Izomeryzacja kannabidiolu (CBD) do psychoaktywnych kannabinoidów

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś mógłby przesłać kilka prostych kroków, które próbowałem wyekstrahować za pomocą wody destylowanej i strzykawki, ale po dodaniu alkoholu do oleju zmienił kolor na fioletowy?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Kolor fioletowy oznacza, że produkt zawiera wysoki procent CBD, a roztwór etanolu jest zmieszany z substancjami alkalicznymi
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Dlaczego nie wypróbować metody izomeryzacji kwasu cytrynowego, którą zamieściłem na tym forum, odczynnik ten jest łatwo dostępny na całym świecie.
Jeśli potrzebujesz nieco większej skali lub produkcji na skalę przemysłową, możesz skontaktować się ze mną, a ja pomogę Ci ją zaprojektować za opłatą, ale wymaga to specjalnych odczynników.
Jeśli masz inne pytania, możesz zostawić wiadomość, a pomogę Ci za darmo
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Czy w przypadku NPS mogę bez problemu używać benzyny lakowej?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nafta nie jest dokładnie taka sama w zależności od regionu, musisz przetestować, ten rozpuszczalnik odparowuje bez pozostałości i łatwo rozpuszcza THC, wtedy jest OK
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ok, dziękuję, to drzemka, której używam do ekstrakcji DMT i z tego wiem, że wysycha bez pozostałości, ale nie jestem pewien co do rozpuszczalności THC. Mógłbym jednak wydestylować DCM z jakiegoś środka do usuwania farby, więc mógłbym to zrobić najpierw, a potem porównać z napem. Albo mógłbym najpierw spróbować z napem, aby sprawdzić, czy rozpuszcza THC, a jeśli nie, to mieć pod ręką DCM. Wolałbym raczej użyć drzemki, jeśli to możliwe, ponieważ jest tania i dostępna, mogę zaktualizować, kiedy spróbuję tego i dać wszystkim znać, jak wypada porównywalnie.
Kiedy mówisz o recyklingu NPS, masz na myśli destylację? Jeśli tak, to w jaki sposób zalecasz wydobycie produktu z wrzącej kolby?
dzięki!!! Jestem bardzo podekscytowany, aby spróbować tego!!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Wolę używać rozpuszczalników o niskiej temperaturze wrzenia, jeśli nie chcesz poddawać recyklingowi, wystarczy kąpiel wodna roztworu bezpośrednio w odparowaniu na zewnątrz, musisz odzyskać rozpuszczalnik, a następnie po prostu destylować, jeśli jesteś domowym laboratorium, możesz wylać roztwór do pojemnika z płaskim dnem, gdy pozostanie niewielka ilość rozpuszczalnika, kąpiel wodna i odparowanie rozpuszczalnika, jeśli robisz duże ilości, możesz wysłać do mnie prywatną wiadomość
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Czy alkohol izopropylowy jest opłacalny, jakie są najlepsze rozpuszczalniki inne niż etanol?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Czy powinienem pozostawić mieszanie podczas dodawania
Wodorowęglan i woda i jak długo należy pozostawić do zneutralizowania?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Alkohol izopropylowy powinien być w porządku, ale należy upewnić się, że w produkcie nie ma alkoholu izopropylowego. Rzadko próbuję używać etanolu jako rozpuszczalnika, nie jestem zaznajomiony z tym podejściem

Należy mieszać, reakcja będzie gazowa w obecności kwasu, neutralizacja jest bardzo szybka i nie trzeba długo czekać.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Czy wygotowanie kwasu jest bezpieczne, na filmie wygląda to dobrze, czy są jakieś bioprodukty do tego?
Rom i czy ma to wpływ na izomeryzację?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nie próbując wygotować kwasu, można absolutnie użyć zasady, a następnie ekstrahować za pomocą NP, przemyć, wysuszyć i odparować rozpuszczalnik, aby uzyskać THC, co jest bardzo proste do zrobienia, wystarczy spróbować
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Czy heksan jest opłacalny, jaka jest najbezpieczniejsza opcja, podoba mi się etanol lub wydaje się bezpieczny i nie ma toksyczności, więc znasz jakąkolwiek drogę z samym etanolem?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Heksan rozcieńczyłbym etanolem i thc, aby mieć dodatkową pewność, że wszystko się wygotuje, czy znasz jakieś strony internetowe z filmami, jest to dość powszechna rzecz, jest wiele patentów i przepisów w Google, ale nie mogę znaleźć żadnego z etanolem lub heksanem, czy wiesz, jak oczyścić thc i ponownie izomer cbd Miałem pewne spostrzeżenia, ale odczynniki są toksyczne.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Film, który widziałem, nie jest już tutaj, czy można bezpiecznie wygotować kwas octowy, wkrótce powinienem dostać np. heksan, zanim to zrobię, chcę uzyskać więcej informacji na temat toksyczności, w jakiej temperaturze powinien odparować?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teoretycznie jest bezpieczny do palenia, w rzeczywistości nie wiem, jakie produkty uboczne powstają podczas gotowania rozpuszczalnika, być może octan lub produkty acetylowe
Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, możesz pozwolić roztworowi odparować, aż pozostanie tylko pasta THC i niewielka ilość płynu, a następnie ekstrahować heksanem, przemyć fazę organiczną roztworem wodorowęglanu sodu, przemyć fazę organiczną wodą destylowaną, osuszyć fazę organiczną bezwodnym siarczanem sodu i odparować rozpuszczalnik w celu uzyskania THC.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Rozumiem, że w ten sposób nie mam niepolarnego heksanu, ale próbuję zrobić płyn e, jak powinien pachnieć i smakować produkt i czy są sposoby na przetestowanie negatywnych produktów ubocznych, czy octan jest niebezpieczny walina lub palenie nie jest octanem witaminy e, co sprawiłoby, że ten produkt byłby niebezpieczny?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dla ideału można użyć HCl aq. soln.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Używam CBD luzem i nie sądzę, by było zimowane. Kiedy dodaję sodę oczyszczoną, aby zneutralizować kwas, wygląda na to, że wszystkie tłuszcze i lipidy rozbijają się, tworząc bardzo lekką i stałą warstwę na dnie, pozostawiając dużo czarnej cieczy na górze. Od początku rozpuszczałem go w alkoholu izopropylowym, więc teraz mam czarny płyn w dużym talerzu, aby alkohol wyparował.
 
Top