SCAM Wprowadzenie do Black Pyramid Market

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bardzo obiecujące! Mam nadzieję, że to miejsce jest wolne od oszustw
spróbuję, dzięki
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Nie mogę się doczekać, aż to wszystko zostanie zaakceptowane, mam nadzieję, że zmienią zdanie i rozwiążą problemy systemowe!
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
Cześć stary, dzięki za skontaktowanie się z nami.

Opublikowaliśmy kolejne ogłoszenie wkrótce po temacie antyphishingowym.

Zbroja antyphishingowa pojawi się tylko w losowych przypadkach.

Przez większość czasu wszystko, co musisz zrobić, aby się zarejestrować, to po prostu odpowiedzieć na jedną z naszych dwóch captcha i to wszystko.

Działa to dobrze, ponieważ każdego dnia rejestrują się nowe osoby.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
i dlaczego pieniądze są tam zamrożone i żaden sprzedawca nie jest online, a nawet nie akceptuje niczego przez 2 tygodnie + czy to rodzaj biznesu? myślę, że nie ...
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: nie załączyłeś żadnego zrzutu ekranu w swoim poście.
Właśnie ponownie przesłałeś te załączone w naszym temacie....
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: nie załączyłeś żadnego zrzutu ekranu w swoim poście.
Właśnie ponownie przesłałeś te załączone w naszym temacie....
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Jest to rynek oszustw. Użytkownicy uważajcie, nie działajcie na tym rynku. Zostałeś ostrzeżony.

ADMIN: Ten wątek rynkowy powinien mieć czerwony znacznik SCAM, podobnie jak Alien Market.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
dlaczego nikt nie usuwa tego gówna z linków do rynku? pieprzeni oszuści ...
 

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Forum BB odkryłem 3 dni temu dzięki rynkowi Black Pyramid i ich bardzo przyjaznemu wsparciu, do którego dołączyłem około miesiąc temu.

Po pierwsze: dziękuję wam obu za wniesienie odrobiny świeżości w tę dziedzinę, jaką jest darknet.
Po drugie i nie ostatnie, kiedy większość ludzi lubi prostotę (i brzydotę przez większość czasu) z powodu słabego kodowania lub projektowania lub po prostu dlatego, że są zbyt leniwi, aby dokonać niezbędnej aktualizacji, ci faceci podwajają ilość wysiłku i zgadnij co: to pokazuje! w każdym aspekcie!

Wielkie dzięki dla Heinsenberga i Amenhotepa za świetną robotę. 😉😘

O ile mogłem wypróbować (mam w sumie 8 zrealizowanych zamówień), rynek jest bardzo szybki, zdjęcia, wyszukiwanie, profil, członek i strona produktu ładują się w mgnieniu oka.
Naprawdę podoba mi się również system sprawdzania i dynamika bez użycia Javy. To jest genialne.

Design też jest bezbłędny (ok, zgadzam się, że zawsze byłem wielkim fanem kultury egipskiej z mojej strony...).

Kiedy inne rynki wydają się stare, nudne i zwykle prowadzone przez tę samą ekipę, ty naprawdę dokonałeś czegoś, co nazywam wybuchem w tej dziedzinie i przypuszczam, że teraz jest tylko kwestią czasu, zanim przyciągniesz przyzwoity ruch, jeśli nie już.

Widziałem tu i ówdzie jakieś przepychanki z innymi ludźmi, którym możesz zawracać głowę swoimi usługami: Zignoruj ich, nie przejmuj się nimi i kontynuuj dobrą robotę.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
cześć chłopaki ! czarna piramida jest fajna ! ale jestem noobem i chcę napisać wiadomość i kiedy napisałem nic nie mogę zrobić !!! jak mogę to zrobić proszę !!! to jest głupie pytanie wiem ale pomóż mi proszę ... miłego dnia
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
To nie jest fajne, chyba że lubisz oszustwa. Btw, wyraźnie trollujesz i szukasz uwagi. Więc proszę bardzo ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Brak aktualizacji, brak numeru śledzenia, nie polecam do robienia interesów.
Czekałem miesiąc, aby móc złożyć zamówienie, a teraz czekam kolejne 12 dni i nie było żadnych aktualizacji dostarczonych przez sprzedawców, mimo że poprosiłem ich o numer śledzenia. Facet, który poprosił mnie o zakup tych próbek, wkurzył się, a teraz wyglądam głupio. To wszystko jest bardzo nieprofesjonalne, rynek nemesis był o wiele lepszy. Obawiam się nawet, że może to być oszustwo, ponieważ nie mogłem wypłacić środków, a wsparcie nigdy nie odpowiedziało mi, gdy poprosiłem o zwrot pieniędzy. Były one dostępne tylko w portfelu rynkowym, ale nie mogłem ich wypłacić.
 

