Synteza metamfetaminy z P2P poprzez redukcję NaBH4. Średnia skala.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po wielu testach z użyciem metyloaminy HCL opartej na tej metodzie podzielę się najlepszym sposobem, jaki znalazłem, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy na dużą skalę:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrów metanolu
  • 1183 gr metyloaminy HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezwodny siarczan sodu
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l wody destylowanej
  • 7 litrów DCM

- Napełnić reaktor 14 litrami metanolu.
- Mieszając rozpuścić metyloaminę HCL
- Ustaw temperaturę reaktora na 0C (nie temperaturę mieszaniny) i dodaj NaOH, temperatura wzrośnie.
- Gdy temperatura powróci do 20 ° C, dodaj P2P, temperatura wzrośnie, mieszaj przez 45 minut - 1 godzinę.
- Dodaj 252gr bezwodnego siarczanu sodu.
- Gdy temperatura mieszaniny osiągnie 8C, zacznij dodawać porcjami NaBH4, nie przekraczając 20C.
- Po dodaniu całego NaBH4 pozostaw mieszanie w temperaturze poniżej 20C przez około 2 godziny, aż mieszanina przestanie bulgotać.
- Dodać wodę i kontynuować mieszanie przez 5 minut
- Dodać DCM i mieszać przez 10 minut.
- Przestać mieszać i oddzielić warstwy
- Zachowaj dolną warstwę i odrzuć górną (nie opłaca się ekstrahować tej fazy wodnej).
- Dodaj 200 g bezwodnego siarczanu sodu do zachowanej warstwy i wymieszaj.
- Przefiltrować przez lejek Buchnera
- Odparować DCM
- Uzyskano czystą i śmierdzącą bazę wolną od metamfetaminy

;-)
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
A co z wydajnością tej metody?
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
szef
czy możesz podać kolejne kroki?
Podobają mi się kroki, które podałeś bardzo krótko
mój angielski jest bardzo słaby i twoja pomoc jest dla mnie bardzo przydatna.
 
View previous replies…

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
yes boss
jak przekonwertować wolną bazę na kryształ
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Można to znaleźć w innych postach, wystarczy je przeszukać. Dzięki.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Przepraszam, że przeszkadzam.
Mam kilka pytań dotyczących udostępnionej przez ciebie metody uzyskiwania wolnej bazy na dużą skalę.
Nie mogę zdobyć reaktora. Czy reakcja musi być w pełni zamknięta? Czy można to zrobić w plastikowym wiadrze?
Ponieważ eksperymentowałem w kuchni, nie było to zbyt wygodne ze względu na utylizację odpadów. Czy można zmniejszyć ilość dodawanego rozpuszczalnika?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Dziękuję bardzo!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Całkowite zamknięcie nie jest dobrym pomysłem, jeśli chodzi o wodór powstający podczas dodawania NaBH4, ale w plastikowym wiadrze przypuszczam, że zapach byłby tak intensywny i obrzydliwy.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Przepraszam, że przeszkadzam.
Mam kilka pytań dotyczących udostępnionej przez ciebie metody uzyskiwania wolnej bazy na dużą skalę.
Nie mogę zdobyć reaktora. Czy reakcja musi być w pełni zamknięta? Czy można to zrobić w plastikowym wiadrze?
Ponieważ eksperymentowałem w kuchni, nie było to zbyt wygodne ze względu na utylizację odpadów. Czy można zmniejszyć ilość dodawanego rozpuszczalnika?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Dziękuję bardzo!
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy MDP2P wyprodukowany tą metodą nadaje się do produkcji metamfetaminy?

Jeśli ma to zastosowanie, czy wyekstrahowana wolna zasada metamfetaminy jest bezpośrednio zakwaszana i krystalizowana?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDP2P dla metamfetaminy? Nie znam tej drogi, przykro mi.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Przepraszam, może moje informacje są błędne. Po wytworzeniu wolnej od metamfetaminy bazy zgodnie z informacjami dostarczonymi przez szefa, wystarczy dodać wodny roztwór kwasu L-winowego i mieszać bezpośrednio, aż do krystalizacji, która jest produktem końcowym.

