Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Witam, mam kilka pytań:

1. Czy można używać aluminium Red Bull?
2. Czy można użyć aluminium z aluminiowych tacek na mięso?
3. Kiedy próbowaliśmy zrobić azotan rtęci, nastąpiła reakcja, w której rtęć stopiła się i stała się coraz bardziej przezroczystą żółtą cieczą o intensywnym zapachu - gdzie popełniliśmy błąd? Dodaliśmy około 1 g rtęci do naczynia, a następnie dodaliśmy około 3,5 ml 65% kwasu azotowego. W reakcji pojawiła się żółta piana, nie było wzrostu temperatury. Obecnie mamy taki produkt i nie mamy pojęcia, jak uzyskać kryształy. Czy powinniśmy go podgrzać, zagotować, a następnie schłodzić?

Dziękuję za odpowiedzi
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
3. nie potrzebujesz kryształu; dodaj 10 ml kwasu azotowego do 1 g rtęci; i użyj 5 ml żółtego płynu do aluminium.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Roztwór należy podgrzać do temperatury 60 stopni, w przeciwnym razie nie powstanie azotan rtęci (II) i zapewnić odpowietrznik, ponieważ wytwarzany brązowy gaz jest bardzo toksyczny.

Ponieważ wiele puszek w przemyśle spożywczym jest wykonanych z blachy ocynowanej, musisz mieć pewność, że jest to aluminium, wtedy może zadziałać.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Raport z solenia bazy MDMA kwasem siarkowym.

Siarczan MDMA = kupa

Oprzyj to i uderz HCl. Nie próbuj siarczanu z MDMA, to strata czasu. Może fosforan, ale trzymaj się HCl. Lol
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy aceton lub izobol może zastąpić dichlorometan?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
W jakim celu?
Jeśli chodzi o wytrząsanie amfetaminy z fazy wodnej, aceton i IPA są raczej słabo kwalifikowane. Zamiast nich można użyć eteru naftowego.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Do mycia amfetaminy
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
dwa pytania

1. Czy mogę zmieszać 65% NNO3 i Hg z termometru, aby uzyskać azotan rtęci (II). Ile kwasu muszę zmieszać?

2. Przygotowanie roztworu kwasu siarkowego w acetonie - czy jest wrażliwy na wodę? Mój H2SO4 ma około 50% PH 1, a mój aceton nie jest bezwodny, czy mogę go użyć bez utraty wydajności? Czy muszę wysuszyć aceton i skoncentrować mój H2SO4 do jego azeotropu 98%?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
1. Istnieje kilka standardów produkcji termometrów klinicznych: W termometrze rosyjskim zwykle znajduje się od 1 do 1,5 g rtęci. W Europie - 2 g. Obecnie istnieją modele rosyjskich termometrów wykonanych zgodnie z normami europejskimi, dzięki czemu mogą one również zawierać 2 g.
---> Na jeden termometr 20 ml kwasu azotowego daje od 3 do 4x 5 ml ciekłego azotanu rtęci. Co jest przydatne dla 3 do 4x12gr aluminium

