BK4 (2b4m) zawierający 4-metylopropifenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nie powiedziałem, że mój produkt to gówno. Nigdy nie miałem problemów z klientami, ale od około miesiąca widzę, że wielu Polaków próbuje zepsuć moją reputację - łatwo zauważyć łamane informacje językowe typowe dla Polaków, którzy nie wiedzą, jak poprawnie pisać.
Moje produkty są najlepsze i mam dobrą reputację od samego początku. Nie mów, że przyznałem się do czegokolwiek - wiele osób chce mnie wyeliminować z biznesu, ponieważ zapewniam system sprzedaży escrow, ponieważ nie mogą oszukiwać ludzi, sprzedając gówniane przedmioty lub nawet nie wysyłając. To naprawdę haniebne, drodzy ludzie - szanujcie swoich sprzedawców.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Przeczytaj to, co mi wysłałeś. Przyznajesz, że popełniłeś błąd, a inni narzekają na jakość...

Jeśli popełniasz błąd i przyznajesz się do niego tak, jak to robisz, to każdy przyzwoity człowiek podniósłby ręce i wypracował coś z klientami, aby klient był zadowolony, a także klient wróci, ponieważ zyskał zaufanie.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Rozmawiam nawet z Tobą, gdy pojawia się problem - jeśli ktoś zamówił z alibaba lub czegoś innego i jest zły, nie otrzyma nawet odpowiedzi od sprzedawcy - to naprawdę smutne, że wysyłamy ludzi na cały świat, w tym USA AUS i od miesięcy i tylko 1 klient ze swoim przyjacielem zgłasza takie roszczenia ...
Pozdrawiam dobrych ludzi
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 jest jednym z najbardziej wiarygodnych dostawców tłumaczeń chemicznych.

Według najlepszej wiedzy Sierry, z powodzeniem współpracował ze znanymi sprzedawcami darknetu, takimi jak: Pygmalion.
Sierra głęboko wierzy, że wszelkie problemy związane z jakością nie są spowodowane chęcią zwiększenia dochodów.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Miałem ludzi narzekających, że produkt jest inny, ale wszystko było w porządku. Przestałem odpowiadać na Twój temat i komentarze, ponieważ naprawdę jesteś dla mnie jak dziecko - proszę, nie zamawiaj więcej ode mnie - nie zmuszałem Cię do zakupu 5 kg. zamiast płakać, że straciłeś wszystkie pieniądze, możesz po prostu zamówić 50g. Nie chcę więcej o tym rozmawiać - może po prostu nie jestem dobrym dostawcą do współpracy z Tobą - pozdrawiam.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Dużo Polaków? Słuchajcie nie mówcie o Polakach źle.Ludzie narzekają bo jest dużo firm w których można kupić personel tak? Tam jest to legalne.W innych krajach jest problem z zakupem.Ludzie wykazują wydajność syntezy 60-70 % tutaj niż jak myślicie ?
Mocny kutas zmieniasz nick za każdym razem jak ktoś Ci zapłaci 3k
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nie uważam, że Polacy są źli - po prostu myślę, że ludzie są z rynku, na którym działam i postrzegają mnie jako zagrożenie dla ich biznesu.

pozdrawiam i nie odpowiadam więcej w tym wątku
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cześć, Jeśli chodzi o 2B4M, zrobiłem dziś rano syntezę z 2b4M od @Constantylious777 i miałem białe mleko https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, myślę, że tak, partia jest inna, ale jeśli chcesz mieć pewność i jeśli nie chcesz tracić pieniędzy, kup niewielką ilość i / lub oczyść ją, gdy masz dobre 2B4M, masz dobre 4mmc ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Powinni przestrzegać ścisłego procesu zapewniania jakości, który dostarcza produkt odpowiedni do celu. Najwyraźniej nie dbali o to i po prostu sprzedali produkt bez względu na wszystko. Są profesjonalistami wytwarzającymi ten produkt i powinni wiedzieć lepiej!!! Bardzo słaba praktyka.

To tak, jakbyś poszedł do kawiarni i poprosił o kawę z cukrem i dużą ilością mleka, ale kiedy otrzymujesz kawę, jest ona czarna, bez cukru i mleka, ale mówią, że powinieneś był najpierw zamówić małą ilość.

Nie są głupi, mają testy, które mogą z łatwością wykonać w laboratorium naukowym z wystarczającą ilością dostępnego sprzętu, aby upewnić się, że produkt jest w 99% czysty i wolny od zanieczyszczeń!!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
OBRZYDLIWY DOSTAWCA. NIE KUPUJ OD NICH
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Wystarczy napisać raz. Mogę uznać Twoje posty za spam i zbanować Cię. Nie zmuszaj mnie do tego. Skorzystaj też z escrow, aby natychmiast rozwiązać spór.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Przepraszam, jestem po prostu zdenerwowany tym doświadczeniem.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
W końcu mam mój nowy 2b4m od nowego dostawcy, który reklamuje się również tutaj na BBgate. Cieszę się, że mogę pokazać, kogo użyłem do tego czystego 2b4m. Jestem bardzo zadowolony.

