Metamfetamina z tabletek efedryny

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Używamy tej syntezy (kliknij). Na koniec dodajemy wodny roztwór alkaliczny do podstawowego pH (>10). Do ekstrakcji można użyć toluenu. Ekstrakt możemy przemyć wodą, solanką, tiosiarczanem (aby przemyć pozostały jod). Reakcja jest dobrze skalowana, jeśli istnieje niezbędny sprzęt (dobre mieszanie, wystarczająca objętość kolb i kontrolowany refluks). Jednak skalowanie należy przeprowadzać stopniowo (jeśli nie ma doświadczenia)
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Witam, podążam szlakiem moskiewskim. W ostatnim etapie do roztworu ekstrakcyjnego toluenu przepuszczany jest gazowy chlorowodór, a na ściance zlewki uzyskuje się przezroczyste substancje krystaliczne, w przeciwieństwie do białego proszku na filmie. Po prostu nie mogę znieść ostrego zapachu chlorowodoru. Po wylaniu roztworu toluenu na koniec, na dnie zlewki wciąż pozostaje niewielka ilość żółtej oleistej cieczy. Czy nie wprowadzam wystarczającej ilości chlorowodoru?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Witam, miałem dzisiaj problem z wytworzeniem chlorowodoru. Postępowałem zgodnie z filmem i zrobiłem generator z puszki po gazie. Użyłem 31% kwasu solnego i soli. Nie było proporcji soli i kwasu solnego, więc dodałem losowo i nie miał mocy, aby przepchnąć gaz przez wąż i nie bąbelkował. Szukałem w internecie i znalazłem poradnik, jak używać aluminium z kwasem solnym. Czy mogę użyć tej metody? Reakcja była dość krótka, trwała tylko 5 sekund. Czy ktoś wie, na czym polegał problem z solą i kwasem solnym?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Musisz użyć HCl i CaCl lub H2SO4 i NaCl. Użyj mniejszego generatora, aby nie musieć używać dużej ilości materiału. HCl i folia aluminiowa nie zrobią nic poza bałaganem.
Użyj małego, ściskanego generatora, aby w razie potrzeby móc wcisnąć gaz, ale upewnij się, że nie zassiesz produktu z powrotem! Wypróbuj 10-15 g CaCl lub NaCl i może 50 ml HCl lub H2SO4. Użyj soli niejodowanej. Złóż wszystko razem, zablokuj koniec węża i odczekaj 5 minut, aż ciśnienie wzrośnie. Zanurz wąż w produkcie i zwolnij ciśnienie, w ten sposób przepuszczając gaz przez produkt, jak powiedziałem, ściśnij go w razie potrzeby, ale bądź ostrożny.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Próbowałem wyekstrahować rp z zapałek i gotowałem je przez 2 godziny z roztworem naoh i zmieniły kolor na szary, bulgotały, a teraz po przemyciu wodą destylowaną zmieniły się w szary proszek i trochę się rozpuściły, co zrobiłem źle?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
dlaczego miałbyś gotować rp w roztworze naoh? nie, nie powinien zmienić koloru na szary, powinien nadal być czerwony, gdy skończysz.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
evangelium
To, co poszło nie tak, to gotowanie RP w NaOH przez 2 godziny... skąd czerpiesz instrukcje? Właśnie przeczytałem cały ten post i wszystko jest tutaj. Czy nie rozumiesz wskazówek, czy po prostu decydujesz się na dodanie własnego spinu do wszystkiego, co robisz?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Jeśli masz problem z tym zagadnieniem, odejmij metodą a/b.

2- Co masz na myśli mówiąc o roztworze jodu?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Tak naprawdę nie mam z tym problemu, zastanawiałem się tylko, czy można użyć dichlorometanu? Jeśli efedryna nie rozpuszcza się w dichlorometanie, to powinno zadziałać, prawda?
2. Zignoruj to, właśnie przeczytałem ponownie, wrzucasz kryształy prosto do środka.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Słyszałem, że podczas syntezy metamfetaminy z efedryny lub pseudoefedryny otrzymuje się dekstrometamfetaminę zamiast racemicznej metamfetaminy bez konieczności rozdzielania izomerów, czy to prawda?