Attachments

  • SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 302

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Trzymam się z daleka, mogę powiedzieć po 2 tygodniach oczekiwania na przyjęcie zamówienia i nie mogę się wycofać!!! Mam nadzieję, że zmienią zdanie, ale tak naprawdę to strata czasu!
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Czekałem około 6-7 tygodni. 2 i pół tygodnia odkąd zamówienie zostało wysłane zgodnie ze statusem zamówienia, ale nadal nic nie dotarło, w niedzielę otworzyłem spór i nadal nic.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ten post powinien zostać usunięty lub oznaczony jako oszustwo, aby więcej osób nie wpadło w pułapkę.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Nadal brak odpowiedzi

Zaakceptowano dnia 2023-11-18 (20:59)

Wysłano dnia 2023-11-18 (22:59)

Zakwestionowano dnia 2023-12-03 (15:29)
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Mój został zaakceptowany do tej pory, mam nadzieję, że działa dobrze, a następnie wezmę wszystkie odpowiedzi na wsparcie, ale strona ma wiele kłopotów, myślę, że powoduje to ogromne opóźnienia. cóż, zobaczmy, mam nadzieję, że zadziała to również dla innych w tej samej sytuacji, czy w międzyczasie otrzymałeś odpowiedź wsparcia?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Moje również zostało zaakceptowane i po ponad dwóch tygodniach towar nigdy nie dotarł, zobaczymy, czy otrzymam zwrot pieniędzy, ponieważ wsparcie nad tym pracuje.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Mogę mieć tylko nadzieję, że był to specyficzny problem sprzedawcy i mam nadzieję, że mój działa dobrze, ale wygląda na to, że rozwiązali problemy z ostatnich tygodni!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ostatnia wiadomość od supportu była 4 dni temu, sprzedawcy pozostają nieaktywni, nadal nie otrzymałem zwrotu środków, a support po prostu przetrzymuje moje środki znając całą sytuację. To bardzo dziwna sytuacja
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Chociaż myślisz, że jest w depozycie, prawdopodobnie używają tych funduszy, brak klucza widoku = brak dowodu na to, że rynek posiada monety.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Rynek faktycznie w dół?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Trzymaj się z daleka od tego totalnego oszustwa !!!! ta strona to najgorsze gówno w historii !!!!
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Rynek spadł, a ja mam 700usd w portfelu! Czy to oszustwo przy wyjściu? Ponieważ nie możemy wypłacić środków z portfela, to musiało się zdarzyć.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Próbowałem wypłacić od nich środki przez wieki bez żadnego rezultatu
 
View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nie mogę nawet wypłacić ponad 300 dolarów, które są na moim koncie, bez napotkania komunikatu

"Przed wypłaceniem środków, które zostały zdeponowane na naszym rynku, musisz dokonać co najmniej 1 sprzedaży o wartości połowy salda.
W przyszłości, jeśli chcesz, aby Twoje środki zostały automatycznie zwrócone do Twojego osobistego portfela po anulowanym lub nieudanym zamówieniu, możesz włączyć uwierzytelnianie 2fa w swoim profilu i wprowadzić zwrot kryptowalut".

Nie mogłem też dokonać zakupu, który został dostarczony do mojej skrzynki pocztowej. Sprzedawcy, z którymi rozmawiałem na tej stronie, nie chcą podawać identyfikatora śledzenia ani usprawiedliwiać niewłaściwego umieszczenia identyfikatora śledzenia. To śmieszne, że ten rynek (czarny rynek) jest nadal uważany za dość renomowany na innych stronach, prawie bez krytyki, w przeciwieństwie do ares i incognito. To jest wyraźne oszustwo, smh. Powinienem był zrobić lepsze badania, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nie sądzę, że to szalone, że ta strona jest nadal dołączona do ich strony głównej. W pewnym sensie pozwala im to zachować wiarygodność, którą kiedyś mieli. W pewnym momencie uważam, że czarna piramida była legalnym rynkiem. Teraz są oszustami, którzy nie pozwalają swoim klientom wypłacać pieniędzy.
 
Top