BK4 (2b4m) zawierający 4-metylopropifenon

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Zrobiłem sobie 2b4m i nigdy nie mam problemów.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kryształy o średnicy 20 mm mój mały chłopiec =)

A przechowywanie aminoketonu jako wolnej zasady nie jest zbyt mądrym pomysłem. I tak, aminy w normalnym stanie są bezbarwnymi, przezroczystymi cieczami. W aminoketonie masz kolor moczu, oczywiście zanieczyszczenia ...
Zanim się popiszesz, pomyśl choć trochę przed kim się popisujesz =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tak i potrzebuję tygodni, aby to zrobić
Zrobiłem w 1 dzień.
Cała synteza trwa 1 dzień, następnego dnia produkt jest gotowy do użycia.
Tak jak na tym zdjęciu potrzeba tygodni. Nie mam czasu czekać tygodniami
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Próbujesz zmieszać wszystkich z gównem, aby udowodnić, że jesteś fajny, ale tak nie jest, sądząc po twoich zdjęciach. Szukamy najlepszej opcji czyszczenia bk4, w którym jest około 30 procent zanieczyszczeń, a jeśli jesteś głupi, przeczytaj ponownie post od samego początku, jest tam wskazówka ode mnie, jakiego rodzaju zanieczyszczenia i opcje czyszczenia. Staramy się pomagać ludziom, tymczasem ty piszesz bzdury próbując mnie czegoś nauczyć. Najlepszym rozwiązaniem jest, abyś zamknął gębę, jeśli nie masz nic dobrego do zaoferowania w celu rozwiązania problemu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro jesteśmy zadowoleni z y, y może przestać spamować? Ludzie próbują naprawić problem
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tak, jestem kujonem xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
to nie są kryształy i masz w nich brud))) Chcesz mierzyć pipsy? czy mam ci pokazać monolityczne kryształy ważące 5 kg? )))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Przeprowadziłem rekrystalizację, 60g 2b4m (przemyte gorącą wodą w celu usunięcia oleju 4-metylopropifenonowego, który unosi się na wierzchu) w 100ml IPA w temperaturze 60c, kontrolowanej za pomocą łaźni wodnej i termometru, otrzymałem 44g z powrotem, więc mam nadzieję, że teraz jest czysty. Robię teraz eksperyment 1g 2b4m.

Wiem, że zdjęcia nic nie znaczą, ale chciałem tylko pokazać brudne nieumyte i 2b4m vs umyte i rekrystalizowane 2b4m

Mam nadzieję, że eksperyment 1g zadziała
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tak, ten żółty jest brudny 2b4m whrite crystal jest teraz czysty
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Panie oczywiste, w tym celu rekrystalizowaliśmy z IPA. Tylko biały kolor nie jest gwarancją czystości, dziwne, że Pan jako chemik tego nie wie)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Prawie 30% proszku do mieszania? Naprawdę ludzie nie wiedzą, co sprzedają? To żart.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
przeczytaj zrzut ekranu z odpowiedzią sprzedawcy... cóż mogę powiedzieć...
Nie ma kontroli jakości przychodzących odczynników. i ktokolwiek wyprodukował bk4 bardzo źle ustawił bromowanie, jest to standardowy problem, który dla początkujących, z powodu braku równowagi kwasowej, reakcja wzrasta i bromowanie nie idzie do końca.
i oczywiście nie chromatografia gazowa-spektrometria masowa, a nawet na płytce dla plam RF, nie sprawdziłem
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Przepraszam, Tłumacz Google ciągle mnie ustawia, dodając mnie do tłumaczenia, ja... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Sprzedawcą jest gość z Pl mam znajomych z Pl i jedna firma sprzedaje gówniane bromoketony.jeśli jest resellerem to czas zmienić miejsce gdzie kupuje ketony.Ta firma sprzedaje ten personel dużo czasu niż to nie jest problem dla początkujących
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kto przeprowadza syntezę bromoketonu, nie sprawdza zakończenia reakcji na płytkach z tlenkiem glinu. Chińczycy zawsze dołączają dokument GC, tylko źli dostawcy/producenci nie sprawdzają i nie dostarczają widma.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Robią interesy, jak mogą, ceny hurtowe 4-metylopropiofenonu w Chinach od tony około 30 USD za kg, jeśli synteza jest wykonana prawidłowo, wydajność wynosi 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4), a cena jest zupełnie inna dla bk4.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Tak i kupujesz pracowników, wykonujesz gównianą robotę, niska wydajność, duże ryzyko.
Oni tylko sprzedają pracowników, legalnie wykonują pracę i liczą pieniądze.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Dobrze rozumiem: 1. sprzedawca sam przyznał, że sprzedaje towar niskiej jakości 2. sprzedawca odmawia wymiany towaru lub rekompensaty jego kosztu, nawet części kosztu 3.Prosisz o dowód temperatury topnienia po tym jak sprzedawca sam przyznał się do wadliwego towaru?
Czy nie uważasz, że to dziwne prosić o dowód, gdy sam sprzedawca przyznał się do...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nie powiedziałem, że mój produkt to gówno. Nigdy nie miałem problemów z klientami, ale od około miesiąca widzę, że wielu Polaków próbuje zepsuć moją reputację - łatwo zauważyć łamane informacje językowe typowe dla Polaków, którzy nie wiedzą, jak poprawnie pisać.
Moje produkty są najlepsze i mam dobrą reputację od samego początku. Nie mów, że przyznałem się do czegokolwiek - wiele osób chce mnie wyeliminować z biznesu, ponieważ zapewniam system sprzedaży escrow, ponieważ nie mogą oszukiwać ludzi, sprzedając gówniane przedmioty lub nawet nie wysyłając. To naprawdę haniebne, drodzy ludzie - szanujcie swoich sprzedawców.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Przeczytaj to, co mi wysłałeś. Przyznajesz, że popełniłeś błąd, a inni narzekają na jakość...

Jeśli popełniasz błąd i przyznajesz się do niego tak, jak to robisz, to każdy przyzwoity człowiek podniósłby ręce i wypracował coś z klientami, aby klient był zadowolony, a także klient wróci, ponieważ zyskał zaufanie.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Tak jak mówiłem wcześniej - nie ma możliwości zwrotu - zamawiasz na własne ryzyko - jest to zamawiane specjalnie dla konkretnej osoby i nie podlega zwrotowi - nie mogę mieć pewności, że ktoś wysyła mi właściwy produkt, a jeśli ktoś boi się utraty pieniędzy, dlaczego zamawia 5kg zamiast 250g? Nie zmuszam nikogo i z moich listingów można zamówić nawet 50g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Rozmawiam nawet z Tobą, gdy pojawia się problem - jeśli ktoś zamówił z alibaba lub czegoś innego i jest zły, nie otrzyma nawet odpowiedzi od sprzedawcy - to naprawdę smutne, że wysyłamy ludzi na cały świat, w tym USA AUS i od miesięcy i tylko 1 klient ze swoim przyjacielem zgłasza takie roszczenia ...
Pozdrawiam dobrych ludzi
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Przeczytaj to, co mi przesłałeś. Przestań zmieniać to, co chcesz powiedzieć. To jest niedorzeczne

Żadnego zaufania, kupujemy na własne ryzyko, to absolutnie szokujące
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Bracie, twój produkt jest na wysokim poziomie, ich synteza nie jest odpowiednia, a ich doświadczenie chemiczne jest amatorskie, więc
 
Top