Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Witam i wszyscy Rock for real z całą wiedzą i umiejętnościami, wciąż się uczę lol, ale w każdym razie dowiedziałem się o tej stronie z oglądania filmów na YouTube i syntezy P2NP i poszedłem na stronę pokazaną w filmie dzień po pierwszym opublikowaniu, więc pełzałem czytając przez jakiś czas, zanim w końcu coś powiedziałem.
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Co zabawne, dzielę kilka przypadkowych zainteresowań (uczenie maszynowe, testowanie piórem, TOR) z moim przyjacielem, który jest również producentem, a on natknął się na ten piękny sekretny zakątek sieci. Genialne.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Znalazłem cię dzięki linkowi na Reddicie, który ktoś opublikował na forum TheeHive
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Znalazłem was dzięki waszym epickim, ale krótkim dniom na YouTube, ta technologia mesc była świetna.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Znalazłem cię dzięki jednemu z twoich niesamowitych filmów na Bitchute.

Tak cię znalazłem i dlatego tu jestem.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Natknąłem się na ciebie na YouTube na początku twojego kanału i na początku tej strony. Po prostu zajęło mi trochę czasu, aby utworzyć profil, aby sprawdzić rynek na tor.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Z grupy Session Im in.

SessionID w komentarzach dla każdego, kto szuka kontaktu. Nie jestem sprzedawcą, raczej mniejszym nabywcą hurtowym i aspirującym chemikiem. Więc nie ma sensu się kontaktować, jeśli chcesz tylko kupować rzeczy 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Przeglądając darkweb. Nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na temat tego miejsca w czystej sieci, ale myślę, że to zaleta. Używałem tor do przeglądania tutaj, dopóki nie znalazłem tej bramy. Moim zdaniem jest całkiem w porządku.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Chciałem tylko idealnie niewinnych filmów z reakcjami chemicznymi. Najwyraźniej są one tak rzadkie, że łatwiej jest znaleźć w Google zaindeksowane strony na temat tajnej syntezy leków. Cieszę się, że mogę tu być i przekuwać teorię w praktykę.
 
Top