Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Czego użyć do zewnętrznego ogrzewania, aby utrzymać temperaturę na poziomie 80°C przez 30 minut?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Metalowy pojemnik na karmę dla psów z wodą.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Czy mogę zastąpić CuCl2 przez CuSO4. Przeczytałem to na reddit i nie wiem, czy to możliwe, ale myślę, że tak, ponieważ Cu(II) mam rację?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
@G.Patton
Witam. Czy mogę użyć 15% kwasu siarkowego do produkcji siarczanu amonu z wolnej zasady? W Czechach kwas siarkowy jest bardzo ograniczony.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Musisz go skoncentrować. Podgrzewając to godzinami :) Znam problemy :D
Sprawdź to gęstością!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witaj, możesz spróbować. Weź pod uwagę, że siarczan amfetaminy zostanie rozpuszczony w wodzie tego roztworu.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Można przeprowadzić ekstrakcję i wysuszyć ekstrakt nad MgSO4 lub innym środkiem suszącym. Nie wiem skąd jesteś i nic o twoim rynku, nie mogę ci odpowiedzieć na temat kwasów. Kup go tutaj. Kwas siarkowy można uzyskać z elektrolitu akumulatorowego Produkcja stężonego kwasu siarkowego w domu
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
UK. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje mnie przed samodzielną produkcją kwasu siarkowego, jest część oczyszczania, ponieważ wymaga to gotowania kwasu siarkowego w wysokich temperaturach. i żaden sprzedawca tutaj nie wydaje się sprzedawać czystych kwasów.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Musisz to robić tylko na świeżym powietrzu, jest to dość niebezpieczne. W tym celu należy używać środków ochrony indywidualnej.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Cześć @G.Patton. Jaki gaz jest uwalniany w tej reakcji? Czytałem w internecie, że NaBH4 może uwalniać gaz HCN? Myślę, że tak nie jest, ale czy jest jakaś opcja, jak mogę to niestety zrobić? Czytałem, że NaBH4 reaguje z wodą, uwalniając również gaz H2. Jaki gaz uwalnia się po dodaniu P2NP do roztworu NaBH4 w IPA/wodzie? Przepraszam, że mam za dużo pytań, ale nie chcę się zabić przez jakiś głupi błąd.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Halo, H2.
To niemożliwe, nie martw się.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Czy dla bezpieczeństwa lepiej jest używać grzejnika elektrycznego niż propanu-butanu? Ile wodoru jest wytwarzane? Mało czy dużo? Problem w tym, że mam tylko grzałkę propan-butan, zrobię tylko około 20g P2NP. Czy w tej skali używanie grzałki propan-butan jest niebezpieczne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tak, oczywiście
Można to obliczyć na podstawie równania reakcji i stałej molowej gazu (22,4 l/mol).
Zdecydowanie nie zalecam używania otwartego ognia, ponieważ otrzymasz wodór i twoje laboratorium może eksplodować.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Hej,
czy mogę użyć chlorku cyny(II)*2H2O zamiast CuCL2*2H2O lub CuSO4?

Dodanie katalizatora kończy się całkowitym czarnym cieniem wewnątrz mieszaniny reakcyjnej, prawda?

Czy będę miał jakieś inne działania z kwasem ortofosforowym? Ciepłe miejsce czy coś innego? Jakieś wskazówki?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
#Tin2Chloride -> myślę, że nie, ponieważ nie jest metalem transferowym --- ale tylko pytam xD
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Czy mogę użyć cyfrowego ph-metru w tej syntezie? Czy mógłbyś podać przykład takiego, który będzie działał?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Wątpliwość. Czy podczas dodawania roztworu NaOH, jeśli pH osiągnie 11 przed dodaniem całego roztworu, powinienem przestać go dodawać? A jeśli doda się więcej roztworu NaOH, przez co stanie się on zbyt zasadowy, czy będzie problem? Dziękuję za uwagę.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Czy w tej syntezie mogę użyć 95% etanolu zamiast IPA? Sądzę, że każdy czysty alkohol będzie odpowiedni, ale nie zaszkodzi zapytać.
Jaka byłaby druga i trzecia najlepsza opcja w odniesieniu do acetonu? Mam problem ze zdobyciem acetonu.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Jeśli nie interesuje mnie olej a-oil, czy mogę pominąć odparowywanie IPA przez 30 minut w temperaturze 80 stopni Celsjusza? Myślę, że tak, ponieważ przechodzę od razu do siarczanu.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Napisz obliczenie 3gr p2np
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Po odparowaniu próżniowym moja baza wygląda tak :/ co robię źle? Proszę o pomoc
 

Attachments

  • 3oT6PuvN7Z.jpg
    3oT6PuvN7Z.jpg
    3.1 MB · Views: 48

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
czy włączamy temperaturę podczas dodawania p2np i czy włączamy temperaturę podczas dodawania chlorku miedzi?
 
Top