Synteza metamfetaminy z P2P poprzez redukcję NaBH4. Średnia skala.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po wielu testach z użyciem metyloaminy HCL opartej na tej metodzie podzielę się najlepszym sposobem, jaki znalazłem, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy na dużą skalę:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrów metanolu
  • 1183 gr metyloaminy HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezwodny siarczan sodu
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l wody destylowanej
  • 7 litrów DCM

- Napełnić reaktor 14 litrami metanolu.
- Mieszając rozpuścić metyloaminę HCL
- Ustaw temperaturę reaktora na 0C (nie temperaturę mieszaniny) i dodaj NaOH, temperatura wzrośnie.
- Gdy temperatura powróci do 20 ° C, dodaj P2P, temperatura wzrośnie, mieszaj przez 45 minut - 1 godzinę.
- Dodaj 252gr bezwodnego siarczanu sodu.
- Gdy temperatura mieszaniny osiągnie 8C, zacznij dodawać porcjami NaBH4, nie przekraczając 20C.
- Po dodaniu całego NaBH4 pozostaw mieszanie w temperaturze poniżej 20C przez około 2 godziny, aż mieszanina przestanie bulgotać.
- Dodać wodę i kontynuować mieszanie przez 5 minut
- Dodać DCM i mieszać przez 10 minut.
- Przestać mieszać i oddzielić warstwy
- Zachowaj dolną warstwę i odrzuć górną (nie opłaca się ekstrahować tej fazy wodnej).
- Dodaj 200 g bezwodnego siarczanu sodu do zachowanej warstwy i wymieszaj.
- Przefiltrować przez lejek Buchnera
- Odparować DCM
- Uzyskano czystą i śmierdzącą bazę wolną od metamfetaminy

;-)
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Witam sir po odparowaniu dcm uzyskać kolor cieczy jak jasnożółty. Czy jest to baza wolna od mety?
 

Attachments

  • r2tHQFGXSx.jpg
    r2tHQFGXSx.jpg
    3.9 MB · Views: 259

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jeśli wykonałeś wszystkie kroki poprawnie, tak, ale istnieją dokładniejsze metody, aby to sprawdzić.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Używam gazu HCI, ale kryształy nie wychodzą. Zmieniam na HCL w kroplach i również nie pojawia się kryształ. W czym tkwi problem?
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Chciałbym zapytać. Kiedy używam gazu HCI, czy muszę używać kąpieli lodowej?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie potrzebuję tego. W każdym razie nie używam gazu HCL.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ale używam HCL kroplami i nie mogę uzyskać krystalicznego roztworu. Czy to problem z PH? A może mój krok roboczy ma problem?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
To samo przytrafiło się mnie. Myślę, że jest to spowodowane przegrzaniem oleju
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Czy po podgrzaniu należy przechowywać go w zamrażarce?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
W porządku, dziękuję
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, metyloamina HCL + NaOH = wolna baza metyloaminy w moim przypadku metyloamina HCL jest tańsza i otrzymuję więcej wolnej bazy przy mniejszej inwestycji.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Cześć
Jestem trochę zdezorientowany. Więc jeśli kupię metyloaminę HCL i dodam ją do metanolu z wodorotlenkiem sodu, stanie się ona roztworem?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
NaOH przekształca HCL w wolną zasadę, tak jak w każdym innym procesie, gdy bazujemy lub chcemy przekształcić HCL, siarczan... w wolną zasadę. To nic nowego.
Dzięki.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Próbowałem dodać noah do metyloaminy w metanolu, mieszając powoli, aby się nie przegrzać, ale nadal widzę wiele kryształów i nie staje się płynnym roztworem.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Nie mieszaj powoli, ale mieszaj powoli, a mieszanie wygląda na wystarczająco silne.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Całkowicie rozpuść chlorowodorek metyloaminy w metanolu, a następnie dodaj wodorotlenek sodu. Sól się wykruszy, a metyloamina rozpuści się w metanolu. Możesz odfiltrować sól lub kontynuować reakcję (do wyboru).
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tak więc sztuczka polega na tym, aby dowiedzieć się, ile metyloaminy stało się roztworem
Powiedzmy: potrzeba 80 gramów metyloaminy do metanolu w roztworze 30% (80 g metyloaminy + 186,667 g metanolu = 266,667 g roztworu), ale jak wszystkie metyloiminy nie stają się roztworem, ponieważ pojawia się ciało stałe, to ile metyloaminy należy dodać, aby utrzymać ją w 30-procentowym roztworze?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Ciało stałe, które pojawia się po dodaniu NaOH, to NaCl, a nie hlc metylminy. Woda (H2O) i sól (NaCl) są wytwarzane jako produkt uboczny tego procesu, więc suszenie roztworu jest niezbędne przed kontynuowaniem syntezy
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Więc moje obliczenia są prawidłowe, ale przed użyciem muszę wysuszyć siarczanem?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tak, do suszenia używa się MgSO4, żelu krzemionkowego, sit molekularnych 3A lub siarczanu sodu.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Zrobiłem to, ale coś dziwnego dzieje się po tym, jak zbyt dużo ciała stałego pozostaje po reakcji i jest bardzo gęste, tj. próbuję zrobić około 33% roztwór metyloaminy w metanolu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy istnieje realny sposób na wykonanie tej syntezy bez rotowapu?
 

sameoldstory

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kilka pytań dotyczących trasy BTCBOSS dla mdma - która, jeśli działa, wydaje się dość obiecująca, ale wymaga dużego zbiornika reakcyjnego dla partii 1 kg!

1. Czy fermentor HDPE jest wystarczająco dobry jako zbiornik dla tej trasy - z poręcznym kranem na dole?

2. Czy śluza powietrzna działałaby na górze tego fermentora dla gazu metyloaminowego, który może wyciekać?

3. czy ta reakcja wymaga uszczelnienia? - Zgaduję, że tak, stąd ostatnie pytanie o śluzę powietrzną, czy też sensowne byłoby, aby mały gumowy wąż wychodził z górnej części reakcji, a następnie wychodził na zewnątrz?

4. czy możliwe byłoby po prostu odlanie oleju po dodaniu dużej ilości wody po reakcji, a następnie wykonanie kwasu / zasady z tym olejem, a następnie przemycie i ponowna krystalizacja? - Myślę, że tak z poprzednich doświadczeń, ale nie miałbym nic przeciwko innym przemyśleniom,

z góry dzięki za wszelką pomoc
 
Top