Metamfetamina z tabletek efedryny

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jb5UHtnjL6

Ekstrakcja pseudoefedryny z tabletek farmaceutycznych (Sudafed).
Pseudoefedryna została wyekstrahowana z tabletek Sudafed przy użyciu etanolu, etanolu/metanolu (90:10% obj./obj.) i spirytusu metylowanego. Rozpuszczalniki zostały wybrane w odniesieniu do odpowiedniej tajnej literatury. Dla każdej ekstrakcji, jedna tabletka Sudafed została zmiażdżona przy użyciu moździerza i tłuczka i umieszczona w zlewce. Powłokę tlenku żelaza usuwano przez wielokrotne przemywanie acetonem (łącznie 10 ml), aż do zniknięcia całego czerwonego koloru. Aceton usunięto przez filtrację, a pozostałość pozostawiono do wyschnięcia. Rozpuszczalnik ekstrahujący (15 ml) dodano do zlewki, którą następnie przykryto folią aluminiową i wytrząsano próbkę za pomocą mieszadła mechanicznego przez 15 minut. Próbkę pozostawiono na godzinę w temperaturze pokojowej, a następnie przefiltrowano za pomocą filtracji grawitacyjnej. Rozpuszczalnik odparowano, a powstałą substancję stałą zebrano.
>>>>>>>>Inne metody są tutaj<<<<<<<<

Jod z nalewek jodowych.
Nalewka jodowa (7 ml, 2,5%) i woda destylowana (7 ml) zostały połączone razem i wymieszane przez wirowanie. Stężony kwas chlorowodorowy (1 ml) dodawano kroplami, mieszając, a następnie nadtlenek wodoru (7 ml, 6%, 20 obj.). Mieszaninę przelano do zlewki zawierającej wodę destylowaną (50 ml) i pozostawiono na 20 minut. Mieszanina została następnie przefiltrowana przy użyciu filtracji grawitacyjnej w celu wykrycia kryształów jodu.

Ekstrakcja czerwonego fosforu z pudełek zapałek.
Zapałki zostały odcięte od lokalnie zakupionych pudełek zapałek KTWO i namoczone w acetonie (10 ml). Po 30 minutach czerwony fosfor został zeskrobany z zaczepów, a papier wyrzucony. Wyekstrahowany czerwony fosfor przemyto wodą destylowaną i pozostawiono do wyschnięcia do stałej masy. Suchy czerwony fosfor umieszczono w zlewce i dodano roztwór wodorotlenku sodu (20% wag./obj., 20 ml). Roztwór ten umieszczono na małym ogniu na 2 godz. Produkt końcowy przefiltrowano, przemyto wodą destylowaną i pozostawiono do wyschnięcia do stałej masy.

Synteza metyloamfetaminy metodą moskiewską i hipofosforową.
Sześć partii chlorowodorku metyloamfetaminy przygotowano przy użyciu każdej drogi syntezy dla pseudoefedryny klasy laboratoryjnej i pseudoefedryny wyekstrahowanej z tabletek Sudafed, jak opisano wcześniej. W przypadku wyekstrahowanych próbek prekursorów, niezbędne substancje chemiczne (jod i fosfor), użyte w syntezie, zostały również wyekstrahowane z nalewek i pudełek zapałek. Dwadzieścia cztery partie chlorowodorku metyloamfetaminy zostały przygotowane przy użyciu każdej trasy, co daje łącznie 48 partii.
GXE3aom9cN

[1] Droga moskiewska:
Chlorowodorek pseudoefedryny (2,0 g) zmieszano w kolbie okrągłodennej (100 mL) wraz z czerwonym fosforem (0,6 g), jodem (4,0 g) i wodą destylowaną (2 mL) oraz dołączonym skraplaczem. Mieszaninę utrzymywano w temperaturze wrzenia przez 24 godziny, a następnie pozostawiono do ostygnięcia. Po schłodzeniu mieszaninę rozcieńczono równą objętością wody i odfiltrowano czerwony fosfor. Kilka gramów tiosiarczanu sodu umieszczono w zlewce i dodano roztwór wodorotlenku sodu (25% wag./obj., 8 mL) w celu zasadowania roztworu. Następnie dodano go do przefiltrowanej mieszaniny reakcyjnej i zawirowano, aby ujawnić wolną od metyloamfetaminy zasadę
w postaci oleju, który unosił się na powierzchni roztworu wodnego. W celu ekstrakcji wolnej od metyloamfetaminy zasady dodano toluen (20 ml). Ekstrakt toluenowy był klarowny do bladożółtego. Gazowy bezwodny chlorek wodoru został przepuszczony, aby ujawnić biały osad, który przemyto toluenem. Ciało stałe wysuszono pod wysoką próżnią.

