Synteza metamfetaminy z P2P za pomocą amalgamatu aluminium

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Czy po zakropleniu acetonu pojawia się biała chmura? Jak proszek.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Dlaczego moje rzeczy stają się solą? Czy skała może rekrystalizować?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Wykonałem procedurę dwukrotnie, za pierwszym razem nie zadziałała (wierzę, że z powodu nieudanego amalgamatu aluminium)
W drugiej procedurze zastosowano następującą procedurę:

1. Folia 10 gr, pocięta na 3x3 cm była amalgamowana w roztworze 200 mg chlorku rtęci w 400 ml ciepłej wody, aż roztwór stał się szarawy, a na powierzchni utworzyły się pęcherzyki.
2. Zdekantowano wodę i amalgamat aluminium przemyto dwukrotnie 250 ml zimnej wody.
3. Do amalgamatu aluminium szybko dodano: 43 ml 40% wodnej metyloaminy, 100 ml IPA, 13,4 ml P2P, a następnie kolejne 100 ml IPA.
4. Kawałki aluminium nakłuwano prętem, aby pozostały pod powierzchnią cieczy. Pęcherzyki szybko się utworzyły, a temperatura wzrosła. Kolba została zanurzona w zimnej łaźni wodnej, gdy temperatura osiągnęła ponad 50C
5. Po 2 godzinach większość aluminium została zużyta i dodano 20 ml 25% roztworu wodorotlenku sodu mieszając, upewniając się, że temperatura nie przekracza 50C, a następnie po 3 godzinach dodano kolejne 20 ml 25% roztworu wodorotlenku sodu (5 gr wodorotlenku sodu w 20 ml wody).
6. Reakcję mieszano przez noc, w temperaturze pokojowej, a następnie pozostawiono do osadzenia.
7. Klarowna warstwa została zdekantowana i zachowana, a następnie do szarego osadu dodano 100 ml IPA i mieszano przez kolejną godzinę, a następnie zdekantowano warstwę IPA po osadzeniu się cząstek. Aluminiowy osad został następnie przefiltrowany próżniowo i przemyty 2x 50 ml metanolu, a następnie wszystkie dekantacje i filtrat zostały zachowane.
8. Przemyć 75 ml solanki (25% roztwór chlorku sodu w wodzie), a następnie osuszyć siarczanem sodu, mieszając magnetycznie przez 15 minut, po czym przefiltrować.
9. Podgrzać roztwór do 110C w celu usunięcia wszystkich rozpuszczalników
10. do wolnej zasady dodać 150 ml etanolu, a następnie dodać HCl w roztworze IPA do ph 6
11. Przefiltrować kryształy


Uzyskaliśmy kryształy z procedury, nieco gorzkie, słone kryształy.
Temperatura topnienia kryształu jest bardzo wysoka, po podgrzaniu nie zwinąłby się z folii, chociaż zarówno wdmuchiwanie, jak i doustne są wysoce psychoaktywne z dobrym sprzężeniem zwrotnym.
Będziemy przeprowadzać ekstrakcję A/B na kryształach, aby sprawdzić, czy możemy wyciąć to, co sprawia, że ma wysoką temperaturę topnienia

5qwMbvjhVm


W5oTLQxCDp



Białe kryształy, które zostały przefiltrowane i wysuszone:

9FfQP8nTBU


Po rekrystalizacji pojedynczego rozpuszczalnika:

EjITmWi5cx


Czy ktoś wie, co spowodowało, że kryształ ma wysoką temperaturę topnienia?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ta metoda jest dobra?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Chłopaki, macie taki fajny, drogi sprzęt, dlaczego, do cholery, nie kupicie sobie porządnych granulek Al i nie użyjecie pieprzonej folii? Mój Al/Hgs nigdy nie działał dobrze, dopóki nie zacząłem używać granulek, ale potem jak urok! Te rzeczy są tanie i bez nadzoru. Nie używaj folii. Jeśli naprawdę chcesz, spróbuj później z folią, ale jeśli masz dobre mieszadło, takie jak masz - folia nie ma sensu, ale wszystko spieprzy. Jeśli nie masz dobrego mieszadła, cóż, to wymówka, ale nie, lepiej nie. Nie tylko ja to mówię, przejrzyj stare fora, w końcu każdy mówi ci, żebyś używał "Good Al", a to oznacza NIE FOLIĘ.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Zdecydowanie w przyszłości zajmiemy się toczeniem aluminium, potwierdzając test folii z metanolanem glinu.
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Hej org, jaki rozmiar granulek polecasz? Mam 0,6-1,2 mm, czy są dobre?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Oczywiście, o ile ma wysoką czystość, powiedzmy 99,999... lub lepszą. Moje granulki mają od 0,5 do 2 mm i 99,99999% Al. Również to, czy jest kulisty, czy gruboziarnisty, nie ma większego znaczenia, gruboziarnisty wymaga nieco mniej czasu ze względu na większą powierzchnię. Lub wióry Al, co mniej więcej uzyskuje się podczas wiercenia otworów w metalu, mam na myśli odpady.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Używanie grubszej folii na partiach 10L plus, zwłaszcza na zbiorniku ciśnieniowym, działa idealnie.
1 bar 10 temp. wyżej, sugeruję nitro zamiast metyloaminy, ale pamiętaj, aby wypłukać go nasyconym NaCL i sodą oczyszczoną, jeśli ług jest dodawany do rozpuszczalnika meta/nitro, oszczędzając destylację, jeśli używasz heksanu.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Jak mogę sprawdzić, czy ten rozpuszczalnik jest P2P, proszę, czy przyjaciele mogą mi pomóc?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jaki rozpuszczalnik? Ostatnim razem, gdy widziałem P2P sprzedawany jako część mieszaniny rozpuszczalników, był to specjalny rozpuszczalnik do tatuaży, które z czasem blakną. Dawno temu. Więc prawdopodobnie nie jest. P2P.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Sprzedałem p2p, jesteś zainteresowany?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Czy jest jakiś powód, dla którego amalgamacja trwa 15 minut? Bo wydaje mi się, że użyłem za dużo azotanu 2 rtęci i musiałem przerwać w ciągu 5 minut, czy to jakiś problem?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nie ma problemu. Kiedy aluminium jest amalgamowane, jest gotowe. I to widać.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Dziękujemy.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Analiza Al/Hg może być nieprzyjemna. Dlaczego wszyscy dekantują, filtrują lub ekstrahują osad?
Można filtrować przez celit w lejku Buchnera. Zapobiega to zatykaniu się filtra.

Ale dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest, po zakończeniu reakcji, dodanie wody i NaOH w celu bazyfikacji, a następnie destylacja produktu z parą wodną.

Nie trzeba zajmować się osadem. Wystarczy pozbyć się go po destylacji z parą wodną i pracować z ładnym, klarownym roztworem.

Należy zachować ostrożność, ponieważ czasami wraz z destylatem z parą wodną pojawiają się perełki metalicznej rtęci. Ich również należy się pozbyć.

Al/Hg nie jest taki zły, gdy się do niego przyzwyczaisz.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Czym można zastąpić chlorek rtęci?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Każda sól rtęci działa, azotan, siarczan. Ale musi to być rtęć, gal NIE działa.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
W przypadku nitro, rzeczywiście nie, chociaż jedna reakcja rozpoczyna się podczas podgrzewania. prawdopodobnie uwodornienie.
nie wiem z metyloaminą

Muszę jeszcze spróbować z 4 formami galinstanu.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Czy płynna rtęć działa?
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Czy do amalgamatu można użyć ciekłej rtęci?
Rtęć, która jest używana w termometrach?
 
Top