Synteza P2P z eterów glicynianowych BMK

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Czy używasz H3PO4 w postaci konsystencji czy rozcieńczonego roztworu? Dziękujemy za opinię.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
To samo pytanie - użyłem h3po4, 98% con, i otrzymałem p2p, ale po spaleniu p2p pozostał biały proszek. ale jak wiem, p2p, jeśli się pali, nic nie pozostawia
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pierwsza próba w mikrofalówce dała mi niską wydajność, jak podano. Podjąłem drugą próbę.

40 g 5449-12-7 i 40 ml kwasu fosforowego umieszczono w kolbie erlenmeyera o pojemności 250 ml i pozostawiono do reakcji podczas mieszania. Po zatrzymaniu produkcji CO2 kolbę umieszczono w kuchence mikrofalowej o mocy 800 W na najniższym ustawieniu na 1 minutę, wyjęto i zamieszano. Po ustabilizowaniu się kolba została ponownie włożona do kuchenki mikrofalowej na kolejną minutę, zamieszana i ponownie włożona na ostatnie 2 minuty. Tym razem absolutnie nie doszło do rozdzielenia, a RM nabrał lekkiego cielistego odcienia. Pachnie jednak mocno P2P

View attachment 3uofqpMhAN.jpg

Mam zamiar wlać trochę solanki
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Czy próbowałeś wyparować keton z kolby?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
może występować mieszanina ketonu i kwasu glicydowego, konieczne jest czyszczenie.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Skłamałem, że tym razem nie bazowałem. Mikrofalówka na małym ogniu przez 1:30 min w 10-sekundowych odstępach, chłodzenie i energiczne mieszanie pomiędzy. Wynik: Nic. Wyjąłem z mikrofalówki i teraz siedzi na gorącym podłożu w temperaturze 80 ° C łagodnie "refluksując" (na kolbie znajduje się mały szklany lejek z wypchanym otworem) minęło około godziny, a teraz zamieniło się w spermę z mnóstwem małych, drobnych bąbelków. Nadal działa i zostawię go, dopóki nie nastąpi zmiana.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Wydajność nadal nie jest wysoka, ale przynajmniej wygląda przyzwoicie:
AfAW9bJlV7
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jeśli zdjęcie przedstawia mieszaninę glicynianu i kwasu fosforowego, to nie wiadomo, kiedy reakcja przejdzie, mamy do czynienia z rozdzieleniem warstw, a hydroliza będzie trwać wiecznie bez mieszania. Potrzebujemy jednorodnej mieszaniny, wtedy hydroliza pójdzie dobrze
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
W oparciu o moje wyniki z kwasem siarkowym do czyszczenia kanalizacji (zamiast kwasu fosforowego, którego wtedy nie miałem), oto co otrzymałem w kolbie odbiorczej po destylacji z parą wodną. Uznałem, że może to być tylko P2P + woda, P2P oddziela się jako oddzielna warstwa w destylacie.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ale jaka wydajność?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kiedy mówisz o destylacji P2P z parą wodną, czy dodajesz do niego ług, czy po prostu parujesz P2P bez ługu Używam zewnętrznej destylacji z parą wodną z szybkowaru Rurka PTFE ze szklaną rurką na końcu rurki PTFE szklana rurka przechodzi przez gumowy korek na bocznej szyjce do kolby.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nie stosuje się ługu, sama para doskonale wychwytuje keton. Dużym plusem jest zastosowanie pary przegrzanej (temperatura powyżej 100 stopni), która lepiej wychwytuje keton (zwiększa się rozpuszczalność ketonu w parze). Podczas korzystania z rury parowej należy pamiętać, że część pary jest chłodzona
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Próbowałem go gotować na parze, ale po prostu uwolniłem trochę proszku, który usiadł na P2P, więc wylałem tę moc i zacząłem od nowa, po prostu czyszcząc P,, 2, P w tej kolbie, nie wydmuchując go tak, jak powinno to zrobić, dostałem trochę P2, P, które się pojawiły, ale spodziewałem się o wiele więcej niż ekstrakcja DCM całą wodą.
