Izomeryzacja kannabidiolu (CBD) do psychoaktywnych kannabinoidów

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
jak zrobić haszysz z thc jaką bazę wziąć do haszyszu i w jakiej proporcji dodać thc, który otrzymam z cbd?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Myślę, że stężenie THC w haszyszu w tym przepisie byłoby nieskuteczne. musimy wymieszać co najmniej jeden do jednego bazę haszyszu i thc, aby produkt był skuteczny. co o tym sądzisz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Na pewno trzeba zmienić proporcje. Nie mogę doradzić co do dokładnego stężenia THC. Z tego co wiem, stężenie THC w haszyszu musi wynosić od 2 do 20%.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Zastępując CBD przez CBDV lub CBDP w dowolnej z tych konwersji, otrzymasz THCV i THCP.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
jak zrobić thcp z cbd?
thcp to bardzo interesujący produkt, mówią, że jest silniejszy niż thcdelta9? kto kiedykolwiek próbował?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Cały czas trafiają do mnie ludzie naćpani 2,5 mg THCP. Problem polega na przekształceniu 5-węglowego związku w 7-węglowy, podczas gdy CBDP jest już 7-węglowym związkiem, więc po prostu użyj CBDP zamiast CBD i gotowe! Aha, i z tej reakcji powstanie też dużo rezorcynolu, więc upewnij się, że coś z tym zrobisz przed spożyciem...
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Gdzie mogę kupić gotowe cbdp?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Google cannabidiphorol isolate lub cannabidiphorol distillate, jak sądzę.

Edit: DM'd you.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Witaj Rodzino, podążyłem ścieżką HCL z toluenem do izomeryzacji mojego izolatu CBD i uzyskałem produkt, który wygląda całkiem nieźle, kolor jest taki, jak pokazano poniżej na zdjęciach, które zamierzam opublikować, konsystencja jest dość solidna, a nawet tworzy twarde kryształy podczas oddzielania niewielkiej ilości, więc zakładam, że synteza przebiegła idealnie, wkrótce wyślę próbkę do analizy i opublikuję wyniki, aby zobaczyć, jaka rzeczywista ilość Delta 8-9 i cbd pozostała na widmie. (Zobaczmy jak to wygląda na moich zdjęciach i jaka jest opinia ekspertów).
 

Attachments

  • K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 454
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 450

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Etanol, kwas octowy i CBD poddano reakcji przez 9 godzin, w wyniku której uzyskano złotożółty roztwór. Później dodano roztwór NaOH w celu usunięcia kwasu octowego, ale nie uzyskano rozwarstwienia i zmienił się on w fioletowy roztwór mieszany. O co chodzi?
K8UEWdspIy
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
wow bracie, ten czarniawy kolor naprawdę mnie przeraża, myślę, że powinieneś pobrać próbkę do analizy przed spożyciem, naprawdę nie wiem, czy kolor w tym przypadku wpłynie na jakość produktu, ale to naprawdę jest trochę przerażające, może się mylę i okaże się, że ma tam dużo delta9/8. ale nie rozumiem, jak można było pozostawić tak ciemny kolor. bądź bezpieczny bracie. najlepsze pozdrowienia.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Myślę, że powinieneś zmienić etanol na inny rozpuszczalnik, taki jak dichlorometan lub toluen, aby zapewnić oddzielenie warstw podczas dodawania roztworu podstawowego, myślę, że problem polega na tym, że etanol jest bardzo mieszalny, spróbuj zastąpić rozpuszczalnik i zobaczysz, jak to działa sukces w następnej konwersji z cbd do cannas- deltas.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Czy to dlatego, że nieprzereagowany CBD zareagował z ługiem i zmienił kolor na fioletowy?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Dlaczego nie spróbujesz metody HCL i toluenu, synteza zadziałała za pierwszym razem i nie było żadnej dziwnej reakcji po drodze.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
@Acidosis to wygląda super legalnie! tak to wygląda, gdy jest zrobione w profesjonalnym laboratorium

@aa1178251182 Twoja izomeryzacja nie zadziałała i wygląda jak test wiązki z całym cbd.

 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Witam, może ktoś wie. Więc izomeryzowałem trochę cbd przez h2so4, gotowy produkt sprawia, że jesteś na haju, ale pachnie jak szczyny
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bezpieczeństwo przede wszystkim
 

Attachments

  • jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 867
  • lDNuMd5OK3.pdf
    135.1 KB · Views: 801
  • RScFL6yQwi.pdf
    4.3 MB · Views: 791
Top