Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Szukałem wiarygodnego przepisu rp/I. Nie mając wykształcenia chemicznego, ale przez ostatnie kilka lat intensywnie się uczyłem, czuję, że mam podstawowe umiejętności wymagane do wykonania tego zadania. Nie chcę tylko wysadzić się w powietrze lub zasnąć na wieki. Porównuję więc różne przepisy i znajduję te, które wydają mi się legalne. Przeszukałem archiwum hive, errowid, rod, a potem znalazłem się tutaj. Wierzę, że można tu zdobyć prawdziwą wiedzę.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich,

Szukałem nowego dostawcy katynonu, ponieważ mój został wycofany i znalazłem to forum :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Czytałem o BB na różnych forach i stronach, aby mieć dobry i kompletny pomysł na ciebie, ale wszystko zaczyna się od Dread, gdzie po raz pierwszy odkryłem istnienie tego forum. Naprawdę cieszę się, że znalazłem taką społeczność! Mam nadzieję na szczęśliwą, stymulującą i długą koegzystencję, abyśmy wszyscy mogli się rozwijać w najlepszy sposób!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Najpierw obejrzałem twoje filmy na YouTube i zobaczyłem, że chemia jest we właściwej formie. Zobaczyłem link do Dark Webb w opisie i trafiłem w sedno, jeśli chodzi o znalezienie mojej gildii chemików.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
W komentarzu na youtube był link do filmu o wujku Festerze, nie pamiętam do czego dokładnie, ale nie mogłem spać całą noc oglądając sekcję wideo. Bardzo doceniam to, co tutaj robicie.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Dostałem wskazówkę od użytkownika fro. Cieszę się, że znalazłem to miejsce!
 
Top