Produkcja i wysyłka najdoskonalszych leków za pomocą DIRECTION i MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPŁATNE PRÓBKI - PROSZĘ PRZECZYTAĆ NASTĘPUJĄCĄ STRONĘ

W Vector Laboratories rozumiemy, że zaufanie jest czymś, na co trzeba zapracować, nigdy nie łamiąc danego słowa dotyczącego jakości naszego produktu. W związku z tym okazujemy nasze uznanie dla tej fantastycznej społeczności, rozpoczynając uruchomienie naszej firmy od rozdania bezpłatnych próbek naszych produktów. Chcemy dać naszym nowym klientom posmakować naszej nienagannej obsługi klienta i naszej doskonałej satysfakcji klienta, rozpoczynając rozdawanie następujących produktów:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 wybranych klientów otrzyma po 5G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W NABORZE?

(Aby móc się zarejestrować, należy przeczytać poniższe informacje)


Istnieją tylko dwa proste wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się darmową próbką. Musisz być członkiem tego forum. Jeśli na Twoim profilu widnieje napis "nowy użytkownik", nie kwalifikujesz się do otrzymania próbki, ponieważ administrator nie uzna Twojej recenzji naszego produktu za ważną. Wynika to z faktu, że polityka forum dotycząca darmowych próbek stanowi, że próbki mogą być przyznawane tylko "członkom" forum.

Kolejnym wymogiem rozdawnictwa jest gwarancja pozostawienia recenzji na temat naszego produktu w sekcji marketplace oraz w wątku, który właśnie czytasz. Uprzejmie proszę również klientów o niepozostawianie recenzji w żadnym innym miejscu na forum poza marketplace i tym wątkiem (wyjątki mogą mieć miejsce, jeśli polecasz nas innemu użytkownikowi forum). Cieszę się z Waszego uznania, ale nie chcę, aby spamowanie było uciążliwe dla administracji forum. Jeśli recenzja nie zostanie pozostawiona po przekazaniu próbki, nasz zespół i inni sprzedawcy mogą nie zdecydować się na przekazanie próbek lub współpracę z Tobą

Jeśli spełniasz te dwa wymagania, gratulacje! Możesz otrzymać próbkę! Po prostu skomentuj poniżej ten wątek, określając, który produkt chciałbyś wypróbować (możesz otrzymać tylko jedną próbkę jednego produktu), a my sami wyślemy Ci DM. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wiadomości po komentarzu, ponieważ sami wyślemy Ci wiadomość z prośbą o próbkę.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
hej hej. Tu USA. Szukam próbek dekstro-metamfetaminy. Od jakiegoś czasu szukam naprawdę czystego produktu i wygląda na to, że Yours może być tym, czego potrzebowałem. Produkt w mojej okolicy ostatnio poważnie podupadł i jeśli recenzja w tym wątku i bycie członkiem jest tym, czego potrzeba, to liczę na mnie. Z niecierpliwością czekam na współpracę z wami i mam nadzieję, że wkrótce się odezwiecie.
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jestem zainteresowany próbką amfowitaminy.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Witam, czy jest szansa na wypróbowanie próbki mety?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Nadal dostępne są darmowe próbki, macie bardzo dobre ceny w porównaniu do większości ludzi, a produkty wyglądają naprawdę dobrze, jestem ciekawy ich jakości, jestem zainteresowany amfetaminą lub D-Meth teraz zależy to od tego, co masz dostępne.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs i @Ricardo10

Nie mamy już próbek D-Meth w UE.

Mamy próbki D-metaminy dostępne w USA i próbki amfetaminy dostępne w UE.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Czy mogę zażywać amfetaminę? Jestem z UE
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina, o de sulfato de amphetamina, soy de europa. si no es posible, como puedo hacer un pedido de sulfaro, por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Witam, czy nadal możliwe jest otrzymanie próbki amfetaminy lub siarczanu amfetaminy, jestem z Europy. Jeśli nie jest to możliwe, jak mogę zamówić siarczan, ponieważ nie ma go w opcjach zakupu. Dziękuję
Pozdrawiam
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć, Vector. Czy mogę wypróbować próbkę waszego siarczanu amfetaminy w proszku? Mieszkam w USA.

Dzięki!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ups, nieważne. Zignoruj ostatni post. Wysłałem ci DM, Vector.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dzień dobry, czy mógłbym prosić o próbkę? :) best d-meth? :)
Jeśli jakieś zostały, byłbym bardzo szczęśliwy (Czechy)

Dziękuję, życzę miłego dnia :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Yo, amerykański kliencie. Chętnie spróbuję twojej metody. Dzięki
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Wszystkie nasze europejskie próbki amfetaminy i D-metamfetaminy są już gotowe!

ZOSTAŁY JUŻ TYLKO 3 PRÓBKI D-METH Z USA.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, SKOMENTUJ JAK NAJSZYBCIEJ PONIŻEJ, ZANIM ZOSTANĄ WYPRZEDANE.
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam! Jestem bardzo zainteresowany próbką D meth (EU Ger)! Dzięki :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Cieszę się z zainteresowania naszym produktem! Obecnie nie mamy żadnych bezpłatnych próbek, ale z przyjemnością sprzedamy Ci kilka :)

Wysłałem Ci wiadomość.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Jakieś darmowe próbki metaamfetaminy i amfetaminy dostępne z dostawą do Wielkiej Brytanii?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM w USA i prawdopodobnie widzę to zbyt późno, ale jeśli nie, chciałbym próbkę dekstro.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Z chęcią zrecenzuję Twoją metodę, rynek jest zalany badziewiem 50/50, zawsze zostawiam pełną recenzję, wszelkie pytania proszę o DM.
 
Top