Metamfetamina z tabletek efedryny

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspiryna 10 g/100 ml eteru etylowego
Kofeina 0,2 g/100 ml eteru etylowego
Efedryna nierozpuszczalna w eterze
Używać eteru bezwodnego!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Przepraszam i proszę o pomoc Skończyłem śledzić ten film i nie będę produkować gruboziarnistego proszku meteoraminy, proszę o pomoc Nie rozumiem, jaki jest następny krok, abym mógł produkować kryształy metamfetaminy (lód / met)
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cześć legenda, za nic nie mogę wymyślić, jak oddzielić efedrynę od kofeiny, ponieważ obie są nierozpuszczalne w eterze etylowym, czy masz jakiś pomysł, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Przepraszam i proszę o pomoc, skończyłem śledzić ten film i nie będę produkować surowego proszku metaoetaminy, proszę o pomoc, nie rozumiem, jaki jest następny krok, abym mógł produkować kryształy metamfetaminy (lód / meta).
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dziękuję za odpowiedź,

Przepraszam również, że jestem nowy w tym wszystkim, więc mogę zadawać pytania, które wyglądałyby głupio, gdyby spojrzeć z perspektywy eksperta.

"" Nikt nie może powiedzieć. Jak zły jest GAK. robisz czerwone, białe i niebieskie? gotujesz na zimno? Nazi z litem. Czy zrobiłeś odpowiednią ilość mol, a nie tylko kulkę na oko. Nikt nie może powiedzieć bez dodatkowych informacji. "

Mówiłem o tym samym procesie zademonstrowanym w tym filmie. Podobnie jak przy użyciu pseudoefedryny i czerwonego fosforu. Załóżmy tutaj dwa scenariusze; Po pierwsze, powiedzmy, że zrobiłem to idealnie i użyłem niezwykle precyzyjnych pomiarów. Po drugie, zrobiłem to za pierwszym razem i moje rzeczy (surowce, odczynniki, rozpuszczalniki) były na średnim poziomie czystości i wykonałem średnią pracę. Jaką czystość i wydajność mogę osiągnąć?

"e jest najczęściej wytwarzana z l-efedryny lub d-pseudoefedryny, podczas gdy racemiczna d,l-metamfetamina jest najczęściej wytwarzana z 1-fenylo-2-propanonu (P2P; znanego również jako fenyloaceton i pod kilkoma innymi, bardziej niejasnymi nazwami i akronimami)".

Czy to oznacza, że biały proszek, który otrzymaliśmy na końcu tego całego procesu, był produktem końcowym? I, że nie wymaga dalszego przetwarzania ani niczego innego, to ten sam "lód, krystaliczna metamfetamina" sprzedawana na ulicy? Jeśli tak, to dlaczego była w formie proszku, a nie w formie krystalicznej, jak to zwykle widzimy? I jak możemy ją skrystalizować?

Ponadto w większości filmów widzę, że pod koniec procesu nazywają swój produkt końcowy (ten sam produkt podobny do proszku) chlorowodorkiem metamfetaminy, a nie TYLKO metamfetaminą? Dlaczego tak jest? Czy lód lub krystaliczna metamfetamina, o których zwykle wiemy, że to tylko metamfetamina, ale w rzeczywistości jest to chlorowodorek metamfetaminy, a słowo chlorowodorek nie jest wspomniane, ale zawsze jest tam jako ciche słowo? Czy też chlorowodorek, który otrzymujemy na końcu, jest ekstrahowany przy użyciu innego procesu w celu oczyszczenia produktu końcowego, który jest wtedy TYLKO metamfetaminą (lód, krystaliczna metamfetamina)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ponownie nikt nie może ci tego powiedzieć. Na przykład, czy jesteś nowy? Straty mechaniczne zdarzają się częściej, gdy jesteś nowy. Z tym znowu nie możemy powiedzieć, co robisz czerwony, biały niebieski? Czy planujesz zrobić HI z PH down lub podobnymi nawozami na bazie fosforu? Co z podkładkami fosforowymi. Jak dobrze je wyczyściłeś. itd. itd., czy go kupiłeś. Widzimy, że nie możemy ci powiedzieć, ponieważ istnieje zbyt wiele zmiennych, w tym ponad zredukowana lub niezredukowana pusedo efedryna w porównaniu z metą, którą chcesz, i nie ma sposobu, aby to stwierdzić bez odpowiedniego laboratorium.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Poza tym, jakaś rada w tej sprawie?


"e jest najczęściej wytwarzana z l-efedryny lub d-pseudoefedryny, podczas gdy racemiczna d,l-metamfetamina jest najczęściej wytwarzana z 1-fenylo-2-propanonu (P2P; znanego również jako fenyloaceton i pod kilkoma innymi, bardziej niejasnymi nazwami i akronimami)."

Czy to oznacza, że biały proszek, który otrzymaliśmy na końcu tego całego procesu, był produktem końcowym? I, że nie wymaga dalszego przetwarzania ani niczego innego, to ten sam "lód, krystaliczna metamfetamina" sprzedawana na ulicy? Jeśli tak, to dlaczego była w formie proszku, a nie w formie krystalicznej, jak to zwykle widzimy? I jak możemy ją skrystalizować?

Ponadto w większości filmów widzę, że pod koniec procesu nazywają swój produkt końcowy (ten sam produkt podobny do proszku) chlorowodorkiem metamfetaminy, a nie TYLKO metamfetaminą? Dlaczego tak jest? Czy lód lub krystaliczna metamfetamina, o których zwykle wiemy, że to tylko metamfetamina, ale w rzeczywistości jest to chlorowodorek metamfetaminy, a słowo chlorowodorek nie jest wspomniane, ale zawsze jest tam jako ciche słowo? Czy też chlorowodorek, który otrzymujemy na końcu, jest ekstrahowany przy użyciu innego procesu w celu oczyszczenia produktu końcowego, który jest wtedy TYLKO metamfetaminą (lód, krystaliczna metamfetamina)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś może mi powiedzieć, kiedy należy zakończyć ostatni etap zakwaszania chlorowodorem? Czy powinienem obserwować pH?
 
Top