Produkcja i wysyłka najdoskonalszych leków za pomocą DIRECTION i MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPŁATNE PRÓBKI - PROSZĘ PRZECZYTAĆ NASTĘPUJĄCĄ STRONĘ

W Vector Laboratories rozumiemy, że zaufanie jest czymś, na co trzeba zapracować, nigdy nie łamiąc danego słowa dotyczącego jakości naszego produktu. W związku z tym okazujemy nasze uznanie dla tej fantastycznej społeczności, rozpoczynając uruchomienie naszej firmy od rozdania bezpłatnych próbek naszych produktów. Chcemy dać naszym nowym klientom posmakować naszej nienagannej obsługi klienta i naszej doskonałej satysfakcji klienta, rozpoczynając rozdawanie następujących produktów:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 wybranych klientów otrzyma po 5G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W NABORZE?

(Aby móc się zarejestrować, należy przeczytać poniższe informacje)


Istnieją tylko dwa proste wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się darmową próbką. Musisz być członkiem tego forum. Jeśli na Twoim profilu widnieje napis "nowy użytkownik", nie kwalifikujesz się do otrzymania próbki, ponieważ administrator nie uzna Twojej recenzji naszego produktu za ważną. Wynika to z faktu, że polityka forum dotycząca darmowych próbek stanowi, że próbki mogą być przyznawane tylko "członkom" forum.

Kolejnym wymogiem rozdawnictwa jest gwarancja pozostawienia recenzji na temat naszego produktu w sekcji marketplace oraz w wątku, który właśnie czytasz. Uprzejmie proszę również klientów o niepozostawianie recenzji w żadnym innym miejscu na forum poza marketplace i tym wątkiem (wyjątki mogą mieć miejsce, jeśli polecasz nas innemu użytkownikowi forum). Cieszę się z Waszego uznania, ale nie chcę, aby spamowanie było uciążliwe dla administracji forum. Jeśli recenzja nie zostanie pozostawiona po przekazaniu próbki, nasz zespół i inni sprzedawcy mogą nie zdecydować się na przekazanie próbek lub współpracę z Tobą

Jeśli spełniasz te dwa wymagania, gratulacje! Możesz otrzymać próbkę! Po prostu skomentuj poniżej ten wątek, określając, który produkt chciałbyś wypróbować (możesz otrzymać tylko jedną próbkę jednego produktu), a my sami wyślemy Ci DM. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wiadomości po komentarzu, ponieważ sami wyślemy Ci wiadomość z prośbą o próbkę.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Chciałbym otrzymać próbkę i na pewno zrobię recenzję, a także szczegółowy opis smaku, początku, czasu trwania i zejścia. Mam nadzieję, że zostanę wybrany, a także przyszły biznes z wami dzięki
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Zapraszam do wysłania mi wiadomości DM, gdy tylko będziesz gotowy, abyśmy mogli porozmawiać o dostarczeniu próbki ;)
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Niesamowite, dziękuję!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Cześć, chciałbym spróbować dextro meth crystal. Czy mogę dostać trochę? Pisanie recenzji jest rzeczą oczywistą :))
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jestem z Francji....love, aby wypróbować próbkę amph sulphat... Zrobię recenzję, jak tylko otrzymam i przetestuję....
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jestem z USA i chciałbym wypróbować waszą pastę amfetaminową lub kryształy metamfetaminy! Najlepiej siarczanu amfetaminy, ponieważ nie jest to coś, co łatwo znaleźć w Stanach Zjednoczonych.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Cześć. Od dłuższego czasu szukam metamfetaminy, byłoby fajnie, gdybym mógł zdobyć próbkę. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Cześć, czy mógłbym prosić o próbki, jestem bardzo zainteresowany twoimi towarami.... Chciałbym wkrótce zamówić kilka .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre... par avance merci....
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hej, jestem naprawdę zainteresowany uzyskaniem próbki DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS z UE. Mieszkam w Austrii i używam narkotyków od 2015 roku, więc doświadczyłem wielu leków i byłbym naprawdę szczęśliwy, gdybym mógł je zdobyć. Mam nadzieję, że otrzymam dobre wieści. Życzę miłego dnia FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Cześć,

właśnie przeczytałem twoje informacje i jestem naprawdę zainteresowany twoimi produktami, szczególnie twoją s-ketaminą i twoją dekstro-metamfetaminą, czy możliwe jest pobranie próbki twoich produktów? Byłbym naprawdę szczęśliwy, gdybym otrzymał pozytywną odpowiedź. :)

Z poważaniem Matthäus

PS: Napiszę również szczegółową recenzję po wypróbowaniu, jeśli jest to możliwe. :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Czy mogę prosić o próbkę, jeśli promocja jest nadal aktywna, mam nadzieję, że nie spóźnię się na tę imprezę. Proszę o informację w najbliższym dogodnym terminie. dziękuję
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chciałbym wypróbować próbkę waszej dekstro metanoetaminy? Chętnie zostawię recenzję waszego produktu.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Zostały jakieś próbki do USA?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tak! Obecnie posiadamy próbki D-Meth dostępne w USA. Zachęcamy do wysłania nam wiadomości w celu odebrania jednej z nich :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Cześć,
czy możliwe jest pobranie próbki do SEA -(amph)?

Dzięki
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Czy przez SEA masz na myśli Serbię?
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Czy mogę otrzymać bezpłatną próbkę, jeśli to możliwe?
 
Top