Stary 2b4m to roztwór 4mmc z przodu po lewej stronie zdjęcia (bardzo brudny i wielokrotnie myłem go dużą ilością acetonu, wiele się zmarnowało), a nowy 2b4m to roztwór 4mmc z tyłu po prawej (bardzo czysty, użyłem około 10% ilości acetonu, którą musiałem użyć do wyczyszczenia brudnego 4mmc) Zrobiłem syntezę tak szybko i jestem tak zaskoczony, jak czysty jest 2b4m. Nie mogę się doczekać porównania kryształów.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Odkąd włożyłeś tyle wysiłku, aby wszyscy wiedzieli, że moje rzeczy są "brudne", a teraz mówisz o "nowym dostawcy stąd" - naprawdę zacząłem wierzyć, że masz jakiś interes w tym, aby moja strona i usługa wyglądały źle. Przestań spamować kolego
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Więc co powinienem zrobić zamiast tego?

Zdajesz sobie sprawę, że wziąłeś ode mnie zapłatę za 5 kg 2B4M? Ten sam 2B4M, który poszedł na marne, ponieważ nie był czysty, a wszystkie moje syntezy z tego poszły na marne z powodu zanieczyszczeń w produkcie (czas, wysiłek i koszt innych materiałów / składników użytych w ramach syntezy również zostały zmarnowane). matematyka, a na dodatek nawet cię to nie obchodziło i utknąłem z produktem. Na szczęście ktoś się do mnie odezwał i nauczył mnie, jak go umyć i ponownie skrystalizować, aby mieć od ciebie trochę użytecznego 2b4m.

Nawet teraz cię to nie obchodzi, myślisz, że ja, jedna osoba, spamuję, to wcale nie jest spamowanie, faktycznie podążam za wynikiem końcowym, więc ludzie mają ode mnie pełną historię, a nie tylko 85% i pomijają zakończenie. I skończyłem polecając źródło, które było tylko uprzejme, uspokajające i pomocne ze mną, coś, co klienci cenią i chciałem podzielić się tym z innymi, zamiast przechodzić przez to, przez co przeszedłem.

Zamiast skupiać się na mnie, dlaczego nie wdrożysz systemu, w którym będziesz w stanie przeprowadzać okresowe kontrole jakości sprzedawanych produktów, co zapewni, że Twoi klienci będą otrzymywać produkty wysokiej jakości każdego dnia, a Twoi klienci będą Ci za to wdzięczni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Proste pytanie. Dlaczego konkurent, którego sobie wyobrażasz, miałby kupić 5 kg 2b4m brzmi zbyt drogo. Gdybyś musiał to zrobić, o wiele łatwiej i wydajniej byłoby kupić 100 gramów od 10-20 różnych osób.
A teraz wyglądasz śmiesznie, wyznałeś wcześniej, że odczynnik jest złej jakości, a następnie, że wcześniej otrzymałeś skargi od innych kupujących na ten odczynnik. I co w końcu robisz? Nie dajesz klientowi żadnej rekompensaty, żadnych przeprosin, tylko żałosną próbę uniknięcia odpowiedzialności, mówiąc, że nie jesteś odpowiedzialny za niską jakość odczynnika, próbując oczernić swojego klienta.
Możesz dalej wygadywać bzdury, ale to nie zmieni prawdy, a ta jest bardzo prosta.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Z tego co zauważył mój znajomy, synteza była do bani. Nawet jeśli masz 99% czystego bk4, nie uzyskasz czystego 4 mmc, jeśli synteza zostanie wykonana nieprawidłowo.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Jako sprzedawca nie mogę opisać "złych punktów", które zrobiłeś, ponieważ sprawi to, że twoja anonimowość itp. będzie zła, a także inni - nie jestem tutaj, aby prowadzić wojnę z moimi klientami, kochanie - widzę, że czujesz się tak źle z pieniędzmi, które "straciłeś", że cały czas mówisz o zwrocie pieniędzy - nie zmusiłem cię do zakupu tak dużej ilości - escrow jest akceptowany i nie było żadnych problemów z transakcjami ze mną, odkąd istnieje. Nie będę już odpowiadał na twoje teksty, ale teraz widzę, że wiele osób napisało do mnie i powiedziało kilka rzeczy. Nazywanie mnie "obrzydliwym" od samego początku pokazało, jaką osobą jesteś i twoje zachowanie teraz również - 99,9% moich klientów jest zadowolonych i dostało kiedykolwiek reship, jeśli mieli problemy z otrzymaniem produktu itp. ale nigdy nie zachowywałem się niemiło, nawet jeśli nie zgadzaliśmy się co do punktów. Dziękuję za Twoją opinię - lepiej, że będzie ona widoczna dla wszystkich - koniec z odpisywaniem Ci z mojej strony. Innym osobom - dziękuję za bycie częścią mojego sklepu itp! Wesołych Świąt!!!
WKRÓTCE ZOSTANIE DODANA NOWA CHEMIA - GORĄCE PRODUKTY
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Najłatwiej jest uciec od problemów lub zwalić je na kogoś innego. Świetny sprzedawca lol
 
Top