(D-Meth) prawda?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jakie kryształy krystalizują po wymieszaniu z kwasem L-winowym?
Lewometamfetamina?
Tak i winowy.

Czy pozostała ciekła wolna zasada d-metylowa (PH12~13) po filtracji próżniowej może rekrystalizować do D-metyloamfetaminy po zakwaszeniu? Jeśli tak, jakie podejście powinienem zastosować?
Przeczytaj proszę proces jest szczegółowy i nie jest w ten sposób.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Witam, BOSS, uważnie przeczytałem każdy post i obszar odpowiedzi. Chcę wiedzieć, czy mój plan projektu jest poprawny i wykonalny.
Zrób olej BMK -> Użyj swojej metody do wytworzenia wolnej zasady metamfetaminy -> Oddzielenie kwasu winowego -> Uzyskaj (L lub D) wolną zasadę metylową -> Dodaj NaOH, aby podnieść pH (12 ~ 13) -> (Jakie kroki są wymagane w tym czasie Zakwaszenie w celu uzyskania kryształów), może tego nie zauważyłem, ale nie jestem pewien, która metoda jest najbardziej odpowiednia do zakwaszenia i krystalizacji w tym czasie. Czy mogę prosić o odpowiedź?
Dziękuję
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Używam gazu HCI, ale kryształy nie wychodzą. Zmieniam na HCL w kroplach i również nie pojawia się kryształ. W czym tkwi problem?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Dodaj aceton do bazy, a następnie powoli dodawaj 35% hcl, otrzymasz żółty olej, poczekaj kilka dni, aż zaczną się tworzyć kryształy.
 

picmanko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Witam, jaki jest stosunek acetonu do 10 ml wolnej zasady?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, metyloamina HCL + NaOH = wolna baza metyloaminy w moim przypadku metyloamina HCL jest tańsza i otrzymuję więcej wolnej bazy przy mniejszej inwestycji.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Cześć
Jestem trochę zdezorientowany. Więc jeśli kupię metyloaminę HCL i dodam ją do metanolu z wodorotlenkiem sodu, stanie się ona roztworem?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tak, do suszenia używa się MgSO4, żelu krzemionkowego, sit molekularnych 3A lub siarczanu sodu.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Zrobiłem to, ale coś dziwnego dzieje się po tym, jak zbyt dużo ciała stałego pozostaje po reakcji i jest bardzo gęste, tj. próbuję zrobić około 33% roztwór metyloaminy w metanolu.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Wykonałem procedurę, produkt jest mocny, ale smakuje jak guma. Przeprowadziłem ekstrakcję AB, a następnie destylację z parą wodną. Destylacja z parą wodną dała żółtawo-brązową wolną bazę, czy powinna być bezbarwna?

Bh9yPdbp58
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Czysty olej jest bezbarwny; destylacja z parą wodną nie usuwa wszystkich zanieczyszczeń; lotne zanieczyszczenia są również destylowane. Najlepszym sposobem oczyszczania jest destylacja frakcyjna wolnej zasady pod wysoką próżnią.
Można spróbować uzyskać sól z takiej bazy, ale wtedy konieczne będzie oczyszczenie soli.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Dzięki za spostrzeżenie. Myślałem też o tym, rozwiązanie, które sobie wyobrażałem (co do którego nie jestem pewien, czy zadziała) polega na zakwaszeniu wolnej zasady w wodzie, a następnie destylacji z parą wodną i mam nadzieję, że zanieczyszczenia pojawią się przed destylacją z parą wodną wolnej zasady.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jeśli zakwasisz wolną zasadę, otrzymasz sól, sól nie poleci z parą, zanieczyszczenia mogą nie polecieć z parą (nie przeprowadzałem takich eksperymentów).
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że otrzymywałem coś rzędu 3-5 procent frakcji niskowrzącej (nie rozpuszczalnika!), po czym w kolbie pozostawała wolna zasada i kolorowe zanieczyszczenia w postaci kawałka brązowego gęstego oleju.
 
Top