Podsumowanie dotyczące amalgamatu aluminium (Al/Hg)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
A może by tak przemyć folię HCl przed dodaniem azotanu rtęci? Czy nie usunęłoby to żadnych warstw tlenku zatrzymujących reakcję?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Trochę późno, ale dla każdego, kto czyta na tej osi czasu... użyj do tego celu ultradźwiękowego środka czyszczącego
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Czy można tego użyć do zastąpienia syntez wymagających NaBH4? Próbuję wytworzyć 5-MeO-DMT z 5-MeO-T zgodnie z syntezą Hamiltona Norrisa, ale nie mam dostępnego NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie sądzę
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Czy istnieje sposób na wytworzenie NaBH4, który nie wymaga super wysokich temperatur ani ciśnienia i który można wykonać na małą skalę w amatorskim laboratorium, czy po prostu poddaję się i zamawiam z Chin i mam nadzieję, że służby celne nie będą mnie kwestionować?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, warto by było kupić. Bez specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego doświadczenia+umiejętności laboratoryjnych się nie obejdzie.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Dlaczego Al/Hg nie działa w tej syntezie? Powinien zredukować iminę do metylacji tryptaminy, nie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie próbowałem tego sposobu. Możesz przeprowadzić te badania i podzielić się swoimi doświadczeniami z BB Forum
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Myślę, że może to być możliwe, ale nie jestem całkowicie pewien. Myślisz, że to zmniejszy podwójne wiązanie na indolu?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Jedyną rzeczą, której nie jestem zbyt pewien, jest produkt, czy będzie to MMT czy DMT. W syntezie metamfetaminy z amfetaminy z Al/Hg do aminy dodawana jest tylko jedna grupa metylowa.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Po przygotowaniu roztworu rtęci w kwasie azotowym, a następnie dodaniu tego roztworu do kolby z wodą i folią aluminiową, jak prawidłowo odpowietrzyć opary z tej reakcji? Opary wydają się na tyle silne, że wydostają się z filtra powietrza i przechodzą również przez maskę. Myślałem o użyciu pompy próżniowej z kolbą, a następnie regulatora próżni, aby siła podciśnienia była wystarczająca do odprowadzenia oparów na zewnątrz, ale martwię się o pompowanie wodoru, ponieważ może to grozić wybuchem
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Znalazłem odpowiedź, której szukałem i zobaczyłem praktyczne doświadczenie w tym poście. Potrzebuję odpowiedzi na inne pytania, dziękuję.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Witam, czy mogę użyć takiej samej ilości chlorku rtęci (Ii) jak azotanu rtęci (Ii) do syntezy amfetaminy?
 
Top