SCAM Wprowadzenie do Black Pyramid Market

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Forum BB odkryłem 3 dni temu dzięki rynkowi Black Pyramid i ich bardzo przyjaznemu wsparciu, do którego dołączyłem około miesiąc temu.

Po pierwsze: dziękuję wam obu za wniesienie odrobiny świeżości w tę dziedzinę, jaką jest darknet.
Po drugie i nie ostatnie, kiedy większość ludzi lubi prostotę (i brzydotę przez większość czasu) z powodu słabego kodowania lub projektowania lub po prostu dlatego, że są zbyt leniwi, aby dokonać niezbędnej aktualizacji, ci faceci podwajają ilość wysiłku i zgadnij co: to pokazuje! w każdym aspekcie!

Wielkie dzięki dla Heinsenberga i Amenhotepa za świetną robotę. 😉😘

O ile mogłem wypróbować (mam w sumie 8 zrealizowanych zamówień), rynek jest bardzo szybki, zdjęcia, wyszukiwanie, profil, członek i strona produktu ładują się w mgnieniu oka.
Naprawdę podoba mi się również system sprawdzania i dynamika bez użycia Javy. To jest genialne.

Design też jest bezbłędny (ok, zgadzam się, że zawsze byłem wielkim fanem kultury egipskiej z mojej strony...).

Kiedy inne rynki wydają się stare, nudne i zwykle prowadzone przez tę samą ekipę, ty naprawdę dokonałeś czegoś, co nazywam wybuchem w tej dziedzinie i przypuszczam, że teraz jest tylko kwestią czasu, zanim przyciągniesz przyzwoity ruch, jeśli nie już.

Widziałem tu i ówdzie jakieś przepychanki z innymi ludźmi, którym możesz zawracać głowę swoimi usługami: Zignoruj ich, nie przejmuj się nimi i kontynuuj dobrą robotę.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
cześć chłopaki ! czarna piramida jest fajna ! ale jestem noobem i chcę napisać wiadomość i kiedy napisałem nic nie mogę zrobić !!! jak mogę to zrobić proszę !!! to jest głupie pytanie wiem ale pomóż mi proszę ... miłego dnia
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
To nie jest fajne, chyba że lubisz oszustwa. Btw, wyraźnie trollujesz i szukasz uwagi. Więc proszę bardzo ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Próbowałem kupić coś na tym rynku, zdeponowałem środki, złożyłem zamówienie i nie było odpowiedzi od sprzedawców. Skontaktowałem się z pomocą techniczną, która powiedziała, że sprzedawcy nie są w stanie zalogować się na rynek z powodu pewnych aktualizacji. Czekałem cierpliwie, a moje zamówienia nadal nie zostały zaakceptowane przez sprzedawców, teraz próbuję wypłacić środki i pojawia się ten komunikat

"Przed wypłaceniem środków, które zostały zdeponowane na naszym rynku, musisz dokonać co najmniej 1 sprzedaży o wartości połowy salda.
W przyszłości, jeśli chcesz, aby Twoje środki były automatycznie zwracane do Twojego osobistego portfela po anulowanym lub nieudanym zamówieniu, możesz włączyć uwierzytelnianie 2fa w swoim profilu i wprowadzić zwrot kryptowalut".

Włączyłem to, ustawiłem adres portfela zwrotu, złożyłem zamówienie, anulowałem je, a środki nadal znajdują się na saldzie portfela na stronie internetowej. Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną i nie ma odpowiedzi.
 