Powiedziano mi, że izomery dekstrometamfetaminy trzeba rozdzielać tylko wtedy, gdy syntetyzuje się ją z P2P.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jeśli masz pożądaną naturalną efedrynę, a nie syntetyczną racemiczną.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Wiele wątków wyjaśnia, w jaki sposób mogę przeprowadzić "syntezę efedryny", ale nie jestem w stanie stwierdzić, czy otrzymam naturalną efedrynę, tak jak powiedziałeś, do produkcji dekstrometamfetaminy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Te syntezy dadzą racemat eph. Tylko ekstrakcja naturalnych surowców lub separacja izomerów.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pilotenn: Tak. Zakładając, że mówisz o filmie "red p cook 101". Są to bardzo podstawowe instrukcje i zarys procedury. Red-p, jod i pseudoefedryna oraz niewielka ilość wody są poddawane reakcji przez pewien czas. Powstały roztwór jest filtrowany. Tiosiarczan sodu jest dodawany do ługu podczas etapu bazowania, aby pomóc usunąć zanieczyszczenia z roztworu jodu/fosforu/PSE. Ług jest dodawany w celu zasadowania roztworu. Wolna zasada metylowa jest wypychana jako olej. Rozpuszczalnik jest dodawany w celu zebrania oleju, który jest następnie gazowany w celu wytrącenia kryształów z roztworu. Przepłukać acetonem (nie na filmie), aby pomóc w dalszym oczyszczaniu. Całkowicie wysuszyć i produkt jest gotowy.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
dziękuję.

Ile tiosiarczanu sodu powinienem dodać i czy mogę użyć eteru jako rozpuszczalnika i wezmę warstwę na wierzch i bąbelkuję ją gazowym chlorowodorem, jak na filmie, dziękuję.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nie jestem ekspertem, to jest tylko to, czego nauczyłem się podczas studiów, nie robiłem tego osobiście (jeszcze). Każdy przepis wydaje się być inny, jeśli chodzi o proporcje, nie mam własnego na to, co działa. Właśnie dowiedziałem się o stosowaniu tiosiarczanu sodu jako części procesu. Powiedziawszy to, na każdy 1 gram PSE należy użyć 0,05 tiosiarczanu. Więc jeśli używasz 10 gramów PSE, używasz tylko PÓŁ GRAMA ( .5 ) tiosiarczanu - prawie nic. Oto źródło
Mówią, że dodatkowo usuwa zanieczyszczenia, nieprzereagowany jod lub produkt uboczny reakcji zwany azyrydyną. Wygląda na to, że masz dobry pomysł. Wierzę, że eter działa, ale podobno są lepsze wybory, słyszałem, że inni przysięgają na paliwo Coleman lub toluen.

Pamiętaj, aby dodawać roztwór NaOH i tiosiarczanu powoli do przefiltrowanego produktu.
UWAGA: Nie wiem, czy lepiej jest dodać NaOH i tiosiarczan bezpośrednio, czy lepiej jest zrobić roztwór H2O. Widzę różne metody, aby uzyskać te same wyniki, ale chciałbym mieć doświadczenie, ponieważ znałbym różnicę i mógłbym podzielić się wiedzą. Więc przepraszam za to. To wszystko jest dla mnie "w teorii". Gdybym mógł uzyskać PSE, którego potrzebowałem, byłaby to inna historia.

W każdym razie, gdy osiągniesz ph 13-14, baza oleju metylowego wypchnie się z roztworu do górnej warstwy. Ponownie, jest to miejsce, w którym dodajesz rozpuszczalnik, aby złapać produkt i oddzielić górną warstwę. W tym miejscu dodajesz gaz HCl i tworzysz kulę śnieżną :} Przefiltruj, wysusz i gotowe. Następnie można wlać aceton do przemywania i dalszego oczyszczania. Następnie możesz użyć suchego IPA do rekrystalizacji perfecto - oczywiście stracisz ilość z acetonem i IPA, ale wyższa jakość chwyta cię o wiele mocniej ;] Powodzenia bracie, życzę sukcesów o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton witam pana, jeśli chodzi o szlak moskiewski, mam mały problem na etapie, gdy mieszam toluen z wolną zasadą, gdzie metoda szlaku moskiewskiego mówi, że ekstrakt toluenu ma kolor od klarownego do bladożółtego, podczas gdy mój wygląda jak czerwonawa woda herbaciana. pytanie brzmi, gdzie jest mój błąd? przy okazji, jeśli chodzi o dawkę, postępowałem zgodnie z filmem JBSC na youtube. dzięki za zaliczkę
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam. Prawdopodobnie jest zabarwiony przez jakieś produkty uboczne. Aby uzyskać czysty produkt końcowy, można go oczyścić.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@faizdh20 Trudno powiedzieć, gdzie, bo nikt nie wie, co zrobiłeś. Uczę się tego samego, co ty, możesz chcieć sprawdzić post, który napisałem pod tytułem "moja wersja tego, jak NIE gotować", aby uzyskać informacje na temat rozwiązywania problemów. Myślę, że masz nadmiar nieprzereagowanego jodu, inne zanieczyszczenia, a może po prostu musisz lepiej filtrować, ale sam nie jestem pewien. Czy twój olej wypchnął się po bazowaniu?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Czy możesz podać mi instrukcje krok po kroku dotyczące procesu, który muszę wykonać w krótki i jasny sposób? Jeśli nie masz nic przeciwko, potrzebuję zdjęć jako wizualnego odniesienia do każdej części. przepraszam, że o to pytam, ponieważ mój angielski jest kiepski. więc jest to dla mnie trochę mylące.
 
Top