Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Czy można wysuszyć ipa/H₂SO₄ za pomocą MgSO₄? Myślę, że to, co mogę uzyskać, to 92-96% h2s04.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. Podczas zmniejszania ilości p2np do 5g. Jakie są prawidłowe proporcje innych odczynników.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Refluks nie jest obowiązkowy, aby reakcja miała miejsce, jeśli odpowiednio kontrolujesz reakcję w odpowiedniej kolbie z mocnym skraplaczem, nie osiągnie ona refluksu nawet, zwłaszcza przy 5 g. Jeśli jednak reakcja w ogóle się nie rozpoczyna po dodaniu propenu, może sprawdziłbym: czy amalagam został wykonany prawidłowo, czystość moich surowców (zwłaszcza propenu). i ffs użyj destylowanego.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zwykle nie suszy się stężonego kwasu siarkowego, ale używa się go do suszenia samego siebie.

Jeśli zmieszam 1ml H2SO4 96% i 5ml suchego IPA do miareczkowania, to w roztworze mam ok. 0,04ml wody. Myślę, że w takim przypadku nie ma powodu, aby stosować środek osuszający.
Na pewno nie zaszkodzi, ale wątpliwe czy zadziała.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Jeśli nie zacznie się wybrzuszać i podgrzewać folią, to suma sumarum
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Miałem problemy z redukcją PMK all/hg, mam dużą ilość nieprzereagowanego aluminium pozostałego po 240g ketonu rxn. Naczynie ogrzało się samo z refluksem do około 65 ° C i spadło do 40 ° C w ciągu 90 minut. Następnie zastosowano ogrzewanie, aby doprowadzić go do 50-60 ° C przez 3-4 godziny.

Użyto patelni do ciasta i pocięto na 1 cm małe paski, a 10% nadmiaru dodano do roztworu osmu. Po bazowaniu ai zostało zredukowane. Następnie towar ekstrahowano toluenem i przemyto roztworem naoh. Mam nadzieję na co najmniej 100g yeild. Jeśli nie, to jestem udupiony i będę musiał zaoszczędzić trochę więcej pieniędzy na kolejny rxn i po prostu użyć folii, aby została zjedzona.

Pamiętam, że zostało może 50% ai. To były w 100% aluminiowe jednorazowe patelnie do pieczenia. Czekałem około 45-60 minut na rozpoczęcie amalgamacji i tylko kilka kawałków unosiło się na powierzchni, założyłem, że to dlatego, że jest to grubsze ai... ale bulgotało, a roztwór miał srebrzysty wygląd. Wydawał się gotowy. A rxn sam się nagrzał do 65c, więc jestem pewien, że był gotowy... może po prostu muszę gazować i zobaczyć yeild... Mam przeczucie, że będzie źle lol. D
czy osm już dodaje dodatkowe aluminium? Może dodałem nadmiar na nadmiar lol. W każdym razie myślę, że gruba folia byłaby OK dla redukcji 200-300g. Chciałbym zdać sobie z tego sprawę i trzymać się folii na tych większych rxns... ale tak się uczę. Jeśli reakcja zaszła do 65 ° C z patelniami Al, to z folią może być zbyt egzotermiczna, prawda? Więc moja grubość Al może być na miejscu i może muszę pozwolić amalgamatowi dłużej, aż wszystkie kawałki będą pływać? Wydawało mi się, że reakcja egzotermiczna się rozpoczęła.

Jeśli marnowałem sporo materiału i czasu na próby skalowania i za każdym razem bawię się grubszym Al, kiedy myślę, że powinienem trzymać się może grubszej folii, w ten sposób wszystko zostanie zużyte, a temperatura może wzrosnąć do 75 ° C, ale mogę go schłodzić, aby utrzymać poniżej 70 bez problemu. Gdybym wiedział o trasie NMF przed przygotowaniem się do trasy osmowej, używałbym NMF i myślę, że miałbym mniej problemów.
Zdam relację z rezultatów testu.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Produkt wyszedł mi taki jak włosy!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Przepraszam, co masz na myśli mówiąc sum-ting-wong?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jaka jest odpowiednia grubość folii aluminiowej?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO każda gruba folia Al jest dobra w zależności od skali. Kupiona w sklepie wytrzymała folia do przeprowadzania reakcji na małą skalę, a nawet większą, ale wszystkie granulki lub drobne wióry Al CNC wyglądają ładnie.

Nie jestem zaznajomiony z amfetaminą, ale może to być środek suszący. Jeśli to twoja wydajność, to dla mnie wygląda OK.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy w tej syntezie użyłem jakichś kondensatorów, czy są jakieś konkretne kondensatory? Dziękuję
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Synteza została przeprowadzona tak jak na filmie, produkt nie ma mocy. Co robić?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Czy produkt ma słony czy gorzki smak?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kiedy spróbujesz produktu na początku, będzie smakował bardzo słono, a na końcu pojawi się smak amfetaminy
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć
Czy dcm lub chloroform byłby odpowiednim rozpuszczalnikiem.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Zakładam, że izopropanol jest w porządku?
Płuczemy balon i umieszczamy wynik na drobnym sicie, aby przejść z resztą przed alkalizacją?
Nie ma potrzeby odparowywania izopropanolu lub czegoś w tym rodzaju? :) (czy masz pomysł na maksymalną ilość izopropanolu, którą możemy użyć do płukania?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Może to być siarczan sodu... Być może reakcja nie przebiegła do końca. Miałem ten sam problem na początku, miałem też Na2SO4 i inne. Rozwiązaniem nie było płukanie amalgamatu (tylko spuszczenie wody), a także moja zasada gotowości jest wtedy, gdy cały Al wypływa na powierzchnię i słychać również skwierczący dźwięk. Pojawiają się również małe bąbelki. Wtedy uznaję amalgamat za gotowy, co rozwiązuje problem braku reakcji. Moja wydajność waha się zwykle tylko w okolicach 50%, ale od tego czasu nigdy nie miałem niereaktywnego amalgamatu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Przepraszam. Ale w tej syntezie nie użyliśmy siarczanu sodu. Jaki jest jego związek z tematem? Jeśli pozwolisz, wyjaśnij mi więcej. Nie zrozumiałem tej idei. Dziękuję
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Cześć, nie jestem ekspertem, więc inni mogą to potwierdzić lub poprawić, ale po dodaniu kwasu siarkowego (H2SO4) do mieszaniny, jeśli nie ma zasady amfetaminy (tj. redukcja nie nastąpiła), SO4 może tworzyć sól z sodem (Na). Sód jest obecny w roztworze z dodanego wcześniej NaOH.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Do ekspertów: Co się stanie, jeśli użyjemy więcej folii Al w reakcji? Czy może to zwiększyć wydajność?
 
Top