"MOJA" krystalizacja wolnej bazy MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oczywiście możesz wymieszać wolną bazę z rozpuszczalnikiem przed dodaniem HCL, ale później będziesz potrzebował więcej czasu, aby umieścić mieszaninę w temperaturze 130 ° C, ponieważ rozpuszczalnik zostanie odparowany, z HCL z zamrażarki, wolna baza również zimna i unikanie wysokich temperatur podczas dodawania nie będzie żadnym problemem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Czy wiesz, że MDMA nie może być podgrzewane kwasami do wysokich temperatur? Produkt rozpada się i nie jest już czystym MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Większość laboratoriów nie jest w stanie odróżnić MDMA od MDDMA lub MDMMA, ponieważ pierwsze 2 mają taką samą masę molową.

Tylko NMR może odróżnić MDMA od MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
W tej części zastosowałem twoją metodę rekrystalizacji gotowego produktu.
Tzn. gotowe kryształy zostały rozpuszczone, następnie podgrzane do 130C, po czym wrzucone do zamrożonego acetonu. Działa bardzo dobrze.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Używasz tylko acetonu czy acetonu z wodą?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jeśli krystalizuję gorącą mdma hcl (130c) w zamrożonym acetonie, używam tylko acetonu, 500-1000 ml na 100 gr mdma hcl (w zależności od czystości produktu).

Rekrystalizuję również mdma hcl w 10% roztworze wody + 90% acetonu. Ale jest to inny proces do innych celów
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022, jak pamiętam, napisałem coś złego o twoim produkcie dawno temu, przepraszam za to, biorąc pod uwagę nowe doświadczenie, mogę powiedzieć, że musimy być w stanie przyznać się do błędów. Przepraszam bracie, myliłem się: czarny kolor wprawia w zakłopotanie, ale twój produkt jest doskonały!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Czy istnieje sposób na oczyszczenie czarnych kryształów i przekształcenie ich w całkowicie czyste kryształy?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Wszystko jest możliwe. To kwestia czasu, rozpuszczalników i tego, jak brudny jest produkt na początku.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Witam, udało mi się zrobić duże kryształy dzięki temu poradnikowi, ale mam problem z dokończeniem suszenia kryształów, są bardzo mokre w środku, kiedy przełamiesz kryształy na pół, chciałbym wiedzieć, jak mogę dokończyć ich suszenie?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Więc to oznacza, że ph bardzo spada?
ale sprawdziłem, kiedy wyjąłem go z zamrażarki i było 7.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lepiej 4, aby uniknąć oleistych kryształów.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ok, wielkie dzięki.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Prawdziwa Mdma
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Czasami robię też zabawne rzeczy. Tym razem zostawiłem butelkę z resztkami mdma hcl w wodzie na tydzień w magazynie w piwnicy. Oto, co otrzymałem po tygodniu w zamkniętej butelce: 14 gr przezroczystego kryształu.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 bro, jaka jest twoja sugestia dotycząca końcowego mycia kryształów dla laików, jeśli aceton nie jest dostępny w kraju?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Być może łatwiej jest najpierw dowiedzieć się, co jest dostępne w danym kraju i wybrać najlepsze z nich ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nie wiem dokładnie, to nie mój kraj, ale jak na pierwszy rzut oka kupującego, - metanol, etanol 96%, pet. etery (chyba nie pasują w tym przypadku), aldehyd octowy.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Czasami w nagłych przypadkach używałem zamrożonego heksanu lub zamrożonego octanu etylu.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Używałem octanu etylu i acetonitrylu do rekrystalizacji wiele razy, ale tylko do czyszczenia mety (nie do tworzenia kryształów, jak opisano).
Używając octanu etylu, nigdy nie byłem w stanie w pełni rozpuścić 100% w punkcie wrzenia, bez względu na to, ile nadmiaru użyłem. Mimo to pozostawia bardzo czystą metę, zwłaszcza niewielki procent, który w rzeczywistości krystalizuje się po przefiltrowaniu początkowego roztworu i umieszczeniu filtratu w zamrażarce. Acetonitryl rozpuszcza wszystko (nie znam zwykłego stosunku, ale jak tylko będę miał okazję, zrobię notatki, aby się nimi podzielić), ale sam nie usuwa wszystkich barwiących zanieczyszczeń, ale jeśli doda się węgiel aktywny i filtruje przez celit w dużym porowatym buchnerze z gorącego szkła (bez bibuły filtracyjnej, aby mógł szybko działać) (w przeciwnym razie może i będzie zestalać się w porach i zatykać całość, mieszać się z osadami celitu, tworząc prawdziwy prawdziwy bałagan, radzę eksperymentować przed skalowaniem).
Teraz moje pytanie, czy trzeba oddzielać enancjomery MDMA, aby uzyskać duże, szkliste kryształy?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
"A teraz moje pytanie: czy trzeba rozdzielać enancjomery MDMA, aby uzyskać duże, szkliste kryształy?"

nie. jeden oddzielony izomer (s lub d nie ma znaczenia) nie daje dużego błyszczącego kryształu. tutaj jest różnica między mdma a meth.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Drogi bracie, jaka jest najlepsza wartość pH po rozpuszczeniu w wodzie destylowanej? Po zagotowaniu go aż do nasycenia stwierdziłem, że został zredukowany do stanu wolnej zasady i nie krystalizuje. Jaki jest tego powód?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Możliwe, że dodano za dużo wody/rozpuszczalnika lub nawet nie MDMA.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Drogi bracie, do testu użyłem 50 g MDMA HCL. Później nawet odparowałem go do całkowitej objętości 75 cm3, umieściłem w lodówce i schłodziłem, ale nie było krystalizacji i nie było wyglądu krystalizacji. Moje MDMA stało się tłuste. wolnej zasady, czy to z powodu mojego pH?
Proszę o pomoc, dzięki.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Nie jestem w 100% pewien, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem takiego wyniku @G.Patton, masz sugestię w tej sprawie?
 
Top