Wszystko w jednym wątku dla konwersji glicynianu etylo-metylowego PMK do PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Pytanie dla pewności i z ciekawości.

Czy sposób na keton jest taki sam, gdy jest w postaci proszku lub oleju?

dziękuję bardzo
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
To jest dobre. Cóż, jego temperatura topnienia jest naprawdę niska i wynosi około 35-45⁰C, więc może się częściowo topić w tę i z powrotem, tworząc dziwny woskowy bałagan. Lepsze (sproszkowane) rodzaje, a teraz zgaduję, są prawdopodobnie czystsze i mają lepiej zdefiniowaną temperaturę topnienia około 45 stopni. W przypadku mieszanek właściwości te mogą się różnić i o ile nie jesteś bardzo wyszkolony i doświadczony w tej dziedzinie, mogą być bardzo nieprzewidywalne. Nie widziałem analizy strony trzeciej, ale nie miałoby sensu mieć dwóch różnych zachowań i tej samej substancji.
To jedna rozsądna hipoteza.
Ich dział sprzedaży nie da ci lepszej odpowiedzi, chyba że masz więcej szczęścia niż ja.

dzięki
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Tak, to może być bardzo interesujące, wiedzieć dokładnie, jakie mogą być różnice między proszkiem a olejem.
Zastanawiałem się, może to może być sól tej cząsteczki, kiedy jest w postaci proszku?
i, jeśli sposób może być różny między olejem i proszkiem do ketonu
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Jeśli ktoś może podzielić się swoją wiedzą... jesteśmy bardziej niż szczęśliwi :)!
dzięki
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Kiedy po raz pierwszy zapytałem o "nowy olej pmk" (CAS 28578-16-7) i zapytałem, jakie byłoby, jeśli w ogóle, nowe podejście do przekształcenia go w prawdziwy olej pmk (oczywiście CAS 4676-39-5), odpowiedź była wspaniała.... "to tajemnica handlowa, proszę nie rozpowszechniać..." powiedzieli. Otrzymałem wideo, było znakomite! Nowy produkt wymaga tylko... podgrzania go!.. a na filmie, który wciąż mam, "naukowiec" faktycznie podgrzewa probówkę ze zestalonym produktem za pomocą zapalonej świecy. Byłem co najmniej zdumiony..... Zmienia się w olej na twoich oczach....
Mam nadzieję, że nie mówimy o różnicy między 28578-16-7 a 13605-48-6. W rzeczywistości jest to stabilny proszek i chociaż wytwarza ten sam produkt końcowy, jeśli zostanie poddany odpowiedniej obróbce, jest to zupełnie inna cząsteczka i w rzeczywistości daje mniejszą wydajność niż jej nowsze rodzeństwo.

Na zdrowie!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Mówisz o topieniu czegoś???? Wow, nigdy bym nie wpadł na to, że po podgrzaniu wosku topi się on i zamienia w oleistą substancję...
Ludzie, proszę, róbcie swoje badania, czytajcie, a potem przychodźcie tutaj i zadawajcie konkretne pytania...
Do tego wszystkiego potrzebna jest podstawowa wiedza chemiczna.
Nie próbuję nikogo wyrzucać, ale niektóre pytania sugerują, że nawet nie rozumiesz, czym jest liczba Cas, czym jest sól itp... To będzie (jeszcze bardziej) niebezpieczne dla ciebie. Pierwszym krokiem jest dołożenie wszelkich starań, aby studiować i nauczyć się podstaw.
Reszta jest już prawie odpowiedziana w tym samym wątku, ponownie PRZECZYTAJ, zanim ponownie zadasz to samo w kółko.
Tylko moje 2 grosze.

Wosk/olej i proszek to nie to samo, nie mają tego samego numeru CAS.
Powodzenia!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cześć,

To jest ostateczny materiał, który otrzymałem z CAS 28578-16-7 w postaci wosku:
GR2rsV1AIx

;-)
W każdym razie przetestuję inne metody i wprowadzę pewne zmiany, aby spróbować ulepszyć go tak maksymalnie, jak to możliwe.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Piękny kryształ, czapki z głów dla chemika ;)
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich.
Jestem trochę zdezorientowany, jaką drogę muszę wybrać
Mam 1 kg nowego pmk (chyba), ale nie wiem, czy to wosk czy proszek.
Kiedy ściskam torbę, czuję się jak piasek kinetyczny, a nie jak proszek.
Produkt pachnie niesamowicie z tym charakterystycznym zapachem safrolu
Ale ma przyprawowy lub octowy zapach, swędzący nos

Dostawca dał mi następujące instrukcje:
1- wymieszać 4 składniki w następującej kolejności
Proszek Pmk, HCL, woda i etanol w stosunku 1:2:1:1.
Test z 100 gr proszku na raz
2- Wymieszaj te cztery składniki razem i dobrze je wymieszaj, podgrzej w temperaturze 70-75 stopni i mieszaj przez 3 godziny, pojemniki nie mogą być całkowicie szczelne.
3- A potem jest nakładanie warstw. Pozbądź się innych. Pozostawić olej

Myślę, że ta metoda jest dla starej wersji i powinienem zrobić proces, który zrobił @Fring.

Co byś zrobił?

Dzięki za pomoc.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Proszek wygląda jak prawdziwy.
Może
Doskonale. W tych produktach zawsze jest domieszka gotowego oleju.
Całkiem możliwe
Najprawdopodobniej jest to sól sodowa lub potasowa (sprawdź rozpuszczalność w wodzie). Proponowana metoda powinna zadziałać.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sir, myślę, że to pytanie może być trochę głupie, wszystko dlatego, że jestem mewbie, ale chcę zapytać:
jak mam sprawić, by się skrystalizował, jeśli użyję nowej metody olejowej bmk?
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Nie wiem, co do cholery dostarczył mi mój dostawca, a oleista substancja, którą wyprodukował, była zaskakująca.
9UhIaPKZeO
 
Top