Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Myślę, że znalazłem was szukając forów chemicznych na clearnecie.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
W głębokiej sieci czytałem o syntezie kannaboidów i to przywiodło mnie tutaj! Cieszę się, że znalazłem to forum, wiele bezcennych informacji! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Cześć.
Znalazłem forum BB kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zainstalowałem TOR na moim systemie operacyjnym Linux. Nie pamiętam strony internetowej, na której po raz pierwszy zobaczyłem. Ale pamiętam, że szukałem linków do listy witryn .onion

Na początku myślałem, że to honey pot, ponieważ wszystko było takie proste. Potem zobaczyłem link do clearnet i to mnie przeraziło. Ale widzę, że po wielu latach nadal tu jesteście i korzystacie z usługi escrow i tak dalej. Teraz jest to moja jedyna zakładka na ToR. Dzięki za udostępnienie nam tego miejsca. Wiem, że hostowanie i dbanie o to miejsce kosztuje i obiecuję, że tak szybko, jak to możliwe, gdy zacznę zarabiać pieniądze, przekażę darowiznę lub procent mojego dochodu. Jesteście wspaniali.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Przepraszam za podwójny post. Prawdopodobnie widzisz mój łamany angielski. To dlatego, że moim językiem ojczystym jest rumuński. BTW, wielkie brawa dla całej rumuńskiej społeczności korzystającej z BB.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Na oryginalnych filmach bb, które opublikowałeś na YouTube. Potem Hamilton Morris skomentował cię i zacząłem kopać.

Jest wiele rzeczy, którymi chciałbym się podzielić, ale te kanały są zbyt szerokie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Wydaje mi się, że jakiś czas temu mieliście reklamę na Dread? Dopiero zacząłem to sprawdzać
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube dawno temu
a teraz jestem tutaj, aby przynieść fentalight naszej społeczności chemhacker
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Znalazłem cię w poszukiwaniu narkotyków, nie sprawdzałem cię zbytnio, ponieważ byłeś zbyt skomplikowany, zapomniałem o tobie. Ponownie odkryty jako link na RC-Scene, dojrzał wtedy, uzależnił się od wyszukiwania narkotyków itp.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Znalazłem cię, gdy przeszukiwałem dostawców na RC Scene. W tamtym czasie były tam 2 lub 3 strony z ofertami produktów. Ewolucja na BB jest niesamowita i zacznę częściej dodawać informacje. Jak mogę pomóc z Polski?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Każda pomoc mająca na celu przyciągnięcie odbiorców do forum jest mile widziana i zachęcana.
 
  • Like
Reactions: vis
Top