119
z
...

[2] Droga hipofosforowa:
Chlorowodorek pseudoefedryny (2,0 g) umieszczono w kolbie okrągłodennej (100 ml) i zmieszano z jodem (4,0 g) i kwasem hipofosforowym (3,6 ml) oraz dołączono chłodnicę. Mieszaninę utrzymywano w temperaturze wrzenia przez 8 godzin, a następnie pozostawiono do ostygnięcia. Po schłodzeniu mieszaninę rozcieńczono równą objętością wody. Kilka gramów tiosiarczanu sodu umieszczono w zlewce i dodano 25% roztwór wodorotlenku sodu (24 mL) w celu ekstrakcji wolnej zasady metyloamfetaminy. Ekstrakcję i wytrącanie soli przeprowadzono zgodnie z wcześniejszym opisem
.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Cześć

Właśnie je zamówiłem.


A może powinienem zamówić te, jeśli będą łatwiejsze w użyciu?


Składniki poniżej.

Efedryna 30mg
Kofeina 200mg
Aspiryna 30mg


1. Jak mogę usunąć z tego Aspirynę używając najprostszej z metod?
(Aspiryna nie jest rozpuszczalna w wodzie, ale efedryna jest rozpuszczalna? Czy mogę skorzystać z tej metody? Zmielić tabletki, dodać do wody, a następnie przefiltrować grawitacyjnie(aspiryna pozostaje na filtrze), otrzymując efedrynę + kofeinę + wodę).
Hmm, jak usunąć rozpuszczalniki(e fedryna + kofeina) z wody?

2. Jak mogę wyekstrahować tylko efedrynę z tabletek przy użyciu najprostszej z metod, jeśli w ogóle?

Z góry dzięki
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspiryna 10 g/100 ml eteru etylowego
Kofeina 0,2 g/100 ml eteru etylowego
Efedryna nierozpuszczalna w eterze
Używać eteru bezwodnego!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Przepraszam i proszę o pomoc Skończyłem śledzić ten film i nie będę produkować gruboziarnistego proszku meteoraminy, proszę o pomoc Nie rozumiem, jaki jest następny krok, abym mógł produkować kryształy metamfetaminy (lód / met)
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Jak wygląda sytuacja z tabletkami CIRRUS w UE?
Słyszałem, że pierwszym krokiem jest usunięcie skorupy ze wszystkich tabletek - rąk - (bardziej czasochłonny proces) w acetonie, następnie, jeśli są mielone na sucho na proszek, następna ekstrakcja toluenem 2-3x (w toluenie jest oczywiście niepożądany produkt zatrzymanej reakcji, ponieważ chlorowodorek nie rozpuszcza się w toluenie) - przesącz i ten ekstrakt.
Następnie filtrat alkalizować IT w celu zamiany chlorowodorku pseudoefedryny na zasadę i ponownie ekstrakcja (minimum 3 razy) eterem/toluenem/etc i gazowanie hcl do neutralnego ph i na koniec filtracja, suszenie w celu uzyskania pseudoefedryny hcl gotowej do następnego kroku
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Co zawiera Cirrus
- Składniki aktywne:
Każda tabletka zawiera 5 mg dichlorowodorku cetyryzyny w postaci o natychmiastowym uwalnianiu
i 120 mg chlorowodorku pseudoefedryny w postaci o przedłużonym uwalnianiu.
- Inne składniki nieaktywne:
Hypromeloza.
Celuloza mikrokrystaliczna.
Krzemionka koloidalna bezwodna.
Stearynian magnezu.
Monohydrat laktozy

