Synteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Brak wideo, ale mogę szczegółowo doradzić w sprawie procesu tutaj, w wiadomości prywatnej lub XMPP. Mam wystarczająco dużo praktycznego doświadczenia w tej syntezie.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Czy chlorek glinu AlCI3 może zastąpić nitrometan? Nie można kupić nitrometanu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nie, czas się nie skraca. Nie możemy użyć nitrometanu, otrzymamy produkt, ale wydajność będzie niższa i trudniej będzie go oczyścić. Może można kupić 1,1,1,3,3-heksafluoroizopropanol (HFIP)? Chociaż jego cena nie pozwala być najlepszą opcją.
 
Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Czy ktoś ma dostęp do tego numeru?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
To jest pytanie za milion dolarów Frenchie. Myślę, że jestem poniżej nooba, ponieważ zdecydowanie nie jestem chemikiem, ale mogę przenieść trochę gówna.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tam, gdzie jest napisane o chłodzeniu, tak, reakcja jest egzotermiczna. Odczynniki należy dodawać bardzo ostrożnie i powoli
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jaka jest alternatywa dla chlorku cyny (IV)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Prawdopodobnie tak, ponieważ heksan i DCM są mieszalnymi rozpuszczalnikami. Weź pod uwagę, że musisz policzyć objętość SnCl4 w heksanie w zależności od stężenia, aby dodać taką samą ilość SnCl4, jak w tej instrukcji.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jaka jest alternatywa dla chlorku cyny (IV)?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Witam, zamówiliśmy 109555-87-5 bezpośrednio od dostawcy, ale wysłali 83-34-1.....3-metyloindol.
Czy ten produkt może zastąpić 109555-87-5 w tej syntezie?
Jeśli nie, to czy istnieje inna droga wykorzystująca 83-34-1, czy też ten produkt nie jest dobry.
Pomoc mile widziana.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Sorry kolego dostawcy chyba sobie z ciebie kpią 3-metyl indol jest również znany jako skatol i jest to dosłowny zapach gówna (obawiam się, że nie żartuję) i niestety nie może być użyty do przygotowania ponieważ pozycja 3 jest zajęta przez metyl (nie powiedziałem, że jest to niemożliwe, ponieważ utlenianie metylu do kwasu karboksylowego, który z kolei może teoretycznie, a nie w praktyce, zostać przekształcony w chlorek acylu do dalszego Friedla).Crafts it with naphtalene is just my imagination and never heard of anyone doing this) Najlepszą radą jest zakup indolu, ponieważ jest to prawdopodobnie najtańszy budulec w całej cząsteczce.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Cześć przyjaciele, chcę zapytać tych, którzy odnieśli sukces w syntezie JWH-018:
czy ktoś znajduje się w Europie i jest w stanie sprzedać niewielką ilość lub więcej gotowego produktu?
pm proszę
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Proszę o pomoc w sprawie chlorku cyny (IV), nie mogłem go dostać, a znalazłem chlorek cyny (Il) w stanie stałym, a nie ciekłym, więc czy mogę go użyć w reakcji?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
SnCl2 (chlorek cyny) nie jest silnym kwasem Lwisa, który jest potrzebny do katalizowania reakcji acylowania; na youtube można znaleźć preparat, w którym związkiem docelowym jest wodorek triblutylu cyny, ale SnCl4 jest przygotowywany jako półprodukt z proszku metalu Sn w ogrzewanej rurce, przez którą przepływa Cl2. To hardcorowa chemia, więc amatorzy nie powinni jej próbować, nie żeby jwh018 nią był.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź. Czy istnieje inna alternatywa i na czym ona polega?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Mam 4-chlorek cyny.
tylko Europa
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Dziękujemy bardzo
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
W drugim i ostatnim kroku ustaliłem temperaturę na 70 stopni Celsjusza, a ostatecznie produkt wyszedł słaby. W związku z tym, jaka temperatura jest wymagana do reakcji w ostatnim etapie?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh jest dla początkujących. Dla starszych jest słabe, ale aktywne:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
W pierwszym kroku udało mi się uzyskać go w postaci stałej. Próbowałem go rekrystalizować z etanolu, ale nie udało się, więc rekrystalizowałem go z IPA. Drugi krok to reakcja, którą próbowałem rekrystalizować za pomocą ipa bez odpowiedniego zestalenia, ponieważ się spieszyłem. Ale nie otrzymałem go w stanie stałym. Czy muszę zrobić coś stałego podczas rekrystalizacji? I jaki jest najbardziej odpowiedni rozpuszczalnik do rekrystalizacji w kroku 2?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top