Produkcja i wysyłka najdoskonalszych leków za pomocą DIRECTION i MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPŁATNE PRÓBKI - PROSZĘ PRZECZYTAĆ NASTĘPUJĄCĄ STRONĘ

W Vector Laboratories rozumiemy, że zaufanie jest czymś, na co trzeba zapracować, nigdy nie łamiąc danego słowa dotyczącego jakości naszego produktu. W związku z tym okazujemy nasze uznanie dla tej fantastycznej społeczności, rozpoczynając uruchomienie naszej firmy od rozdania bezpłatnych próbek naszych produktów. Chcemy dać naszym nowym klientom posmakować naszej nienagannej obsługi klienta i naszej doskonałej satysfakcji klienta, rozpoczynając rozdawanie następujących produktów:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 wybranych klientów otrzyma po 5G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W NABORZE?

(Aby móc się zarejestrować, należy przeczytać poniższe informacje)


Istnieją tylko dwa proste wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się darmową próbką. Musisz być członkiem tego forum. Jeśli na Twoim profilu widnieje napis "nowy użytkownik", nie kwalifikujesz się do otrzymania próbki, ponieważ administrator nie uzna Twojej recenzji naszego produktu za ważną. Wynika to z faktu, że polityka forum dotycząca darmowych próbek stanowi, że próbki mogą być przyznawane tylko "członkom" forum.

Kolejnym wymogiem rozdawnictwa jest gwarancja pozostawienia recenzji na temat naszego produktu w sekcji marketplace oraz w wątku, który właśnie czytasz. Uprzejmie proszę również klientów o niepozostawianie recenzji w żadnym innym miejscu na forum poza marketplace i tym wątkiem (wyjątki mogą mieć miejsce, jeśli polecasz nas innemu użytkownikowi forum). Cieszę się z Waszego uznania, ale nie chcę, aby spamowanie było uciążliwe dla administracji forum. Jeśli recenzja nie zostanie pozostawiona po przekazaniu próbki, nasz zespół i inni sprzedawcy mogą nie zdecydować się na przekazanie próbek lub współpracę z Tobą

Jeśli spełniasz te dwa wymagania, gratulacje! Możesz otrzymać próbkę! Po prostu skomentuj poniżej ten wątek, określając, który produkt chciałbyś wypróbować (możesz otrzymać tylko jedną próbkę jednego produktu), a my sami wyślemy Ci DM. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wiadomości po komentarzu, ponieważ sami wyślemy Ci wiadomość z prośbą o próbkę.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hej, jak leci, jestem w usa i jestem zainteresowany twoimi kryształami d_ meth do szczegółowej i dokładnej oceny i recenzji.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Oczywiście
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Znajdź ketaminę w sprzedaży hurtowej, hostowaną tylko przez producentów z USA
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Chcę zapisać się na bezpłatną próbkę
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Szukanie próbki
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Czy jest szansa na darmową próbkę dextro meth crystal? Pochodzę z Czech i zażywam metę od prawie dziesięciu lat, ale nigdy w formie krystalicznej. Jestem bardzo ciekawy, jaki będzie miała na mnie wpływ. Obiecuję napisać dokładną recenzję :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hej, drogie Laboratoria Vector,
Jestem z Austrii i naprawdę chciałbym otrzymać próbkę D-Meth.
Z poważaniem FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Czy mogę prosić o trochę dextro-Meth? Jestem w USA i umieram z tęsknoty za dobrym d-Meth!!! Dam ci uczciwą recenzję i opublikuję zdjęcia (bez EXIF). Jestem podekscytowany. Mam nadzieję, że dostanę od ciebie p.m. Kiedyś robiłem to sam w 2000 roku. Minęło co najmniej 10 lat, odkąd miałem legalną dekstrozę. Proszę, wybierz mnie!!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Witaj VectorLabs! Inny sprzedawca okazuje wsparcie! Czy mogę kupić 3,5 g D-metamfetaminy z wysyłką do Azji?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Witam,

Przepraszam, ale wysyłamy tylko na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Czy kwalifikuję się do otrzymania próbki?
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, jestem bardzo zainteresowany i chciałbym 5 sztuk. Zapraszam do wypróbowania. Dostawa powinna być do Frankfurtu nad Menem. Jak długi byłby czas dostawy?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Witam, potrzebuję próbki dla DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS DLA KLIENTÓW EUROPEJSKICH
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Przepraszam za opóźnioną odpowiedź.

Niestety skończyły nam się próbki D-Meth dla klientów z UE.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Jeśli ktoś się zastanawia, czy sprzedawca jest legalny
Mogę potwierdzić dla 💯 tak
Dobra jakość
zawsze swobodnie

Nie zastanawiaj się dłużej tylko zamawiaj

Dzięki kolego 🍀



Mam nadzieję, że w przyszłości więcej korporacji 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Zdecydowanie legalny sprzedawca, jakość, dobra cena, szybka wysyłka i miłe wsparcie.
Keep it up Guy's.
Wkrótce zamówię u ciebie. Chcę tylko wypróbować bezpłatną próbkę twojego D-Meth, jeśli
jest to możliwe?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Zwykle nigdy nie proszę nikogo o bezpłatne próbki, ale szukam nowego dostawcy dla moich ludzi, którzy lubią tego typu produkty, więc jeśli to możliwe, chciałbym otrzymać próbkę kryształu dextro dla USA. Dzięki
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hej, chciałbym otrzymać próbkę i naprawdę do bani jest widzieć, że masz tylko 2 recenzje za swoją uprzejmość. Jeśli spojrzysz na mój profil, zawarłem wiele transakcji z różnymi dostawcami i zawsze zostawiałem recenzję. Mam wiele adresów wysyłkowych, które są bezpieczne do odbierania poczty. Chętnie przejrzę oba, jeśli zajdzie taka potrzeba, oczywiście jeśli tylko jeden, wolałbym dostać dextro, ale przejrzę oba.
 
Top