Izomeryzacja kannabidiolu (CBD) do psychoaktywnych kannabinoidów

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Próbowałem palić lekką substancję stałą na dnie i zamieniła się w białą skorupę, podobną do tej, która powstaje podczas palenia DMT, więc zakładam, że lekka substancja stała jest śmieciem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Najprawdopodobniej chodzi o sole sodowe. Możesz pokazać zdjęcie CBD, jaka jest jego jakość? Jakiego kwasu solnego użyto? Jeśli wszystko jest czyste i wysokiej jakości, najprawdopodobniej temperatura jest wysoka, a mieszanie może nie wystarczyć.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

W załączniku znajdują się moje odczynniki, drugie zdjęcie to śmieci, które znajdowały się na dnie, a ostatnie zdjęcie to suszenie mojego produktu. Użyłem kwasu cytrynowego i gotowałem go przez 8 godzin z włączonym refluksem.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Jakiego stanu CBD używasz, twój produkt wydaje się bardzo zanieczyszczony
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Jest to najbardziej nierafinowany olej CBD, jaki można kupić, jest to surowy olej CBD o pełnym spektrum ekstrakcji alkoholem z hurtowni konopi Depot.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Zalecam stosowanie czystego izolatu CBD w proszku, ponieważ CBD ekstrahowane w pełnym spektrum ma często ciemny kolor i zawiera wiele lipidów, które mogą zakłócać reakcje izomeryzacji i utrudniać oddzielenie produktów
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Zwykle czysty proszek CBD nadaje się do izomeryzacji, nie wiem, jak czysty proces przebiega z olejem
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
czy to wygląda na dobry produkt do użycia?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Czy możesz zapytać ich o czystość?
Zwykle, jeśli jest to izolat, powinno być dobrze, ale fakt, że jest tam również napisane "szerokie spektrum", trochę mnie dezorientuje.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izolat CBD jest najlepszym substratem
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hej OP!
Obecnie posiadam tylko etanol zmieszany z IPA (75%, 7%), czy będę musiał zdobyć etanol lub użyć wódki lub czegoś podobnego? Według mojej własnej wiedzy nie widzę żadnego sposobu, w jaki IPA mogłoby cokolwiek spieprzyć, jednak pomyślałem, że mogę zapytać, zamiast pieprzyć się, żeby się dowiedzieć.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Możesz użyć tej mieszaniny, po reakcji upewnij się, że w produkcie nie ma alkoholu izopropylowego
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Potrzebuję pomocy w następujących kwestiach:

1. Czy odczynniki, których użyłem, mogą mieć jakikolwiek negatywny wpływ na produkt, a jeśli tak, to jak to naprawić podczas izomeryzacji CBD do psychoaktywnych kannabinoidów.

2. Produkt uboczny, który wytworzyłem

3. Obliczanie mocy produktu końcowego.



1) Najpierw namoczyłem około 5g CBD skunk (8% CBD) w 100ml Propan-2-olu (izopropanolu)
w szklanym pojemniku z pokrywką i zamroziłem w zamrażarce na kilka godzin, a następnie kilkakrotnie zamieszałem szklany pojemnik, aby wyekstrahować tricomy. Po zamrożeniu pojemnika, wlałem 5 g kwiatu CBD zmieszanego z propan-2-olem do innego szklanego pojemnika (aby nie wystąpiły żadne problemy w łaźni wodnej o temperaturze 70 ° C). Przed dodaniem szklanego pojemnika do łaźni, wlałem około 100 ml kwasu octowego (32% obj.) .
Podczas kąpieli wodnej dodałem kolejną pokrywkę na pokrywkę szklanego pojemnika. Użyłem drugiej warstwy do umieszczenia kostek lodu, aby skompresować i schłodzić opary, aż ponownie opadną na mieszaninę. Po sesji refluksu miałem oddzielić kwas od propanolu, tylko nie mogłem zdobyć wody alkalicznej, więc użyłem zwykłej wody nasyconej natronem , aby woda była bardziej zasadowa, dzięki czemu pH wzrosło.

2) Rozpuszczalniki weszły w reakcję, pozostawiając warstwę brązowego/czerwonawego koloru na górze i bladą warstwę na dole. Zakładając, że kwas zaabsorbował natron, rozdzieliłem obie warstwy. Jednak po wysuszeniu roztwór, który oddzieliłem, stwardniał w kamienie i płatki o pomarańczowym, jasnoczerwonym kolorze, ale to nie jest olej... Co to jest i czy może być niebezpieczne, aby umieścić w pigułce jako jadalne na przykład? Jestem całkiem pewien, że to resztki natronu, jednak chciałem tylko usłyszeć o tym najmądrzejsze forum na świecie, aby mieć pewność i być może nauczyć się kilku rzeczy.

3 ) Jestem dość doświadczony w produkcji koncentratów, jednak obliczanie mocy jest nieco trudne. Czy jest na to jakieś równanie matematyczne i czy są jakieś różnice w określaniu procentów mocy? I czy równanie różni się, jeśli na przykład produkt jest wytwarzany z izomeryzacji CBD?


Najlepsze pozdrowienia, Otcavians stracił legiony.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Do izomeryzacji potrzebny jest czysty CBD w postaci proszku
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Używałem kwiatów, to na pewno mnie naćpało. Jakbym właśnie wypalił 5 bluntów z rzędu, ale bez zawrotów głowy i suchości w ustach. Czuję się chicho AF, głównie zrelaksowany w formie haju ciała, ale nie czuję się ciężki i nadal wykonuję swoją pracę. Spojrzałem na THC delta 8 i 9, a moje doświadczenie na chwilę obecną jest dokładnie takie, jak opisano w Internecie.

Jednak następnym razem spróbuję użyć proszku cbd (99%). Ale tylko mówię, że działało to dobrze dla mnie przy użyciu kwiatów, nawet naparowałem nim mój kwiat później jajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dobrze, Twoje doświadczenie będzie przydatne
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
czy są jakieś miejsca, w których można kupić pompę ptfe, zrobiłem własną i się zepsuła, ale oleje wyszły klarowne i smakują czy są tu jakieś linki lub czy ktoś wie, gdzie można ją kupić?
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mam pytanie dotyczące ekstrakcji CBD.
Jak dokładnie się go ekstrahuje?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ekstrakcja alkoholem jest najprostszą z nich
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

zarówno DCM jak i EtOAc są rakotwórcze, jakiś bezpieczny zamiennik?

Co masz na myśli mówiąc "NPS"?
 
Top