BK4 (2b4m) zawierający 4-metylopropifenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Jako sprzedawca nie mogę opisać "złych punktów", które zrobiłeś, ponieważ sprawi to, że twoja anonimowość itp. będzie zła, a także inni - nie jestem tutaj, aby prowadzić wojnę z moimi klientami, kochanie - widzę, że czujesz się tak źle z pieniędzmi, które "straciłeś", że cały czas mówisz o zwrocie pieniędzy - nie zmusiłem cię do zakupu tak dużej ilości - escrow jest akceptowany i nie było żadnych problemów z transakcjami ze mną, odkąd istnieje. Nie będę już odpowiadał na twoje teksty, ale teraz widzę, że wiele osób napisało do mnie i powiedziało kilka rzeczy. Nazywanie mnie "obrzydliwym" od samego początku pokazało, jaką osobą jesteś i twoje zachowanie teraz również - 99,9% moich klientów jest zadowolonych i dostało kiedykolwiek reship, jeśli mieli problemy z otrzymaniem produktu itp. ale nigdy nie zachowywałem się niemiło, nawet jeśli nie zgadzaliśmy się co do punktów. Dziękuję za Twoją opinię - lepiej, że będzie ona widoczna dla wszystkich - koniec z odpisywaniem Ci z mojej strony. Innym osobom - dziękuję za bycie częścią mojego sklepu itp! Wesołych Świąt!!!
WKRÓTCE ZOSTANIE DODANA NOWA CHEMIA - GORĄCE PRODUKTY
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Najłatwiej jest uciec od problemów lub zwalić je na kogoś innego. Świetny sprzedawca lol
 
Top