Metamfetamina z tabletek efedryny

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Cześć, czy ktoś zna odpowiedź na poprzednie pytanie? Myślałem o tym samym, ponieważ I2 jest łatwo dostępny, więc nie jest jasne, jaka jest zaleta używania HI. Czy wydajność jest lepsza?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
dzięki za informację

Czy można używać benzyny ciężkiej zamiast toluenu?
Jeśli tak, to czy mogę go ekstrahować w ten sam sposób?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Pompę próżniową podłącza się do szklanego naczynia lub dowolnego pojemnika. Pompę próżniową można zbudować z pompy do lodówki lub kupić bezpośrednio. Jeśli jesteś w UE, sprawdź stronę vevor.com. Jeśli trochę poszukasz, znajdziesz ponad 100 filmów na youtube na ten temat. Suszenie jest przyspieszone, gdy odbywa się pod próżnią, ponieważ ciśnienie pary (punkt, w którym ciecze zamieniają się w parę) jest obniżone. Oznacza to, że można gotować wodę lub inne płyny w niższych temperaturach.

2. Dlaczego miałbyś to robić?

3. Lejek separacyjny lub po prostu zlewka i strzykawka. Ekstrakcja rozpuszczalnikami polega na dodaniu rozpuszczalnika, takiego jak toluen, do mieszaniny różnych związków i wirowaniu lub wstrząsaniu. Te, które są rozpuszczalne w toluenie, zostaną uwięzione w toluenie, a pozostałe pozostaną w oryginalnym roztworze. Następnie należy oddzielić toluen od reszty, zwykle za pomocą lejka separacyjnego. Zobacz youtube.

4.. Tak. Nie ma różnicy między efedryną a pseudoefedryną podczas produkcji metamfetaminy.

5. Przez wygotowanie wody. Lub kupując zamiast tego czysty wodorotlenek sodu. To ług. Jest dostępny w prawie każdym sklepie spożywczym na świecie, jako środek do czyszczenia kanalizacji.

6. Kilka.

Początkującym polecam wejść na youtube i obejrzeć tamtejszych chemtuberów. Najbardziej przystępny, pedagogiczny i zabawny jest NileRed. Obejrzyj kilka lub wszystkie jego filmy, a szybko nauczysz się większości podstawowych technik laboratoryjnych, których potrzebujesz.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

dziękuję za radę
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Czy szlak moskiewski wytwarza fosgen jako produkt uboczny? A jeśli tak, to czy są jakieś wskazówki, jak sobie z tym radzić (inne niż oczywiste, tj. zadymienie, respirator)?
 

lucidfear666

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
W ogóle nie wspominasz o temperaturze
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
W reakcji bierze udział woda. Jeśli w chłodnicy zwrotnej jest dobre chłodzenie, nie należy martwić się parowaniem. W przypadku obecności wody należy myśleć tylko o tym, jak kondensować opary jodu.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Cześć Ekspercie,
Jestem dumny, że cię znam.
Pierwszy krok do nauki produkcji narkotyków, wybieram Meth shake n bake. Ponieważ łatwo dostać tabletki efedryny HCL, dokładnie z tabletki Neo Napacin. Ale 1 tabletka zawiera teofilinę 130 mg, efedrynę HCl 12,5 mg. czy możesz podzielić się ze mną prostą metodą uzyskania czystej efedryny z każdej tabletki?

Dzięki Expert
AeHlGrmxEg
za wzajemną edukację, niech Bóg błogosławi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nie ma potrzeby powielania tej samej wiadomości w różnych tematach. Kolejne takie same wiadomości będą usuwane.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Cześć Ekspercie,
przepraszam, po raz ostatni. dzięki za uwagę
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Hej przyjacielu, czy mógłbyś mi powiedzieć, czy sklep na twoim pierwszym zdjęciu jest legalny?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Cześć Patronie, napisałeś "Cześć. Aby oddzielić efedrynę i teofilinę, mieszaninę poddano zasadowaniu wodnym 20% NaOH, a następnie ekstrahowano 2x chloroformem, który wyciąga efedrynę." (ten temat jest kontynuowany z tabletki Neo Napacin).


Przepraszam Patron
Studiowałem, ale nie rozumiem tego:

1. Jaką ilość NaOH 20% ml zalecasz, jeśli ⬇️
80 tabletek składników ogółem = 1 gram, który 10,4 grama teofiliny

2. Jak miesza się z NaOH, to znaczy, czy miesza się go z gorącą wodą? lub po prostu potrząśnij nim lub mieszadłem?

3. Po wymieszaniu, ile chlorofoamu dodałem i jak go wyekstrahowałem? Potrząsnąć nim czy?

4. mówisz "wyciąga efedrynę". gdzie mogę się dowiedzieć, że to efedryna? która strona warstwy, jeśli używam lejka rozdzielającego?

Dzięki ekspercie,
ostatnie pytanie, czy jesteś w grupie RC (1000 $)? Jakie są z tego korzyści?
Jeśli uda mi się zrobić metę, chcę dołączyć do tej grupy z zysku, aby sprzedawać metę
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Witam. Musisz dodać ten roztwór x2 objętości tabletek.
Dodaj 20 g NaOH i zalej wodą o temperaturze pokojowej do objętości 100 ml w cylindrze miarowym lub kolbie miarowej (jest to objętość 100 ml, tylko przykład) Musisz rozpuścić stałe płatki.
Około 1/4 objętości roztworu NaOH ekstrahować dwa razy. Przeczytaj o ekstrakcji w temacie w FAQ laboratorium, jeśli nie wiesz, jak ekstrahować. Są tam wszystkie informacje.
Potrzebna jest warstwa organiczna (górna warstwa w przypadku chloroformu). Następnie należy ją odparować.
Zapytaj administratora @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Research Chemicals
Płatny dostęp
Sekcja projektu poświęcona nowym substancjom psychoaktywnym. Tutaj publikujemy nowe legalne substancje o prawdopodobnych pozytywnych skutkach psychoaktywnych z klas kannabinoidów, opiatów i dysocjantów.
Znajdziesz tu również informacje o potencjalnych substancjach badawczych, które zostały już przetestowane.

_______
Jak kupować i sprzedawać na forum
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Dziękuję za chęć poprowadzenia mnie, przygotowuję się i uczę. pewnego dnia dam ci korzyści z tego, co dajesz, jeśli to zadziała. Obiecuję. ty też @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Czy można użyć H₃PO₄ zamiast kwasu hipofosforowego (H₃PO₂)?
Czy można wytworzyć H₃PO₂ z H₃PO₄?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
nie
Myślę, że nie, fosfor ma inny stopień utlenienia.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Witam, przepraszam, chcę zapytać o metę z hi.some. jakiś czas temu zrobiłem metę z pseudoefedryną 10 gr, HI 10 ml. , 20 ml wody. bez użycia czerwonego fosforu, refluksowałem przez 6 godzin w 100 ° C, a następnie alkalizowałem i ekstrahowałem toluenem, i otrzymałem tylko mniej niż 0,5 gr. z bardzo nieprzyjemnym i nieprzyjemnym zapachem, użyłem pseudoefedryny, która zawiera 60 mg pseudoefedryny
tripolidyna 2,5 mg. Mam nadzieję, że ktoś może odpowiedzieć na moją skargę, którą do tej pory wciąż jestem zdezorientowany. Czy ktoś może odpowiedzieć szczegółowo, będę bardzo wdzięczny dla tych, którzy chcą odpowiedzieć.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Zużyto dwa razy więcej wody niż potrzeba
 
Top