Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Zależy od dostawcy, jeśli kupisz od consto tutaj na liście dostawców, to tak, cena jest o 200% zawyżona i wynosi 330 USD/kg, ale jeśli kupisz od Organicchemistrypoland.pl, zapłacisz tylko 120 USD/kg.


Z wyrazami szacunku
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Cześć

Dzięki, widziałem to. Znalazłem również dostawcę w Hiszpanii dla p2np za około 215 € za kilogram. Nawet gdybym sam go syntetyzował w tej cenie, taniej jest po prostu kupić go gotowego
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Czy mógłbyś podać mi kontakt do wspomnianego hiszpańskiego dostawcy P2NP CHEMICAL?
 

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
W punkcie 6, jaką objętość oleju uzyskano?

I aby upewnić się, że dobrze rozumiem, w punkcie 7 dodajemy 8 litrów IPA, aby oddzielić pozostałe cząsteczki polarne od oleju bazowego amfetaminy, prawda?
 

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy jako naczynia reakcyjnego można użyć 20-litrowego słoika do przechowywania żywności?

Dlaczego fazy rozdzielają się po dodaniu NaOH?
 
Last edited:

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Soda kaustyczna może być używana jako NaOH?

H2SO4 może być ekstrahowany z elektrolitu baterii ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Soda kaustyczna to NaOH.
Tak, lub PH basenu - to 30% kwas siarkowy. Fosforowy jest alternatywą
NaOH ma dość niską rozpuszczalność w IPA, myślę, że około 200-300 g / l, a także bardzo lubi znajdować się w warstwie wodnej, więc zasadniczo zajmuje miejsce IPA, wypychając go w górę w procesie.
Użyłbym borokrzemianu, szczególnie w przypadku reakcji egzotermicznej. Nie wspominając o tym, że dobrze jest zacząć od małego, gdy uczymy się procedury.
Tego nie wiem, ale pewne jest to, że 1 mol wolnej zasady połączy się z 2 molami kwasu siarkowego. Jeśli autor wziął to pod uwagę, oznacza to, że powinien mieć około 1800 g siarczanu i oleju około 600.
IPA jest dodawany w celu rozpuszczenia pozostałej wolnej bazy i jak napisano w procedurze ekstrakcji. Chociaż wolna baza jest prawie całkowicie nierozpuszczalna w wodzie, nadal może zostać związana w warstwie aq za pomocą procesów fizycznych (emulsja).
 

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ktoś używał jako naczynia reakcyjnego słoika do przechowywania żywności?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jeśli jesteś zdecydowany na użycie improwizacji, polecam beczkę HDPE/HDPP.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Można go zamówić za 128 € / kg, co czyni go dobrym do pracy.

W skali, cena może być obniżona do 95€ z polskimi dostawcami (Organic Chemistry Poland).

Jestem pewien, że istnieją opcje zagraniczne, które sprawiają, że jest jeszcze tańszy. W przypadku tej metody ważną częścią finansową byłoby również drastyczne obniżenie kosztów CuCL2 i izopropylu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Czy moglibyście polecić możliwość zaimplementowania przezroczystych okien w beczce?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
215 € za kilogram to dobra cena, ponownie tutaj Organic Chemistry Poland oferuje świetną cenę za P2NP z 168 € za kilogram
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Litr nitroetanu to 100 euro lub mniej, kolejne 10 za aldehyd, bądźmy hojni i powiedzmy kolejne 10 za aminę, 5 za rozpuszczalniki. 215 jest trochę pikantne, jeśli spojrzeć na to w ten sposób, 170 jest nieco bardziej rozsądne, ale żadne z nich nie jest tańsze
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tak, to zdecydowanie nie jest tanie i nie nadaje się na skalę przemysłową.

Przy zwiększaniu ilości najlepsza oferta na P2NP, jaką otrzymałem, wynosiła 105 € / kg za bardzo dużą ilość.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, tak, kupiłbym to przez cały dzień
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha tak, ale wymagana ilość jest również DUŻO DUŻO DUŻO haha, jak tona lub coś w tym stylu, jestem pewien, że gdybym trochę negocjował, byłbym w stanie uzyskać niższe ilości, ale to zawsze jest ryzykowne, ponieważ nie chcesz zbytnio rozmawiać z dostawcami, aby nadal cię lubili po robieniu interesów i nie ładowali na ciebie swoich gównianych rzeczy lol.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
@HEISENBERG

Czy mógłbyś dodać to do przyklejonych postów? :)
 
Top