Metamfetamina z tabletek efedryny

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jak powiedział @Lordoftheshard 2, użyj kwasu hipofosforowego, aby uzyskać łatwiejszą i szybszą metodę, jeśli możesz go znaleźć.

Zapomnij o podkładkach do zapałek, jeśli nie możesz łatwo dostać czerwonych, zamów te. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Lekko zwilżyć acetonem i pozwolić mu trochę nasiąknąć, zeskrobać fosfor.

Jeśli chodzi o wytwarzanie HCl, uważaj z folią, może być gwałtowna. Kontynuuj z solą niejodowaną i dodawaj kroplami chlorowodór w szczelnym naczyniu z wężem na górze. Jeśli nie masz sprzętu laboratoryjnego, wystarczy plastikowa butelka po coli z małą rurką przez pokrywkę.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Jak usunąć czerwoną kropkę z papieru? Czy można je po prostu zeskrobać?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Zanurz w acetonie wystarczająco długo - około 30 minut - a w zasadzie sam odpadnie, być może będziesz musiał go trochę pocierać. Nie powinieneś być zmuszony do wysiłku, aby go "zeskrobać". Wystarczy go umyć i przefiltrować, aby zebrać czysty RP. Następnie gotuj RP na małym ogniu w %20 roztworze NaOH przez około godzinę. Umyj, przefiltruj i wysusz RP. Po wysuszeniu będzie gotowy do reakcji z I2. Jeśli można uzyskać podfosforyn sodu do produkcji kwasu fosforowego, jest on znacznie lepszy do tej reakcji niż RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Czy to właśnie jest środek do czyszczenia kwasu fosforowego?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Podfosforyn sodu -> kwas podfosforowy <=> czerwony fosfor + I2 = kwas jodowodorowy. To właśnie o nim mówi wujek Fester, gdy mówi o bezprądowym niklowaniu. Jest on sprzedawany jako "składnik C". Lub "składnik R" dla uzupełniacza, jak sądzę. Być może masz rację, ale nie jestem pewien, co dokładnie masz na myśli. Będziesz musiał trochę poszukać lub pytać dalej.
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
MAM FERNTERMINĘ, BADANIA SĄ BARDZO PODOBNE DO PSEUDOCZĄSTECZKI, NIE MA ONA RODNIKA OH, NIE JESTEM CHEMIKIEM, ALE JEŚLI NIE MAM JUŻ OH, CZY MOGĘ POMINĄĆ KROK FOSFORU I JODU?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jakieś przemyślenia na temat powyższej metody?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Metody w filmie są poprawne, ale myślę, że film jest fałszywy, niektóre rzeczy nie są takie, jakie powinny być
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jeśli będę postępować zgodnie z tym filmem i przepisem, to czy uda mi się przeprowadzić syntezę? W filmie mówi, że wystarczy półtorej godziny, aby reakcja została zakończona, i nie używa Ruflexu. Jeśli zrobię to samo, czy mogę odnieść sukces?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Pewnego razu po 2 godzinach tańca z kolbą wysiadło zasilanie i, kurwa, susi się nie przekonwertowało, a znalezienie go w mieszaninie RM było gównianą robotą przez następne 48 godzin, więc nie, jeśli nie refluksujesz i mieszasz tylko przez 1,5 godziny, marnujesz czas i susi.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Czy ktoś próbował lub ma jakiekolwiek informacje na temat redukcji brzozy za pomocą promieniowania mikrofalowego, najlepiej przy użyciu trasy Hypo/I?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Zrobiłem drugą metodę ekstrakcji tabletek OTC i zamieniło się to w breję w zlewce i filtrze, gdy filtrowałem połączone ekstrakcje filtra....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej chłopaki, kupiłem to:


Czy mogę wyekstrahować z nich pseudoefedrynę, a jeśli tak, to w jaki sposób?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Czy przeszukałeś forum... Jestem prawie pewien, że widziałem kogoś z ekstrakcją z tymi samymi składnikami tych tabletek
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Masz więc ibuprofen i pseudo HCl w swoich tabletkach. Ponadto, jakiekolwiek są nieaktywne składniki, ale nie jest to aż tak ważne. Pseudoefedryna nie jest dobrze rozpuszczalna w acetonie.
Ibuprofen jest rozpuszczalny w acetonie. Najprawdopodobniej tak samo jest z powłoką na tabletkach i być może (miejmy nadzieję) z niektórymi nieaktywnymi składnikami. Jeśli więc istnieje kolorowa powłoka, zmyj ją zimnym, suchym acetonem. Po jej usunięciu zmiażdż tabletki i ponownie rozpuść wszystko w zimnym, suchym acetonie. Zatrzymaj ciało stałe, to jest PSE, pozbądź się płynu. Powtórz tę czynność co najmniej 3 razy. Staraj się używać tylko tyle acetonu, aby wykonać zadanie, bez żadnych dodatków. Upewnij się, że jest tak zimny, jak to możliwe i wysusz go środkiem osuszającym (Mg2SO4) - bez wilgoci! W przeciwnym razie po prostu zmarnujesz PSE.

Po przemyciu acetonem i uzyskaniu substancji stałych, rozpuść je w suchym metanolu. PSE jest bardzo dobrze rozpuszczalny w metanolu. Ibuprofen i kolorowa powłoka również, ale pozbyliśmy się ich już za pomocą acetonu. Tak więc jedyną inną rzeczą związaną z PSE w metanolu są wszelkie nieaktywne składniki rozpuszczalne w metanolu, których aceton nie zmył. Jeśli wykonujesz SNB, te śladowe nieaktywne składniki prawdopodobnie nie będą miały znaczenia, ponieważ reakcja SNB jest "sucha" - jest mało lub nie ma H2O, jednak jeśli wykonujesz gotowanie RP, możesz sprawdzić swoje nieaktywne składniki i ich właściwości rozpuszczalności i spróbować je usunąć, jeśli zajdzie taka potrzeba. Czynność tę należy wykonać PRZED rozpuszczeniem substancji stałych w metanolu. Jeśli jedynym składnikiem rozpuszczalnym w metanolu jest PSE, nie musisz się martwić. Wlej metanol do naczynia do odparowywania i pozwól mu odparować. Umyj substancje stałe metanolem co najmniej 3 razy, przefiltruj je bardzo dobrze, połącz cały metanol i pozwól mu odparować. Wykrystalizuje się on w naczyniu i będzie można uzyskać całkiem przyzwoitą jakość PSE do eksperymentów. W tym momencie powinieneś być gotowy do pracy z PSE.

Powodzenia i trzymaj się.
 
Top