Oczyszczanie amfetaminy za pomocą ekstrakcji kwasowo-zasadowej

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Cześć generale Patton, nie mogę znaleźć żadnego źródła, które pokazuje ostateczną produkcję różowych tabletek Adderal. Jeśli chcę zrobić różowe tabletki Adderal, czy muszę postępować zgodnie z tą instrukcją? Dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Czy interesuje Cię różowy kolor lub skład admirała, który obejmuje różne sole amfetaminy i dekstroamfetaminy?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Czy wszystkie tabletki adderal na rynku mają różowy kolor? Przepraszam za moje naiwne pytanie, ale chcę przyjrzeć się produkcji adderalu i jak mogę zacząć?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Zażywałam już jedną tabletkę i bardzo pomogła mi się skupić. Była to różowa pigułka z napisem 20MG. Czy jest jakiś sposób, abym mogła wyprodukować to samo w domu lub nawet w laboratorium z odpowiednimi zasobami?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej wszystkim, mam pytanie dotyczące podstawowego mycia IPA-acetonem, jeszcze nie ABE.
P1: czy apteczne 99% IPA nie jest wystarczająco dobre? Wiem, że aceton ze sklepu z narzędziami nie jest bezwodny,
Q2: czytałem przepis na crack na erowid i niektóre metody mówiły o lampie grzewczej do wysuszenia/utwardzenia cracku: czy to powinno być stosowane do amfetaminy/metamfetaminy? ogólnie jak długo pozwalasz im się utwardzać?
Q3: jak pachnie geranium? zapytałem kilka osób, które znam i o dziwo nikt nie miał dla mnie odpowiedzi.

Jest jeszcze kilka innych, ale wszystko, co przychodzi mi do głowy w tej chwili. dzięki dobrzy ludzie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
IPA rozpuszcza produkt i czasami trudno jest go skrystalizować, jeśli nie używa się acetonu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że 99% iPada to 1% wody, to rozpuści on gram metamfetaminy na 100 ml. Nie jest jednak trudno go wysuszyć. Nie trzeba suszyć pęknięcia, które wymusza wodę i wysycha dość szybko. Lampa grzewcza może być pomocna, jeśli klimat jest zimny. Jeśli rozpuszczalnik odparuje zbyt szybko, nie uzyskasz pożądanych odłamków. Główne działanie krystalizacji wynika z różnicy rozpuszczalności między gorącym rozpuszczalnikiem a zimnym rozpuszczalnikiem. Jeśli odparujesz rozpuszczalnik, otrzymasz tylko proszek
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Jak mogę uzyskać bardzo kwaśną amfetaminę? Test odczynnika zmienia kolor na czerwony.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, nadmiernie zakwaszone. To oczywiste. Można go przemyć IPA lub acetonem.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Czy mogę go uzyskać, przemywając go IPA? Czy metanol może być przydatny?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tak, można używać IPA. Jeśli powiedziałem "mycie IPA", oznacza to, że można użyć IPA do mycia.....

Nie, metanol nie może być używany.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Czy pomogłoby mi rozpuszczenie odrobiny sody oczyszczonej w IPA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Z jakiego powodu? Czy rozumiesz, że amfetamina jest substancją zasadową i można ją z powrotem uczynić wolną zasadą poprzez dodanie sody oczyszczonej?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH jest zbyt kwaśne, bardzo bolesne, czyszczenie IPA zmniejsza pieczenie, ale pH jest nadal zbyt kwaśne podczas pomiaru za pomocą pasków testowych
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
w moim umyśle rozpuść trochę sody oczyszczonej lekko zwiększ ph do 6 teraz jest na poziomie ph 1

Czy jeśli wykonam to czyszczenie z niewielką ilością sody oczyszczonej rozpuszczonej w IPA, może mi to pomóc? Albo jeśli wyczyszczę wystarczająco alkoholem, czy uzyskam pH 6? co najmniej 5, spójrz na pasek testowy po prostu dotykając amfetaminy.

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zapomnij o sodzie oczyszczonej. Opisz mi proszę ze wszystkimi szczegółami, jak przeprowadziłeś ekstrakcję wolnej zasady amfetaminy z mieszaniny reakcyjnej. Jak ją zakwasiłeś? Muszę zrozumieć przyczynę Twojego problemu.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
kup siarczan taki, jaki jest
Kiedy wziąłem pierwszą kreskę, zobaczyłem gwiazdy.
potem zmierzyłem pH
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Czy kupiłeś gotowy siarczan amfetaminy? Czy był on dostępny tutaj? Prawdopodobnie jest tam wodorosiarczan sodu, który nie jest rozpuszczalny w IPA i może sprawić, że będzie on zbyt kwaśny. Ekstrakcja kwasowo-zasadowa to tylko jedna z opcji.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Czy jest miejsce, w którym wyjaśnię to w przystępny sposób? Ciężko mi zdobyć te chemikalia

To byłby naprawdę pierwszy raz w moim życiu, widzę, że jestem w stanie to zrobić, ale nie jestem w stanie uzyskać produktów.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Kiedyś próbowałem tej metody, ale podczas dodawania roztworu NaOH pojawił się biały osad, więc nie mogłem go ponownie utworzyć.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Czy to odnosi się do czegoś takiego, że fazy nie zostały rozdzielone?
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Czy mogę użyć toluenu jako rozpuszczalnika zamiast DCM lub eteru dietylowego? Nie mogę uzyskać żadnego z tych dwóch rozpuszczalników.


Nie powstał olej, czy przefiltrowałeś wodę, aby usunąć ciało stałe, a następnie próbowałeś wyekstrahować amfetaminę z wody?

Przepraszam, że pytam o tak wiele, staram się dowiedzieć wszystkiego, co mogę za pomocą moich środków, ale informacje są ograniczone.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, nie przepraszaj.
Tak, można używać toluenu.
Tak, procedury są prawidłowe. Ale wygląda na to, że nie ma amfetaminy.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ciekawe... Gotowy produkt otrzymałem tylko na 2 sposoby... HCL/gaz siarkowy lub ekstrakcja L/L wodą. Mieszanie rozpuszczalników ekstrakcyjnych z DH2O, mieszanie i upuszczanie kwasu, aż osiągnie odpowiedni poziom PH, a następnie odparowanie wody. Czy zapewni to równie czysty produkt jak dodanie H2SO4/acetonu do krystalizacji?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jak krystalizować metamfetaminę
 
Top