Synteza metamfetaminy z P2P poprzez redukcję NaBH4. Średnia skala.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po wielu testach z użyciem metyloaminy HCL opartej na tej metodzie podzielę się najlepszym sposobem, jaki znalazłem, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy na dużą skalę:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrów metanolu
  • 1183 gr metyloaminy HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezwodny siarczan sodu
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l wody destylowanej
  • 7 litrów DCM

- Napełnić reaktor 14 litrami metanolu.
- Mieszając rozpuścić metyloaminę HCL
- Ustaw temperaturę reaktora na 0C (nie temperaturę mieszaniny) i dodaj NaOH, temperatura wzrośnie.
- Gdy temperatura powróci do 20 ° C, dodaj P2P, temperatura wzrośnie, mieszaj przez 45 minut - 1 godzinę.
- Dodaj 252gr bezwodnego siarczanu sodu.
- Gdy temperatura mieszaniny osiągnie 8C, zacznij dodawać porcjami NaBH4, nie przekraczając 20C.
- Po dodaniu całego NaBH4 pozostaw mieszanie w temperaturze poniżej 20C przez około 2 godziny, aż mieszanina przestanie bulgotać.
- Dodać wodę i kontynuować mieszanie przez 5 minut
- Dodać DCM i mieszać przez 10 minut.
- Przestać mieszać i oddzielić warstwy
- Zachowaj dolną warstwę i odrzuć górną (nie opłaca się ekstrahować tej fazy wodnej).
- Dodaj 200 g bezwodnego siarczanu sodu do zachowanej warstwy i wymieszaj.
- Przefiltrować przez lejek Buchnera
- Odparować DCM
- Uzyskano czystą i śmierdzącą bazę wolną od metamfetaminy

;-)
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Chciałbym zapytać o metyloaminę HCL na liście. Czy powinienem dodać metyloaminę HCL bezpośrednio, czy przekształcić ją w zasadę wolną od metyloaminy (roztwór metanolu), a następnie dodać?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy w tej metodzie BOSS, oprócz problemu z wodą, jest coś jeszcze, co wpłynie na wydajność?
Dlaczego wydajność wolnej metylowej zasady pozostałej po odparowaniu DCM wynosi tylko 50%?
Czy jest coś, na co powinienem zwrócić uwagę, a czego nie zauważyłem? Proszę o pomoc~~.

@G.Patton
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy MDP2P wyprodukowany tą metodą nadaje się do produkcji metamfetaminy?

Jeśli ma to zastosowanie, czy wyekstrahowana wolna zasada metamfetaminy jest bezpośrednio zakwaszana i krystalizowana?
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Jakie kryształy krystalizują po wymieszaniu z kwasem L-winowym?
Lewometamfetamina?

Czy pozostała ciekła wolna zasada d-metylowa (PH12~13) po filtracji próżniowej może rekrystalizować do D-metyloamfetaminy po zakwaszeniu? Jeśli tak, jakie podejście powinienem zastosować?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jakie kryształy krystalizują po wymieszaniu z kwasem L-winowym?
Lewometamfetamina?
Tak i winowy.

Czy pozostała ciekła wolna zasada d-metylowa (PH12~13) po filtracji próżniowej może rekrystalizować do D-metyloamfetaminy po zakwaszeniu? Jeśli tak, jakie podejście powinienem zastosować?
Przeczytaj proszę proces jest szczegółowy i nie jest w ten sposób.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Witam, BOSS, uważnie przeczytałem każdy post i obszar odpowiedzi. Chcę wiedzieć, czy mój plan projektu jest poprawny i wykonalny.
Zrób olej BMK -> Użyj swojej metody do wytworzenia wolnej zasady metamfetaminy -> Oddzielenie kwasu winowego -> Uzyskaj (L lub D) wolną zasadę metylową -> Dodaj NaOH, aby podnieść pH (12 ~ 13) -> (Jakie kroki są wymagane w tym czasie Zakwaszenie w celu uzyskania kryształów), może tego nie zauważyłem, ale nie jestem pewien, która metoda jest najbardziej odpowiednia do zakwaszenia i krystalizacji w tym czasie. Czy mogę prosić o odpowiedź?
Dziękuję
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam.
W przypadku roztworu metyloaminy zmieszałem chlorowodorek metyloaminy + naoh + mgso4 w metanolu, widzę niewielką reakcję ciepła, ale teraz 24 godziny później mam dużo ciała stałego na dnie, być może nieprzereagowany chlorowodorek metyloaminy i naoh.
Czy uważasz, że muszę dodać mgso4 po reakcji chlorowodorku metyloaminy z naoh?
Dzięki
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, potrzebujesz go do osuszenia wody powstałej w reakcji. Można filtrować ciało stałe.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tak wiem, reakcja jest wrażliwa na wodę, mój problem polega na tym, że dodałem mgso4 w tym samym czasie z metyloaminą i naoh nie tak jak w twoim protokole, dodałeś go po reakcji metyloaminy hcl naoh, czy myślisz, że popełniłem błąd, mam dużo proszku na dnie, może nieprzereagowaną metyloaminę hcl, dzięki za odpowiedź
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Myślę, że chodzi o NaCL wytwarzany podczas produkcji wolnej od metyloaminy zasady, którą należy odfiltrować.
 

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś to skalował?
Jakie byłyby pomiary dla metanolu/metyloaminy w syntezie p2p 5000g?
Obecny stosunek 36 litrów brzmi zbyt zabójczo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, przeskaluj proporcjonalnie. Nie polecam robienia dużych partii, jeśli nie próbowałeś na małą skalę.
 
Top