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jeśli dobrze zrozumiałem, to para skropliła się w kolbie za pomocą p2p, ale trudno mi zrozumieć, co dokładnie zrobiłeś.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Umieszczam P2P w kolbach okrągłodennych z 2 szyjkami do odzyskiwania Zakręt w szyjce przymocowany do szyjki od strony skraplacza gumowy korek z otworem w środku szklana rurka igies tam aż do miski moje źródło, jeśli szybkowary parowe używam do destylacji parowej metamfetaminy.
Włożyłem szklaną rurkę, która pompuje parę do kolby do P2P, powinno to naprawdę przepchnąć ckeab FB i wodę przez zakręt odzysku w dół skraplacza do kolby odbiorczej, dostałem tylko trochę, ale jeśli olej został przepchnięty, reszta była wodą. W misce mam tę sproszkowaną substancję zmieszaną z wodą i brązową plamę robaka na dnie, a także oh, jeśli P2 po nwaa 2.5 Zrobiłem 20 myjni łapówek Navi, chciałbym 25% spróbować podnieść oh do 7 = oh nie ruszył się. Czy mogę użyć ph 2,5 p2p do produkcji mety z syntezą btc na średnią skalę metyloaminą i borohydratem sodu?
Również podczas hydrolizy, jeśli bmk do P2P z kwasem fosforowym. niemożliwe jest podgrzanie do 130celcuis bez spalania produktu Mam 10-litrową kolbę z okrągłym dnem i 600-milimetrowym skraplaczem Liebiga, a kiedy idziesz do 130, ciśnienie pary jest również, jeśli skraplacz 110us w połowie drogi, którą refluksowałem 6 godzin.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Czegoś nie zrozumiałem, albo mój tłumacz nie działa dobrze, albo nie piszesz jasno. Oprócz tego, że parę robi się osobno, choć można ją robić bezpośrednio w kolbie reakcyjnej. 130 stopni do czego próbujesz uzyskać? Przy 110 stopniach reakcja przebiega znakomicie.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Więc mówisz, że dodajesz wodę do mieszaniny reakcyjnej i destylujesz ją, a ja nie używam zewnętrznego źródła, tak jak ja, ile wody dodajesz na 1 kg?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
12 ml wody na 1 ml ketonu, to z marginesem. nie bądź leniwy, pisałem to wiele razy na forum.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Najbardziej zagmatwany wątek, jaki kiedykolwiek czytałem. Podsumowując: Lepiej użyć dużego nadmiaru kwasu fosforowego i podgrzać do 110 C, aby zapobiec niekompletnej reakcji. Silne mieszanie jest niezbędne. Czy musimy dodać trochę alkoholu do RM, aby zapobiec tworzeniu się dwóch faz?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Znacznie łatwiej można dokonać p2p z MEK
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Zrobiłem to wcześniej metodą nadboranową.
Żądania są jednak niskie, praca jest niechlujna, wymaga generatora gazu.
Reakcja bayera-villagera ma tendencję do uciekania przy dużych obciążeniach i wymaga kontroli temperatury (zbyt zimno = krzepnie, zbyt gorąco = wszędzie opary nadkwasu i gotowanie).
Chciałem po prostu spróbować czegoś nowego, a sól glicydynianowa wydaje się łatwa do zrobienia.


PS: Trasę MEK można wykonać bez generatora gazu, używając iPrOH lub innego odpowiedniego rozpuszczalnika z rozpuszczoną w nim wymaganą ilością HCL. W ten sposób można odmierzyć dokładną ilość potrzebnego HCL bez konieczności każdorazowego ważenia kolby reakcyjnej.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Wystarczy postępować zgodnie z trasą bmk i kwasu fosforowego refluks @110c przez cztery godziny, a następnie pozwolić reakcji ostygnąć, oddzielić warstwy i destylować z parą wodną p2p oczyszcza p2p do ładnego żółtego koloru, a następnie użyć w wybranej reakcji.
 
Top