nedge

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
żaden ze sprzedawców nie wysyła gówna - wysłałem 1000 za paszport... potem sprzedawca próbował powiedzieć, że za "dobry" będzie kosztował podwójnie i próbował mnie spalić, ponieważ nie mają prawdziwych umiejętności. zdeponowali je na koncie 4 miesiące temu i nadal nie pozwalają mi ich przelać. kiedy próbuję je wydać (codziennie), NIC NIE JEST WYSYŁANE, a większość plików cyfrowych jest uszkodzona lub zawiera hasła. JAK MOŻNA WYDAWAĆ PIENIĄDZE, JEŚLI NIC NIGDY NIE MOŻE ZOSTAĆ WYSŁANE... RÓWNIE DOBRZE MOŻNA PO PROSTU ZAPŁACIĆ 2/3 Z GÓRY I NAZWAĆ TO STRATĄ I IŚĆ DALEJ.... A TERAZ TO GÓWNIANE GÓWNO MÓWI, ŻE PRZEPRASZAM, NIC TAM NIE MA ZA KAŻDYM RAZEM, GDY PRÓBUJĘ SIĘ ZALOGOWAĆ. NIENAWIDZĘ TYCH SKURWYSYNÓW. PRACUJĘ BEZPOŚREDNIO DLA KARTELU FELIXA ARELLANO I MAMY ZAMIAR DAĆ ZIELONE ŚWIATŁO TYM GŁUPCOM I ZAKOŃCZYĆ ICH CAŁĄ LINIĘ KRWI. JEŚLI ZADAJESZ SIĘ Z KRYMINALISTAMI, W KOŃCU TRAFISZ NA TYCH ZŁYCH... WSZYSCY ZOSTANĄ POBŁOGOSŁAWIENI. DO ZOBACZENIA
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Wygląda na to, że wszystko już działa, rozmawiałem ze sprzedawcami i powiedzieli, że przyjęli moje zamówienia i może być jakiś błąd związany z aktualizacją, ale nadal powinna istnieć opcja wycofania środków po anulowaniu zamówienia. To tak, jakby po dokonaniu płatności nigdy nie można było wypłacić środków.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Czy udało Ci się wypłacić środki? Mam ten sam problem.
"Przed wypłaceniem środków, które zostały zdeponowane na naszym rynku, musisz dokonać co najmniej 1 sprzedaży o wartości połowy salda.
W przyszłości, jeśli chcesz, aby Twoje środki były automatycznie zwracane do Twojego osobistego portfela po anulowanym lub nieudanym zamówieniu, możesz włączyć uwierzytelnianie 2fa w swoim profilu i wprowadzić zwrot kryptowalut".
Rozmawiałem z pomocą techniczną, a odpowiedź, którą otrzymałem, brzmiała: "Jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy, będziesz mógł to zrobić, gdy wydasz łącznie 2/3 początkowego depozytu (jako środek bezpieczeństwa przed phishingiem)".
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Rynek spadł, a ja mam 700usd w portfelu! Czy to oszustwo przy wyjściu? Ponieważ nie możemy wypłacić środków z portfela, to musiało się zdarzyć.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Próbowałem wypłacić od nich środki przez wieki bez żadnego rezultatu
 
View previous replies…

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
blackpyoc3gbnrlvxqvvytd3kxqj7pd226i2gvfyhysj24ne2snkmnyd.onion
Czy ten link działa?
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Biorąc pod uwagę, że to forum jest wymienione na ich stronie głównej, myślę, że to szalone! i sprawia, że to forum wydaje się mniej legalne... Szczerze mówiąc, muszą wyjaśnić, dlaczego nie pozwalają ludziom wypłacać pieniędzy i dlaczego rynek spada?
Czy to oszustwo i wyjście? Czy pieniądze są w depozycie, czy ich używają?
Ludzie powinni być świadomi tego oszustwa.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nie mogę nawet wypłacić ponad 300 dolarów, które są na moim koncie, bez napotkania komunikatu

"Przed wypłaceniem środków, które zostały zdeponowane na naszym rynku, musisz dokonać co najmniej 1 sprzedaży o wartości połowy salda.
W przyszłości, jeśli chcesz, aby Twoje środki zostały automatycznie zwrócone do Twojego osobistego portfela po anulowanym lub nieudanym zamówieniu, możesz włączyć uwierzytelnianie 2fa w swoim profilu i wprowadzić zwrot kryptowalut".

Nie mogłem też dokonać zakupu, który został dostarczony do mojej skrzynki pocztowej. Sprzedawcy, z którymi rozmawiałem na tej stronie, nie chcą podawać identyfikatora śledzenia ani usprawiedliwiać niewłaściwego umieszczenia identyfikatora śledzenia. To śmieszne, że ten rynek (czarny rynek) jest nadal uważany za dość renomowany na innych stronach, prawie bez krytyki, w przeciwieństwie do ares i incognito. To jest wyraźne oszustwo, smh. Powinienem był zrobić lepsze badania, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nie sądzę, że to szalone, że ta strona jest nadal dołączona do ich strony głównej. W pewnym sensie pozwala im to zachować wiarygodność, którą kiedyś mieli. W pewnym momencie uważam, że czarna piramida była legalnym rynkiem. Teraz są oszustami, którzy nie pozwalają swoim klientom wypłacać pieniędzy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie wygląda na to, że już działa
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Czarna piramida?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie załadowało mi się. Czy się mylę?
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Na razie jest ono jeszcze dostępne.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ok, dzięki za ostrzeżenie
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Jeśli szukasz alternatywy, wypróbuj abacus.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myślę, że w pewnym sensie wyraziłem obawy dotyczące Amenhotepa, kiedy bb połączył się z nimi. Powiedziałem również, że jedynym sposobem na odniesienie sukcesu na rynku jest zbyt duża liczba oszustów.
 
Top