Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Czy trzeba dodać aceton, aby zasolić go na końcu? Czy nie można go zasolić bezpośrednio z IPA?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Cześć, czy ktoś może podać procedurę syntezy na małą skalę, mam 100 gramów p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Po sprawdzeniu, moje okno może nie nadawać się do pozbycia się gazu h2 za pomocą rury. czy istnieje inny bezpieczny sposób na odpowietrzenie gazu h2? (Nie mam jeszcze filtra liniowego).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pobierz filtr :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy są jakieś filtry węglowe inline, które możesz polecić? Jakieś konkretne, na które powinienem zwrócić uwagę? ponieważ filtry inline mogą być trudne do znalezienia :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Skonsultuj się z lokalnym biurem tłumaczeń, które z pewnością znajdzie wszystko, czego potrzebujesz!
Po prostu powiedz im, że pracujesz z syntetycznymi kannabinoidami, co zwiększy prawdopodobieństwo, że ci pomogą :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ok.

Jaki rodzaj konfiguracji laboratorium wewnętrznego jest najlepszy dla gazu h2 przy użyciu kanału z wentylatorem i filtrem? Pierwotnie (w przypadku braku filtra) zamierzałem mieć rurę ptfe przez okno, wyrzucającą h2 i wentylator dmuchający za nią w kierunku okna.

Mam namiot, ale nie chcę spłonąć w nim żywcem z powodu małego wycieku h2, który gromadzi się na górze, ponieważ będę tam przez 6 godzin podczas dodawania p2np. to samo ryzyko występuje w przypadku robienia tego w pokoju.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jeśli gotujesz w namiocie, upewnij się, że masz odpowiednią wentylację. Dodatkowo umieść w środku otwory wentylacyjne, małe do uprawy konopi.
Upewnij się, że masz również dostęp do świeżego powietrza do cyrkulacji :)

Maska będzie tym, co zrobi różnicę dla twojego zdrowia, mogę polecić serię Draeger X-Plore, może model 4500 lub 5500.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Mam dobrą maskę i kombinezon.

Jak wygląda konfiguracja podczas syntezy amfetaminy?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mam growtent z systemem filtracji z aktywnym węglem :) Jeśli chodzi o chłodzenie, po prostu umieszczam mój 20-litrowy RBF w dużym wiadrze z wodą (około 100 litrów), które będzie nieco mniejsze niż wysokość RM (pomaga również dodanie kilku kostek lodu). Mam też światła, które mogę przesuwać i otwory wentylacyjne (małe), które mogę przesuwać tak, jak ich potrzebuję.
Namiot ma wymiary 2x2 i jest używany do syntezy, ekstrakcji, odparowywania i krystalizacji
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
czy kiedykolwiek były jakieś problemy z wyciekami h2? a jeśli h2 wydostanie się na zewnątrz namiotu, to czy nie może spowodować eksplozji w pomieszczeniu, w którym znajduje się namiot?

i czy światła nie stanowią zagrożenia? ponieważ ciepło z nich pochodzące może spowodować wybuch, jeśli w namiocie znajdują się resztki h2, które nie zostały zassane przez filtr.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Właściwie to nie, nie pracuję z otwartym ogniem, ani z destylacją próżniową.
Ryzyko wybuchu w moim laboratorium jest bardzo małe.

Używam lamp, które wytwarzają światło, ale nie ciepło :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy gaz h2 jest wytwarzany tylko po dodaniu borowodorku sodu? czy po dodaniu p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Właściwie to nie wiem :) Dobrze, że wcześniej próbujesz poradzić sobie z bezpieczeństwem i ryzykiem!
Tak czy inaczej, zadbałem o bezpieczną maskę + odpowiednią wentylację, a następnie po prostu zacząłem z nią :D Ważne będzie, aby mieć cyrkulację w namiocie, aby również otrzymywać nowe świeże powietrze :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy masz również drugi wentylator wprowadzający powietrze z zewnątrz do namiotu?

Muszę jak najszybciej wykonać tę syntezę i napisać do niej raport, ale nie chcę się zranić lub gorzej... to naprawdę frustrujące, że muszę być tak pedantyczny, kiedy chcę po prostu zabrać się za syntezę haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mam jeden wentylator wewnątrz namiotu, który wydmuchuje powietrze na zewnątrz i pracowałem w ogólnie dość dobrych warunkach wentylacyjnych, więc nie było to potrzebne, byłoby to korzystne w zależności od warunków

To nie jest takie skomplikowane. Praca z odpowiednią maską + wentylacja i będzie dobrze :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Właśnie przeprowadziłem swoją pierwszą syntezę przy użyciu tej metody z wydajnością 45% na 5 g P2NP.

To był mój absolutny pierwszy raz, więc jestem pewien, że po drodze popełniłem kilka błędów, ale chciałem tylko zdobyć trochę doświadczenia. Skończyło się na dobrej zabawie. Całkowicie znalazłem tutaj swoje nowe hobby. Nie mogę się doczekać kolejnych eksperymentów i doskonalenia moich technik.

Wielkie dzięki dla tych, którzy prowadzą tę stronę, nie byłbym w stanie tego zrobić bez pomocy wizualnych, pomogły wypełnić dużą lukę w mojej wiedzy po prostu oglądając filmy. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
niesamowite!

Przepraszam, że kontynuuję, ale co zrobiłeś z filtracją powietrza, aby poradzić sobie z wodorem?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mój zestaw ustawiłem tuż przy otwarciu drzwi na zewnątrz, a większy wentylator skrzynkowy wyciągał powietrze z mojego obszaru roboczego przez drzwi.

Prawdopodobnie nie jest to najskuteczniejszy ani najszczelniejszy sposób (jak okap), ale widziałem, jak opary z mojego skraplacza refluksowego są zasysane przez wentylator do powietrza zewnętrznego. W przypadku mniejszych eksperymentów wydaje się to jednak skuteczne.
Innym pomysłem, który miałem wcześniej, było umieszczenie jakiegoś adaptera węża na górze mojego skraplacza zwrotnego i podłączenie w ten sposób węża odpowietrzającego na zewnątrz.

W nadchodzących miesiącach będę budował wyciąg oparów, ponieważ chciałbym mieć bardziej odpowiednią konfigurację i po prostu polecam zbudowanie go, jeśli w ogóle masz paranoję na tym punkcie.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Tak, zamierzałem użyć węża prowadzącego z mojej kolby na zewnątrz okna z wentylatorem dmuchającym za nim.

Jakiego typu silnika używa wentylator?

na początek zamierzam przeprowadzić syntezę przy użyciu 10 g p2np. ile hdydrogenu szacujesz, że jest wytwarzane podczas syntezy tej wielkości?
 
Top