z konwersją i nie są w stanie krystalizować gotowego produktu?

Dlaczego nie ma żadnych aktualizacji dotyczących prawidłowej metody konwersji PMK ETHYL GLYCIDATE?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
czytaj lepiej bracie, poprawna konwersja jest już opublikowana, i tak, mam piękne kryształy, bardzo małą skalę, ale to nie zrobi różnicy.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wideo!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Czy ktoś może napisać konwersję dla 1kg pmk glicynianu etylu?
Ale tylko ci, którzy próbowali konwersji i mają doświadczenie, proszę nie publikuj kopiuj wklej, jeśli nie jesteś pewien, że to działa
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Kupiłem od Chińczyków we wrześniu i grudniu 2021 roku kilka kilogramów tego, co powiedzieli mi, że to CAS 13605-48-6. Nie dostarczyli żadnych instrukcji. Więc to, co rozumiem od BenyBoya, powinienem zrobić jak poniżej:

Metoda została dostarczona dla tego, który jest stały w temperaturze pokojowej (mój jest białym proszkiem)

1:1:1 PMK w proszku CAS 13605-48-6 :etanol : dh20 - podgrzewać w 60c przez 1 godz.
2. Dodać HCL podgrzewać 3,5 godz. W 75c (ile HCL?) - czy ktoś może doradzić?

Pytam, bo jest szansa, że mam stary towar, który dostarczają pod koniec 2021 roku. Jeśli to niemożliwe i mam 28578-16-7, to zrobię tak, jak było w tym poście.

Czy jest jakaś szansa na odróżnienie 13605-48-6 od 28578-16-7 w postaci białego proszku?

Dziękuję
 
Top