2. potrzebujesz 96%+
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Do przemywania amfetaminy użyłbym suchego i lodowatego acetonu, a nie dichlorometanu, który służy do ekstrakcji fazy wodnej.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chciałbym dowiedzieć się czegoś o odzyskiwaniu rozpuszczalników w tej konkretnej reakcji, tak naprawdę tylko po to, aby obniżyć koszty i zmniejszyć mój ślad.
O ile dobrze rozumiem, warstwa końcowa składa się z (pod względem rozpuszczalników) IPA, a następnie dodaje się kwas siarkowy w acetonie, co oznacza, że po zobojętnieniu roztworu i zebraniu amfetaminy powinienem pozostać z mieszaniną acetonu, IPA i wodorotlenku sodu i kwasu siarkowego, które się zneutralizują.
Aceton ma temperaturę wrzenia 56 C, a IPA 82 C, więc czy możliwe i wskazane jest odzyskanie rozpuszczalników przez destylację?
Nie mam kolumny frakcjonującej, więc myślę, że oznaczałoby to, że odzyskany aceton jest zanieczyszczony IPA, a IPA zawiera trochę acetonu, jakie byłyby konsekwencje ich ponownego użycia? Jaką czystość muszę osiągnąć, aby można je było ponownie wykorzystać jako rozpuszczalniki?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Odzyskuję również jak najwięcej rozpuszczalnika, ale zawsze oddzielam aceton i izopropanol. Nie używam też acetonu z kwasem siarkowym, ale też izopropanolem. Nie da się całkowicie zapobiec mieszaniu. Przeprowadzam destylację i używam kolumny wypełnionej małymi szklanymi rurkami, aby uzyskać jak największą powierzchnię. Uważam, że ważne jest wysuszenie rozpuszczalników, ponieważ woda w rozpuszczalnikach zmniejsza wydajność. Jest kilka możliwości, w międzyczasie nawet sam zmontowałem aparat do odzyskiwania rozpuszczalników, ponieważ używam go wielokrotnie, głównie po kilku syntezach.

Jest też temat, w którym komentowałem to kilka razy.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/solvents-recovery.937/
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Czy mógłbym więc zastąpić aceton większą ilością IPA, oddestylować go po użyciu i zastosować procedurę opisaną w punkcie 1) w wątku odzyskiwania rozpuszczalników?
Byłoby to świetne rozwiązanie, ponieważ znacznie ułatwiłoby odzyskiwanie rozpuszczalników, ponieważ trzeba by było myśleć tylko o IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tak, można. Ale aceton jest również używany do późniejszego przemywania siarczanu, ale można go odzyskać w ten sam sposób. Destylacja i suszenie. Należy również pamiętać, że izopropanol tworzy mieszaninę azeotropową z wodą.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi, pomogły. Udało się od trzeciej próby, wydajność 70%. Wygląd, struktura, kolor i praca są idealne, tylko zapach acetonu strasznie mi przeszkadza Mam jeszcze kilka pytań:

1. Co jeśli dodam więcej azotanu rtęci zamiast 5ml powiedzmy 7ml, co się stanie?
2. Czy mogę w końcu użyć 50ml ISO (alkoholu izopropylowego) + 2ml kwasu siarkowego zamiast 50ml acetonu + 2ml kwasu siarkowego? Pytam o to, ponieważ aceton jest agresywny i pozostawia ostry zapach, a w niektórych przepisach, tj. syntezach, widziałem, że używają ISO zamiast acetonu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcja może rozpocząć się szybciej i bardziej egzotermicznie.
Następnie należy odparować alkohol, ponieważ nie krystalizuje on amfetaminy nawet w zamrażarce. Potrzebny jest aceton, który po całkowitym wysuszeniu nie ma zapachu. Być może aceton nie jest czysty.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Przepraszam, pierwszy raz o tym słyszę, używam IPA do wszystkich moich syntez i to działa. Można również użyć metanolu lub etanolu do wytrącenia siarczanu.
Dlaczego to miałoby nie działać, proszę o wyjaśnienie!?
Możliwe, że aceton jest najlepszym rozpuszczalnikiem do wytrącania, ale to, że nie działa z IPA itp. nie jest prawdą.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
W przypadku dużej ilości alkoholu proszek słabo się krystalizuje. Amfetamina prawie nie rozpuszcza się w zimnym acetonie (w przeciwieństwie do alkoholu), a nawet zwykłe dodanie acetonu do alkoholu krystalizuje proszek w ciągu kilku sekund. Nie ma potrzeby wprowadzać ludzi w błąd.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ale w przypadku reakcji amalgamatu alkohol jest z pewnością najlepszym wyborem. Ale nie do krystalizacji, jeśli jego objętość jest duża w stosunku do ilości bazy amfetaminy.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Karta charakterystyki siarczanu amfetaminy mówi o słabej rozpuszczalności w etanolu 96%, więc powinno to również dotyczyć izopropanolu i metanolu, prawda?
Te informacje mnie teraz mylą, ponieważ w praktyce wiele siarczanów wytrąca się również w IPA.
 
Top