Produkcja i wysyłka najdoskonalszych leków za pomocą DIRECTION i MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPŁATNE PRÓBKI - PROSZĘ PRZECZYTAĆ NASTĘPUJĄCĄ STRONĘ

W Vector Laboratories rozumiemy, że zaufanie jest czymś, na co trzeba zapracować, nigdy nie łamiąc danego słowa dotyczącego jakości naszego produktu. W związku z tym okazujemy nasze uznanie dla tej fantastycznej społeczności, rozpoczynając uruchomienie naszej firmy od rozdania bezpłatnych próbek naszych produktów. Chcemy dać naszym nowym klientom posmakować naszej nienagannej obsługi klienta i naszej doskonałej satysfakcji klienta, rozpoczynając rozdawanie następujących produktów:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 wybranych klientów otrzyma po 5G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W NABORZE?

(Aby móc się zarejestrować, należy przeczytać poniższe informacje)


Istnieją tylko dwa proste wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się darmową próbką. Musisz być członkiem tego forum. Jeśli na Twoim profilu widnieje napis "nowy użytkownik", nie kwalifikujesz się do otrzymania próbki, ponieważ administrator nie uzna Twojej recenzji naszego produktu za ważną. Wynika to z faktu, że polityka forum dotycząca darmowych próbek stanowi, że próbki mogą być przyznawane tylko "członkom" forum.

Kolejnym wymogiem rozdawnictwa jest gwarancja pozostawienia recenzji na temat naszego produktu w sekcji marketplace oraz w wątku, który właśnie czytasz. Uprzejmie proszę również klientów o niepozostawianie recenzji w żadnym innym miejscu na forum poza marketplace i tym wątkiem (wyjątki mogą mieć miejsce, jeśli polecasz nas innemu użytkownikowi forum). Cieszę się z Waszego uznania, ale nie chcę, aby spamowanie było uciążliwe dla administracji forum. Jeśli recenzja nie zostanie pozostawiona po przekazaniu próbki, nasz zespół i inni sprzedawcy mogą nie zdecydować się na przekazanie próbek lub współpracę z Tobą

Jeśli spełniasz te dwa wymagania, gratulacje! Możesz otrzymać próbkę! Po prostu skomentuj poniżej ten wątek, określając, który produkt chciałbyś wypróbować (możesz otrzymać tylko jedną próbkę jednego produktu), a my sami wyślemy Ci DM. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wiadomości po komentarzu, ponieważ sami wyślemy Ci wiadomość z prośbą o próbkę.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, czy mógłbym otrzymać bezpłatną próbkę proszku amfetaminy :) wysłaną do USA?
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
czy można otrzymać bezpłatną próbkę pasty siarczanowej amf wysłanej do chorwacji?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Czy nadal możliwe jest otrzymanie próbki? Jestem w Europie i zostawiam bardzo uczciwe recenzje produktów sprzedawców.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Dobra, posłuchajcie mnie... Wspinałem się po górach (no dobra, może tylko po schodach), walczyłem z zaciekłymi bestiami (aka terminami) i przeszedłem przez pustynię (bardziej jak dzień bez kawy), ale jest jedna rzecz, która może mnie uratować przed tym wszystkim: **twoja darmowa próbka D-Meth**.

Pomóż bohaterowi w jego misji! Obiecuję, że będę je pielęgnował jak złoto, a może nawet napiszę o nich piosenkę (to będzie hit, zaufaj mi). I hej, jeśli próbki będą tak legendarne, jak myślę, że będą, na pewno wrócę, by kupić więcej. Niech stanie się magia! BTW, mieszkam w Belgii... 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Do wszystkich osób ze statusem "nowego członka", które pytały o próbki:

Zapisaliśmy was i osoby zostaną wybrane losowo po wybraniu użytkowników ze statusem "członek" i "rezydent". Zasada losowania na forum stanowi, że osoby, które otrzymają próbki, powinny mieć status "członka" i "rezydenta" :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Z chęcią zrecenzuję Twoją metodę, rynek jest zalany badziewiem 50/50, zawsze zostawiam pełną recenzję, wszelkie pytania proszę o DM.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Witam, chciałbym spróbować waszych produktów.
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Czy mogę otrzymać bezpłatną próbkę?
Dziękuję.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Z przyjemnością otrzymam próbki od Ciebie ;)

Powodzenia wszystkim!

Powodzenia!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Na wszelki wypadek będę miał szczęście --->> AMPHETAMINE SULFATE PASTE

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Jeśli jesteś z Wielkiej Brytanii, możesz uzyskać bezpłatną próbkę od kilku członków @Glitchy jest jednym z nich 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pozdrowienia dla społeczności,

Mam nadzieję, że wszyscy spędziliście miły weekend.

Wciąż mamy kilka próbek D-Meth, ale ostatnio ich wysyłka została wstrzymana, ponieważ nasi partnerzy w Stanach Zjednoczonych musieli uporać się z pewnymi problemami osobistymi. Wrócą one w ciągu najbliższych kilku dni i zaczniemy ponownie wybierać osoby, które otrzymają próbki.

Dziękuję bardzo za cierpliwość, życzę wszystkim spokojnego weekendu :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Cieszę się, że wszystko wróci do normy za kilka dni, nie mogę się doczekać waszych produktów.
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Witam, byłbym również zainteresowany próbką amfetaminy w postaci proszku i pasty, a także D-Meth. Amfetamina jest potrzebna regularnie
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Cześć, jestem zainteresowany przetestowaniem niektórych próbek - AMPH lub D-Meth. Jak widać, zawsze publikuję recenzje. Zamierzam DM osobno na pytanie.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chcę wypróbować 90%+ AMPHETAMINE SULFATE POWDER (suchy). :)
 
Top