pdwshopnl, ogólnie droga ekstrakcji wygląda dobrze. Forma o przedłużonym uwalnianiu - i jest powłoka tabletek. Przed ekstrakcją toluenem konieczne jest rozpuszczenie wszystkiego w ciepłej wodzie, przefiltrowanie z nierozpuszczalnych i już po ekstrakcji toluenem.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperatury są doprowadzane do wrzenia, dokładny czas reakcji jest określany tylko przez TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Skoro twoim ekspertem jest gówno pochodzące z Meksyku, meta. I czy cała meta jest metą, powiedzmy, że mieliśmy gówno z moskiewskiej trasy redukcji brzozy i każdej innej trasy, o której możesz pomyśleć. Czy wszystko byłoby takie samo. Utrzymują na haju przez jakiś czas. Bo to gówno daje haj na kilka godzin, więc zastanawiam się, czy to w ogóle jest meta?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
TLC - co to jest?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Oznacza to, że temperatura jest regulowana do momentu uzyskania dobrego refluksu (pierścień refluksowy w dolnej 1/3 skraplacza).
Czas również będzie się różnić, ale 24 godziny to dobry punkt wyjścia za pierwszym razem. Obserwacje zmian w refluksie pokażą, kiedy jest on zakończony
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ile metamfetaminy można wyprodukować ze 100 gramów tabletek pseudoefedryny?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Czy został on wyciągnięty z tabletek lub zanim został włożony, a jeśli tak, to jaka jest stawka za pseudo Czy można uzyskać pseudo o jakości farmaceutycznej na rynku? Ponieważ tam, gdzie jestem, można kupić tylko 9 gramów miesięcznie i muszę umieścić ludzi w moim biznesie, aby uzyskać coś wartego dzikiego.
 
View previous replies…

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Zależy to od procesu, niemiecka metoda (dostępny pdf) wyekstrahowała 2,7 g i wyprodukowała 1,6 +-.
Ale przy tej ilości rzeczy mogą zmienić czynniki itp.
Czytaj więcej i bądź cierpliwy
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
W.D, G.P
1-Czy mogę użyć ekstrakcji toluenem po refluksie hipofosforowym? refluksie?
2-Jaka jest uzyskana czystość i jak ją poprawić?
3-Jaka jest maksymalna ilość, którą można zsyntetyzować tymi metodami?

dziękuję
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Używamy tej syntezy (kliknij). Na koniec dodajemy wodny roztwór alkaliczny do podstawowego pH (>10). Do ekstrakcji można użyć toluenu. Ekstrakt możemy przemyć wodą, solanką, tiosiarczanem (aby przemyć pozostały jod). Reakcja jest dobrze skalowana, jeśli istnieje niezbędny sprzęt (dobre mieszanie, wystarczająca objętość kolb i kontrolowany refluks). Jednak skalowanie należy przeprowadzać stopniowo (jeśli nie ma doświadczenia)
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Witam, podążam szlakiem moskiewskim. W ostatnim etapie do roztworu ekstrakcyjnego toluenu przepuszczany jest gazowy chlorowodór, a na ściance zlewki uzyskuje się przezroczyste substancje krystaliczne, w przeciwieństwie do białego proszku na filmie. Po prostu nie mogę znieść ostrego zapachu chlorowodoru. Po wylaniu roztworu toluenu na koniec, na dnie zlewki wciąż pozostaje niewielka ilość żółtej oleistej cieczy. Czy nie wprowadzam wystarczającej ilości chlorowodoru?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Jakie materiały i sprzęt polecacie w tym celu?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Jak zrobić 25% wodorotlenek sodu z 5% wodorotlenku sodu?
Czy można stosować epadrynę zamiast pseudoefedryny?
 
Last edited:

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Mam wiele pytań, więc zebrałem je razem i nie wiem, jak je usunąć.
nie wiem, jak usunąć powyższe pytanie, więc rejestruję się ponownie

1. Jak suszyć pod wysoką próżnią?
2. Jak wyekstrahować kwas podfosforowy za pomocą podchlorynu sodu?
3. Jakiego sprzętu używać do ekstrakcji toluenem?
4. Czy można stosować epadrynę zamiast pseudoefedryny?
5. Jak zrobić 25% wodorotlenek sodu z 5% wodorotlenku sodu?
6. Ile gramów tiosiarczanu sodu muszę użyć z Hypophosphorous route?

Jestem początkujący, więc mam wiele pytań, przepraszam i dziękuję za pomoc.
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ponieważ metoda moskiewska wydaje się różnić od zwykłej metody HI/RP tylko tym, że po prostu używa I2 zamiast HI, moje pytanie brzmi - dlaczego ludzie nie używają częściej metody moskiewskiej? Czy zyski są ogólnie podobne do metody HI? W czym tkwi haczyk? Świetny artykuł
 
Top